jokosher - en to cs translation catalogue (265 entries)

en: 
    See http://doc.jokosher.org/Installation for more details.
cs: 
    Viz http://doc.jokosher.org/Installation pro více detailů.

en: 
    The project references non-existant images:
cs: 
    Projekt odkazuje na neexistující obrázky:

en: %s
     Invalid or corrupt project file, will not open.
cs: %s
     Neplatný, nebo poškozený soubor projektu. Nebude otevřený.

en: <b>%s is configured</b>
cs: <b>%s je nastaveno</b>

en: <b>%s is not configured</b>
cs: <b>%s není nastaveno</b>

en: <b>Active effects for: </b>
cs: <b>Aktivní efekty pro: </b>

en: <b>Application Start-up</b>
cs: <b>Inicializace aplikace</b>

en: <b>Art</b>
cs: <b>Umění</b>

en: <b>Click</b> the buttons below the selection to do something to that portion of audio.
cs: <b>Klikněte</b> na tlačítka pod výběrem pro vykonání činnosti s tou částí zvuku.

en: <b>Coding</b>
cs: <b>Převod</b>

en: <b>Documentation</b>
cs: <b>Dokumentace</b>

en: <b>Effect Name</b>
cs: <b>Název efektu</b>

en: <b>Effects</b>
cs: <b>Efekty</b>

en: <b>File Details</b>
cs: <b>Detaily souboru</b>

en: <b>General</b>
cs: <b>Obecné</b>

en: <b>Instruments Not Shown:</b>
cs: <b>Nezobrazené nástroje:</b>

en: <b>Jokosher Instruments</b>
cs: <b>Hudební nástroje Jokosher</b>

en: <b>Jokosher is an Open Source project that is driven by a community of contributors. To make Jokosher rock, we need your help!</b>
cs: <b>Jokosher je Open Source projekt, který je spoluspravován i komunitou přispěvovatelů. Aby byl Jokosher nejlepší, potřebujeme vašu pomoc!</b>

en: <b>Location Details</b>
cs: <b>Detaily umístění</b>

en: <b>N_otes</b>
cs: <b>P_oznámky</b>

en: <b>Playback Sound System</b>
cs: <b>Zvukový přehrávací systém</b>

en: <b>Recent Projects</b>
cs: <b>Nedávné projekty</b>

en: <b>Recording Format</b>
cs: <b>Formát nahrávání</b>

en: <b>Recording Sound System</b>
cs: <b>Systém záznamu zvuku</b>

en: <b>Template Instruments</b>
cs: <b>Šablony nástrojů</b>

en: <b>Testing</b>
cs: <b>Testování</b>

en: <b>Time Signature</b>
cs: <b>Časové razítko</b>

en: <b>_Presets for:</b>
cs: <b>_Předvolby pro:</b>

en: <big><b>Mixing the project...</b></big>
cs: <big><b>Mixáž projektu...</b></big>

en: <big>Some functionality will not work correctly or at all.</big>
    
    %s
cs: <big>Některé funkce nebudou pracovat správně nebo vůbec.</big>
    
    %s

en: <big>System Information</big>
cs: <big>Systémové informace</big>

en: <span size='large' weight='bold'>Save changes to project "%s" before closing?</span>
    
    Your changes will be lost if you don't save them.
cs: <span size='large' weight='bold'>Uložit změny na projektu "%s" před uzavřením?</span>
    
    Pokud projekt neuložíte, ztratíte všechny změny.

en: A GStreamer error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba v Gstreamer.

en: A Gstreamer error has occurred
cs: Vyskytla se chyba v Gstreamer

en: A file or folder with this name already exists. Please choose a different project name and try again.
cs: Soubor nebo adresář s tímto názvem již existuje. Prosím, vyberte jiný název projektu a zkuste znovu.

