jokosher - en to bg translation catalogue (275 entries)

en: 
    See http://doc.jokosher.org/Installation for more details.
bg: 
    Вижте http://doc.jokosher.org/Installation за подробности.

en: 
    The project references non-existant images:
bg: 
    Проектът включва несъществуващи изображения:

en: %(title)s by %(artist)s
bg: %(title)s от %(artist)s

en: %s
     Invalid or corrupt project file, will not open.
bg: %s
    Неправилен или повреден файл на проекта. Няма да бъде отворен.

en: -parameter not readable-
bg: -параметърът е нечетим-

en: <b>Active effects for: </b>
bg: <b>Включени ефекти за: </b>

en: <b>Application Start-up</b>
bg: <b>Зареждане на програмата</b>

en: <b>Art</b>
bg: <b>Оформление</b>

en: <b>Coding</b>
bg: <b>Програмиране</b>

en: <b>Documentation</b>
bg: <b>Документация</b>

en: <b>Effect Name</b>
bg: <b>Име на ефекта</b>

en: <b>Effects</b>
bg: <b>Ефекти</b>

en: <b>File Details</b>
bg: <b>Файлови данни</b>

en: <b>General</b>
bg: <b>Общи</b>

en: <b>Instruments Not Shown:</b>
bg: <b>Непоказани инструменти:</b>

en: <b>Jokosher Instruments</b>
bg: <b>Инструменти на Jokosher</b>

en: <b>Jokosher is an Open Source project that is driven by a community of contributors. To make Jokosher rock, we need your help!</b>
bg: <b>Jokosher е проект с отворен код, разработван от общност на поддръжници. За да направим Jokosher готин, помощта ви ни е нужна!</b>

en: <b>N_otes</b>
bg: <b>_Бележки</b>

en: <b>Playback Sound System</b>
bg: <b>Звукова система за възпроизвеждане</b>

en: <b>Recent Projects</b>
bg: <b>Скорошни проекти</b>

en: <b>Recording Format</b>
bg: <b>Формат за записване</b>

en: <b>Recording Sound System</b>
bg: <b>Звукова система за записване</b>

en: <b>Right-click</b> for more options.
bg: <b>Десен бутон</b> за повече настройки.

en: <b>Testing</b>
bg: <b>Проба</b>

en: <b>To find out more, visit:</b>
bg: <b>За да научите повече посетете:</b>

en: <big><b>Mixing the project...</b></big>
bg: <big><b>Смесване на проекта...</b></big>

en: <big>Couldn't launch the contributing website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access it.
bg: <big>Грешка при автоматичното зареждане на сайта за разработка.</big>
    
    Заредете %s в браузъра си, за да го посетите.

en: <big>Couldn't launch the forums website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access them.
bg: <big>Грешка при автоматичното зареждане на сайта на форумите.</big>
    
    Заредете %s в браузъра си, за да ги посетите.

en: <big>Couldn't launch the jokosher website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access it.
bg: <big>Грешка при автоматично зареждане на сайта на jokosher.</big>
    
    Посетете %s в браузъра си, за да го достъпите.

en: <big>Couldn't launch the launchpad website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access it.
bg: <big>Грешка при автоматично зареждане на сайта на launchpad.</big>
    
    Посетете %s в браузъра си, за да го достъпите.

en: <big>Some functionality will not work correctly or at all.</big>
    
    %s
bg: <big>Някои функционалности ще работят неправилно или няма да работят въобще.</big>
    
    %s

en: <span size='large' weight='bold'>Save changes to project "%s" before closing?</span>
    
    Your changes will be lost if you don't save them.
bg: <span size='large' weight='bold'>Да се запазят ли промените в проекта "%s" преди затваряне?</span>
    
    Ако не запазите промените, те ще бъдат изгубени.

en: A file or folder with this name already exists. Please choose a different project name and try again.
bg: Файл или папка с такова име вече съществува. Изберете различно име за файла на проекта и опитайте пак.

en: Acoustic Guitar
bg: Акустична китара

en: Activate Solo - silence all other instruments
bg: Включване на соло - заглушаване на всички други инструменти

en: Activate the selected effect
bg: Включване на избрания ефект

en: Add Action
bg: Добавяне на действие

en: Add Audio File
bg: Добавяне на звуков файл

en: Add Audio File...
bg: Добавяне на звуков файл...

en: Add Audio _File...
bg: Добавяне на _звуков файл...