en: Acoustic Guitar
cs: Akustická kytara

en: Activate the selected effect
cs: Aktivovat zvolený efekt

en: Add Action
cs: Přidat akci

en: Add Audio File
cs: Přidat zvukový soubor

en: Add Audio File...
cs: Přidat zvukový soubor...

en: Add Audio _File...
cs: Přidat zvukový _soubor...

en: Add Instrument
cs: Přidat nástroj

en: Add _Instrument...
cs: Přidat _nástroj...

en: Add an audio file to the project
cs: Přidat zvukový soubor k projektu

en: Add an audio file to the selected instrument
cs: Přídat zvukový soubor k vybranému nástroji

en: Add an extension
cs: Přidat rozšíření

en: Add an instrument
cs: Přidat instrument

en: Add an instrument to the project
cs: Přidat instrument k projektu

en: Add the selected instrument
cs: Přidat vybraný nástroj

en: Add the selected jokosher instrument
cs: Přidat zvolený jokosher nástroj

en: Adjust the settings for the currently selected active effect
cs: Přizpůsobit nastavení pro aktuálně vybraný efekt

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Audio File
cs: Zvukový soubor

en: Audio Mixers
cs: Audio mixery

en: Autodetect
cs: Autodetekce

en: Bass Drum
cs: Basový buben

en: Bass Guitar
cs: Basová kytara

en: C_hange Sound System
cs: Z_měnit hudební systém

en: Cello
cs: Violončelo

en: Change Instrument Type
cs: Změnit typ nástroje

en: Change Jokosher preferences
cs: Změnit nastavení Jokosher

en: Change the timeline
cs: Změnit časovou osu

en: Change type of the selected instrument
cs: Změnit typ zvoleného nástroje

en: Choose a Jokosher Extension file
cs: Vyberte soubor s doplňkem Jokosher

en: Choose a Jokosher project file
cs: Vyber soubor projektu Jokosher

en: Choose a location to save the project
cs: Vybrat místo pro uložení projektu

en: Choose a project template
cs: Vyberte šablonu projektu

en: Chorus
cs: Sbor

en: Clear the list of recent projects
cs: Vyčistit seznam již otevřených projektů

en: Close _Without Saving
cs: Zavřít _bez uložení

en: Close the current project
cs: Zavřít aktuální projekt

en: Close the extension manager
cs: Zavřít správce doplňků

en: Close this window
cs: Zavřít toto okno

en: Compressors
cs: Kompresory

en: Configure Instrument Effects
cs: Nastavit efekty nástroje

en: Copy file to project
cs: Zkopírovat soubor do projektu

en: Copy the current selection
cs: Kopírovat výběr

en: Could not initialize project.
cs: Není možné zahájit projekt

en: Create a new project
cs: Vytvořit nový projekt

en: Create the project
cs: Vytvořit projekt

en: Cu_t
cs: Vy_jmout

en: Custom
cs: Vlastní

en: Cut the current selection
cs: Vyříznout výběr

en: Cymbal
cs: Činely

en: De_vice:
cs: Za_řízení:

en: Deactivate the currently selected active effect
cs: Deaktivovat aktuálně zvolený efekt

en: Default
cs: Výchozí

en: Default (%s)
cs: Výchozí (%s)

en: Delete Fade Points
cs: Smazat body dozvuku

en: Delete the current selection
cs: Smazat výběr

en: Delete the selected project template
cs: Odstranit vybranou šablonu projektu

en: Device %d
cs: Zařízení %d

en: Distribution:
cs: Distribuce:

en: Do not load extensions on startup
cs: Při spouštění nenačítat rozšíření

en: Don't add an instrument
cs: Nepřidávat hudební nástroj

en: Don't create the project
cs: Nevytvářet projekt

en: Double click to change the time format
cs: Dvojté kliknutí pro změnu časového formátu

en: Downloading (%d%%)...
cs: Stahování (%d%%)...

en: Downloading...
cs: Stahování...

en: Drawing icons, images and other art.
cs: Kreslení ikonek, obrázků a jiného umění.