en: Add Instrument
bg: Добавяне на инструмент

en: Add _Instrument...
bg: Добавяне на _инструмент...

en: Add an audio file to the project
bg: Добавяне на звуков файл към проекта

en: Add an audio file to the selected instrument
bg: Добавяне на звуков файл към избрания инструмент

en: Add an extension
bg: Добавяне на разширение

en: Add an instrument
bg: Добавяне на инструмент

en: Add an instrument to the project
bg: Добавяне на инструмент към проекта

en: Add the selected instrument
bg: Добавяне на избрания инструмент

en: Add the selected jokosher instrument
bg: Добавяне на избрания инструмент на jokosher

en: Adjust the amount of beats per measure
bg: Настройка на ударите в минута

en: Adjust the settings for the currently selected active effect
bg: Настройка на избрания включен ефект

en: All Files
bg: Всички файлове

en: Amplifiers
bg: Усилватели

en: An error occurred when trying to launch the preferences for the extension
bg: Грешка при зареждане настройките на разширението

en: Arm an instrument, then click here to begin recording
bg: Свържете инструмента и после натиснете тук за начало на записа

en: Audio File
bg: Звуков файл

en: Audio Mixers
bg: Аудио смесители

en: Bass Drum
bg: Каса (голям барабан)

en: Bass Guitar
bg: Баскитара

en: Cancel the mixdown
bg: Отказване на смесването

en: Cello
bg: Виолончело

en: Change Instrument Type
bg: Смяна вида на инструмента

en: Change Jokosher preferences
bg: Промяна настройките на Jokosher

en: Change the timeline
bg: Промяна на графиката

en: Change the timeline to show bars, beats and ticks
bg: Графиката да показва тактове, ритъм и метроном

en: Change the timeline to show hours, minutes and seconds
bg: Графиката да показва часове, минути и секунди

en: Change type of the selected instrument
bg: Промяна на вида на избрания инструмент

en: Choose a Jokosher Extension file
bg: Избор на файл на Jokosher-разширение

en: Choose a Jokosher project file
bg: Изберете файл на Jokosher-проект

en: Choose a location to save the project
bg: Изберете място за записване на проекта

en: Choose a project template
bg: Избор на шаблон на проект

en: Choose one or more instruments to add to your project.
bg: Изберете един или повече инструмента за добавяне към проекта ви.

en: Choose the new instrument type for %s
bg: Избор на нов вид инструмент за %s

en: Chorus
bg: Хор

en: Clear the list of recent projects
bg: Изчистване списъка със скорошни проекти

en: Click and hold to fast forward
bg: Натиснете и задръжте за превъртане напред

en: Click and hold to rewind
bg: Натиснете и задръжте за превъртане назад

en: Close _Without Saving
bg: Затваряне _без запазване

en: Close the current project
bg: Затваряне на текущия проект

en: Close the extension manager
bg: Затваряне настройките на разширения

en: Close this window
bg: Затваряне на този прозорец

en: Compressors
bg: Компресори

en: Configure Instrument Effects
bg: Настройка на ефектите за инструменти

en: Copy file to project
bg: Копиране на файла в проекта

en: Copy the current selection
bg: Копиране на избраното

en: Create a new project
bg: Създаване на нов проект

en: Create the project
bg: Затваряне на проекта

en: Cu_t
bg: _Изрязване

en: Cut the current selection
bg: Изрязване на избраното

en: Cymbal
bg: Чинел

en: De_vice:
bg: _Устройство:

en: Deactivate Solo - hear all the instruments
bg: Изключване на соло - пускане на всички инструменти

en: Deactivate the currently selected active effect
bg: Изключване на избрания включен ефект

en: Default
bg: По подразбиране

en: Delays
bg: Закъснения

en: Delete Fade Points
bg: Изтриване точките на затихване

en: Delete the current selection
bg: Изтриване на избраното

en: Delete the selected project template
bg: Изтриване на избраният шаблон на проект

en: Disable this instrument for recording
bg: Изключване този инструмента от запис

en: Distortions
bg: Дисторшъни

en: Distribution:
bg: Дистрибуция:

en: Do not load extensions on startup
bg: Да не се включват разширения при зареждане

en: Don't add an instrument
bg: Да не се добавя инструмент

en: Don't create the project
bg: Да не се създава проект

en: Don't load extensions or last project on startup (same as -ne)
bg: Да не се зареждат разширения или предишен проект при пускане (същото като -ne)

en: Double click to change the time format
bg: Натиснете два пъти за промяна формата на времето

en: Double-click an active effect to adjust its settings
bg: Натиснете два пъти върху включен ефект за настройките му

en: Double-click an effect to activate it
bg: Натиснете два пъти върху ефект, за да го включите

en: Double-click on a recent project to open
bg: Натиснете два пъти върху скорошен проект, за да го отворите

en: Downloading (%d%%)...
bg: Изтегляне (%d%%)...

en: Downloading...
bg: Изтегляне...

en: Drawing icons, images and other art.
bg: Рисуване на икони, картинки и други изображения.

en: Drum Kit
bg: Комплект барабани

en: Edit Jokosher preferences
bg: Настройки на Jokosher

en: Edit project templates
bg: Редактиране на шаблоните на проекти

en: Effect
bg: Ефект

en: Effect Settings
bg: Настройки на ефекта

en: Electric Guitar
bg: Електрическа китара

en: Enable this instrument for recording
bg: Включване този инструмента за запис

en: Enter a name for your project and select a folder to store the project in:
bg: Въведете име за проекта и изберете папка, в която да се запази:

en: Enter the author's name
bg: Въведете името на автора

en: Enter the project's name
bg: Въведете името на проекта

en: Error in script %s
bg: Грешка в скрипта %s

en: Error loading file:
bg: Грешка при зареждане на файл:

en: Ex_tensions
bg: Раз_ширения

en: Export File
bg: Изнасяне на файл

en: Export current project to an audio file
bg: Изнасяне на текущия проект в звуков файл

en: Export to remote server
bg: Изнасяне към отдалечен сървър

en: File name:
bg: Име на файл:

en: Filters
bg: Филтри

en: Find and open an existing project
bg: Търсене и отваряне на съществуващ проект

en: Find out how you can help
bg: Вижте как можете да помогнете

en: Force Jokosher to load without a welcome dialog or project
bg: Програмата да се зареди без начален екран и без проект

en: Force the welcome dialog to show on startup
bg: Включване на началния екран при зареждане

en: GStreamer version:
bg: Версия на GStreamer:

en: Gnonlin version:
bg: Версия на Gnonlin:

en: Gstreamer plugin gnonlin is not installed.
bg: Приставката gnolin за Gstreamer не е инсталирана.

en: Harmonica
bg: Хармоника

en: Iestyn Pryce <dylunio@gmail.com>
    Jerome S. Gotangco <jgotangco@ubuntu.com>
    torb <torrb@musiker.nu>
    Robert Renling Berencreuz <berencreuz@gmail.com>
    Ola Jeppsson <ola.jeppsson@gmail.com>
    Daniel Nylander <po@danielnylander.se>
    aruiz <aruiz@synaptia.net>
    Manuel Duran Moyano <mduran@ubiobio.cl>
    Laszlo Pandy <laszlok2@gmail.com>
    Iván Edgardo Vázquez Santos 
    David Corrales <corrales.david@gmail.com>
    Benjamin A'Lee <bma@bmalee.eu>
    Peter Baričič <pbaricic@gmail.com>
    Артём Попов <artfwo@gmail.com>
    deepred <psalmos@swissinfo.org>
    KeepYourMind <keepyourmind@gmail.com>
    Georgy Faradzhev <georgy.faradzhev@gmail.com>
    Gendolf <pr-baukalo@rambler.ru>
    Rodrigo NSH <rodrigo.nsh@gmail.com>
    Christian Reis <kiko@async.com.br>
    Lourabe Multimédia 
    Tomasz Dominikowski <dominikowski@gmail.com>
    Konrad Adamczyk <konrad@svx.pl>
    Hender <simsalabimladen@gmail.com>
    sklp
    Bård Aase <base@kvarteret.no>
    Pecisk <pecisk@gmail.com>
    Luca Ferretti <elle.uca@libero.it>
    Daniele Medri <daniele@medri.org>
    Igor Khanin 
    Tobias Frederick <me@tbfr.org>
    Tim Fuchs <tim.fuchs@gmail.com>
    Ramona Barte 
    Marcus Hochstadt
    Lebowski
    Julian Turner
    Dennis Lichtenthäler <dennis.lichtenthaeler@episode-iv.de>
    dyphil <dyphil@wanadoo.fr>
    XioNoX 
    Stemp <StempUbuntu@gmail.com>
    Signez
    Pierre Slamich <pierre.slamich@gmail.com>
    Nicolas Velin <nsv@fr.st>
    Jean-Francois Arseneau <jf.arseneau@gmail.com>
    Guillaume Hoffmann 
    Gabriel de Perthuis <gabriel.de-perthuis@laposte.net>
    Bruno Bord <bruno@jehaisleprintemps.net>
    Mikko Virkkilä <mvirkkil@cc.hut.fi>
    Boyd Timothy
    William Anderson<neuro@well.com>
    Sridhar Dhanapalan <sridhar@dhanapalan.com>
    Roger Light <roger@atchoo.org>
    Malcolm Parsons
    Peturrr <peterdekraker@planet.nl>
    jerven Bolleman <ik@jerven.eu>
    Mathias-K <mathias@computergeil.dk>
    Niels Kjøller Hansen <niels.k.h@gmail.com>
    David Nielsen <david@lovesunix.net>
    daave <fan.d.liu@gmail.com>
bg: Iestyn Pryce <dylunio@gmail.com>
    Jerome S. Gotangco <jgotangco@ubuntu.com>
    torb <torrb@musiker.nu>
    Robert Renling Berencreuz <berencreuz@gmail.com>
    Ola Jeppsson <ola.jeppsson@gmail.com>
    Daniel Nylander <po@danielnylander.se>
    aruiz <aruiz@synaptia.net>
    Manuel Duran Moyano <mduran@ubiobio.cl>
    Laszlo Pandy <laszlok2@gmail.com>
    Iván Edgardo Vázquez Santos
    David Corrales <corrales.david@gmail.com>
    Benjamin A'Lee <bma@bmalee.eu>
    Peter Baričič <pbaricic@gmail.com>
    Артём Попов <artfwo@gmail.com>
    deepred <psalmos@swissinfo.org>
    KeepYourMind <keepyourmind@gmail.com>
    Georgy Faradzhev <georgy.faradzhev@gmail.com>
    Gendolf <pr-baukalo@rambler.ru>
    Rodrigo NSH <rodrigo.nsh@gmail.com>
    Christian Reis <kiko@async.com.br>
    Lourabe Multimédia
    Tomasz Dominikowski <dominikowski@gmail.com>
    Konrad Adamczyk <konrad@svx.pl>
    Hender <simsalabimladen@gmail.com>
    sklp
    Bård Aase <base@kvarteret.no>
    Pecisk <pecisk@gmail.com>
    Luca Ferretti <elle.uca@libero.it>
    Daniele Medri <daniele@medri.org>
    Igor Khanin
    Tobias Frederick <me@tbfr.org>
    Tim Fuchs <tim.fuchs@gmail.com>
    Ramona Barte
    Marcus Hochstadt
    Lebowski
    Julian Turner
    Dennis Lichtenthäler <dennis.lichtenthaeler@episode-iv.de>
    dyphil <dyphil@wanadoo.fr>
    XioNoX
    Stemp <StempUbuntu@gmail.com>
    Signez
    Pierre Slamich <pierre.slamich@gmail.com>
    Nicolas Velin <nsv@fr.st>
    Jean-Francois Arseneau <jf.arseneau@gmail.com>
    Guillaume Hoffmann
    Gabriel de Perthuis <gabriel.de-perthuis@laposte.net>
    Bruno Bord <bruno@jehaisleprintemps.net>
    Mikko Virkkilä <mvirkkil@cc.hut.fi>
    Boyd Timothy
    William Anderson<neuro@well.com>
    Sridhar Dhanapalan <sridhar@dhanapalan.com>
    Roger Light <roger@atchoo.org>
    Malcolm Parsons
    Peturrr <peterdekraker@planet.nl>
    jerven Bolleman <ik@jerven.eu>
    Mathias-K <mathias@computergeil.dk>
    Niels Kjøller Hansen <niels.k.h@gmail.com>
    David Nielsen <david@lovesunix.net>
    daave <fan.d.liu@gmail.com>

en: Install
bg: Инсталиране

en: Instrument Effects
bg: Ефекти за инструменти

en: Invalid name or author.
bg: Непозволен низ за име на автор

en: It is recommended that you report this to the Jokosher developers or get help at http://www.jokosher.org/forums/
bg: Препоръчва се да докладвате тази грешка на разработчиците на Jokosher или да потърсите помощ на адрес http://www.jokosher.org/forums/

en: Jokosher Extension Files (*.py *.egg)
bg: Разширения на Jokosher (*.py *.egg)

en: Jokosher Project File (*.jokosher)
bg: Проект на Jokosher (*.jokosher)

en: Keyboard
bg: Клавишни

en: L
bg: Л

en: Listen to these effects
bg: Прослушване на ефектите

en: Loading (%d%%)...
bg: Зареждане (%d%%)...

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: M_ove down...
bg: На_долу

en: Manage instrument recording inputs
bg: Управление входовете за запис на инструмента

en: Miscellaneous
bg: Други

en: Mixdown Project
bg: Смесване на проекта

en: Mixdown the project using these settings
bg: Смесване на проекта с ползване на тези настройки

en: Mixing Project
bg: Смесване на проекта

en: Mixing project to file: %s
bg: Смесване на проекта във файл: %s

en: Modulators
bg: Модулатори

en: Move the selected active effect down on the effects chain
bg: Преместване на избрания ефект надолу в поредицата ефекти

en: Move the selected active effect up on the effects chain
bg: Преместване на избрания ефект нагоре в поредицата ефекти

en: Mute - silence this instrument
bg: Заглушаване на този инструмент

en: Name
bg: Име

en: New Project
bg: Нов проект

en: Open a recent project
bg: Отваряне на скорошен проект

en: Open an existing project
bg: Отваряне на съществуващ проект

en: Open the extension manager
bg: Отваряне управлението на разширения

en: Oscillators
bg: Осцилатори

en: Other
bg: Друг

en: Password:
bg: Парола:

en: Paste the contents of the clipboard
bg: Поставяне съдържанието на буфера за обмен

en: Please make sure the file exists, and the appropriate plugin is installed.
bg: Проверете дали файлът съществува и дали съответната приставка е инсталирана.

en: Preparing to mixdown project
bg: Подготовка за смесване на проекта

en: Print debug output to stdout
bg: Изписване на подробни съобщения в програмния изход

en: Profile name:
bg: Име на профил:

en: Project Templates
bg: Шаблони на проекта

en: Projects from version "%s" are incompatible with this release.
bg: Проекти от версия "%s" са несъвместими с текущото издание на програмата.

en: Quit Jokosher
bg: Изход от Jokosher

en: R
bg: Д

en: Recorded audio
bg: Записан звук

en: Recording...
bg: Запис...

en: Redo
bg: Повтаряне

en: Redo the previous edit
bg: Повтаряне на предишната редакция

en: Remove the currently selected extension
bg: Премахване на избраното разширение

en: Remove the selected instrument
bg: Премахване на избрания инструмент

en: Replace
bg: Замяна

en: Report a bug in Jokosher
bg: Докладване за грешка в Jokosher

en: Save _As...
bg: Запазване _като…

en: Save a copy of the current project
bg: Запазване копие на текущия проект

en: Save as file type:
bg: Запазване като файл от вида:

en: Save preferences and close
bg: Запазване на настройките и затваряне

en: Save the current project
bg: Запазване на текущия проект

en: Save your selections and close this window
bg: Запазване на избраното и затваряне на прозореца

en: Saxophone
bg: Саксофон

en: Select A Folder
bg: Избор на папка

en: Select a project to open from the list
bg: Изберете проект за отваряне от списъка

en: Select the audio input to use with each instrument.
bg: Избор на звуков вход за всеки от инструментите

en: Sent debug output to Gstreamer's debug system
bg: Изпращане на подробните съобщения към системата на Gstreamer

en: Settings
bg: Натройки

en: Show as _Bars, Beats, Ticks
bg: Като _тактове, ритъм и метроном

en: Show as _Hours, Minutes, Seconds
bg: Като _часове, минути и секунди

en: Snap To Fade Points
bg: Прилепяне към точките на затихване

en: Snare
bg: Соло барабан

en: Start Jokosher with an empty project
bg: Зареждане на програмата с празен нов проект

en: Start playback
bg: Възпроизвеждане

en: Stop mixing the project
bg: Спиране смесването на проекта

en: Stop playback
bg: Спиране на възпроизвеждането

en: Stop recording
bg: Спиране на записа

en: System Information
bg: Системна информация

en: Testing Jokosher, and submitting bugs.
bg: Изпробване на Jokosher и докладване на грешки

en: The URI scheme '%s' is either invalid or not supported.
bg: URI-схемата за "%s" е или неправилна, или неподдържана.

en: The URI scheme given is either invalid or not supported
bg: Дадената URI-схема е или неправилна, или неподдържана

en: The file or folder location is write-protected.
bg: Файлът или папката е защитен за запис.

en: The project file could not be opened.
bg: Файлът на проекта не може да бъде отворен.

en: The project file was created with version "%s" of Jokosher.
bg: Проектът е бил създаден с версия "%s" на Jokosher.

en: The project references non-existant files:
bg: Проектът включва несъществуващи файлове:

en: The project:
    %s
    
    does not exist.
bg: Проектът:
    %s
    не съществува.

en: There are no instruments to connect
bg: Няма инструменит за свързване

en: There was a problem loading the extension
bg: Грешка при зареждане на разширението

en: There was a problem removing the extension
bg: Грешка при премахване на разширението

en: This is a Jokosher extension, which needs to be installed. Would you like to install it?
bg: Това е разширение за Jokosher, което за да се ползва се инсталира. Да се инсталира ли?

en: This is a Jokosher extension; it is not meant to be run directly.
bg: Това е разширение за Jokosher. Не е предвидено да се изпълнява отделно.

en: To install it, move it to the directory %s
    and run Jokosher.
bg: За инсталиране преместете в папката %s
    и заредете Jokosher.

en: Tom Tom
bg: Том-том

en: Trumpet
bg: Тромпет

en: Type
bg: Вид

en: Type here to search for an instrument
bg: Пишете тук търсене за инструмент

en: Unable to create project.
    
    %s
bg: Грешка при създаване на проекта.
    %s

en: Unable to load required Gstreamer plugin:
bg: Грешка при зареждане на нужната приставка за Gstreamer:

en: Unable to unzip the project file %s
bg: Грешка при разархивиране файла на проекта %s

en: Undo
bg: Отмяна

en: Undo the last edit
bg: Отмяна на последната редакция

en: Unknown Author
bg: Непознат автор

en: Unmute - hear this instrument
bg: Включване звука на този инструмент

en: Use these effect settings
bg: Ползване на тези настройки за ефект

en: Use these effects
bg: Използване на тези ефекти

en: Use these settings
bg: Ползване на тези настройки

en: User manual contents
bg: Съдържание на потребителското ръкаводство

en: Username:
bg: Потребителско име:

en: Version information, credits and licence
bg: Данни за версията, благодарности и лиценз

en: Violin
bg: Цигулка

en: Visit Jokosher's online forums
bg: Посещаване форумите на Jokosher в Интернет

en: Vocal
bg: Глас

en: Volume:
bg: Сила на звука:

en: Welcome to Jokosher!
bg: Добре дошли в Jokosher!

en: Writing code and features in Python.
bg: Програмиране на Python

en: Writing simple to read documentation.
bg: Писане на удобна за четене документация

en: You already have a extension with the name %s installed; would you like to replace it?
bg: Вече имате инсталирано разширение с име %s. Да бъде ли заменено?

en: You must have Gstreamer plugin gnonlin version 0.10.4.2 or later.
bg: Трябва да имате версия на приставката gnolin за Gstreamer 0.10.4.2 или по-висока.

en: You must have Gstreamer version 0.10.9 or higher.
bg: Трябва да имате версия на Gstreamer 0.10.9 или по-висока.

en: You must have the Gstreamer plugin packs gst-plugins-base and gst-plugins-good installed.
bg: Трябва да имате инсталирани пакетите с приставки gst-plugins-base и gst-plugins-good за Gstreamer.

en: Your new extension is now available in Jokosher!
bg: Новото ви разширение вече е налично в Jokosher!

en: _Activate effect
bg: _Включване на ефекта

en: _Add Audio File...
bg: Добавяне на _звуков файл

en: _Author:
bg: _Автор:

en: _Change Instrument Type...
bg: _Промяна на типа на инструмента...

en: _Contributing to Jokosher
bg: _Подпомагане на Jokosher

en: _Copy
bg: _Копиране

en: _Create a New Project
bg: _Създаване на нов проект

en: _Delete
bg: Из_триване

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _File
bg: _Файл

en: _Folder:
bg: _Папка:

en: _Help
bg: _Помощ

en: _Instrument
bg: _Инструмент

en: _Move up...
bg: На_горе

en: _Online Forums
bg: _Форуми в Интернет

en: _Pipeline:
bg: _Конвейер:

en: _Preferences
bg: _Настройки

en: _Recent Projects
bg: _Скорошни проекти

en: _Report Bug...
bg: _Докладване на грешка...

en: _Search:
bg: _Търсене:

en: _Settings
bg: _Настройки

en: _Split
bg: _Разделяне

en: _System Information
bg: _Системна информация

en: _Time Format
bg: Формат на _времето