en: Drum Kit
cs: Bubny

en: Edit Jokosher preferences
cs: Změna Jokosher nastavení

en: Edit project templates
cs: Upravit šablonu projektu

en: Effect
cs: Efekt

en: Effect Settings
cs: Nastavení efektů

en: Electric Guitar
cs: Elektrická kytara

en: Enter the author's name
cs: Vložte autorovo jméno

en: Enter the project's name
cs: Vložte jméno projektu

en: Equalizers
cs: Ekvalizéry

en: Error in script %s
cs: Chyba ve skriptu %s

en: Error loading file:
cs: Chyba načítání souboru:

en: Ex_tensions
cs: Do_plňky

en: Export to local directory
cs: Exportovat do místního adresáře

en: File name:
cs: Název souboru:

en: Filters
cs: Filtry

en: Find and open an existing project
cs: Hledat a otevřít existující projekt

en: GNOME Settings
cs: Nastavení GNOME

en: GStreamer version:
cs: Verze GStreamer:

en: Gnonlin version:
cs: Verze Gnonlin:

en: Gstreamer plugin gnonlin is not installed.
cs: Gstreamer plugin gnonlin není nainstalovaný.

en: Harmonica
cs: Foukací harmonika

en: Icon
cs: Ikonka

en: Install
cs: Instalovat

en: Instrument Effects
cs: Efekty nástrojů

en: Instrument Name
cs: Jméno nástroje

en: Invalid name or author.
cs: Neplatný název nebo autor.

en: Jokosher Extension Files (*.py *.egg)
cs: Jokosher rozšiřující soubory (*.py *.egg)

en: Jokosher Project File (*.jokosher)
cs: Soubor projektu (*.jokosher)

en: Keyboard
cs: Klávesy

en: Loading (%d%%)...
cs: Nahrávání (%d%%)...

en: Loading...
cs: Nahrávání...

en: Location:
cs: Umístění:

en: M_ove down...
cs: D_olů...

en: Minimize instrument
cs: Minimalizace nástroje

en: Mixdown Project
cs: Zmixovat projekt

en: Mixdown the project using these settings
cs: Zmixovat projekt s tímto nastavením

en: Mixing Project
cs: Mixování projektu

en: Mixing project to file: %s
cs: Zmixovat projekt do souboru: %s

en: Modulators
cs: Modulátory

en: Mute - silence this instrument
cs: Ztlumit - ztiší tento nástroj

en: Name
cs: Název

en: New Project
cs: Nový projekt

en: Open a recent project
cs: Otevřít poslední projekt

en: Open an existing project
cs: Otevřít existující projekt

en: Open the extension manager
cs: Otevřít správce doplňků

en: Other
cs: Ostatní

en: Password:
cs: Heslo:

en: Paste the contents of the clipboard
cs: Vložit obsah ze schránky

en: Preparing to mixdown project
cs: Připravuje se zmixování projektu

en: Profile name:
cs: Název profilu:

en: Project Properties
cs: Vlastnosti projektu

en: Project Templates
cs: Šablony projektu

en: Projects from version "%s" are incompatible with this release.
cs: Projekty z verze "%s" jsou nekompatibilní s tímto vydáním.

en: Quit Jokosher
cs: Ukončit Jokosher

en: R_ecording Inputs...
cs: V_stupy záznamu...

en: Recorded audio
cs: Nahraný zvuk

en: Recording...
cs: Záznam...

en: Redo
cs: Vpřed

en: Remove the currently selected extension
cs: Odstranit aktuálně vybrané rozsíření

en: Remove the selected instrument
cs: Odstranit vybraný nástroj

en: Replace
cs: Nahradit

en: Report a bug in Jokosher
cs: Oznámit chybu v Jokosher

en: S_ystem:
cs: S_ystém:

en: Save _As...
cs: Uložit _jako...

en: Save a copy of the current project
cs: Uložit kopii aktuálního projektu

en: Save as file type:
cs: Uložit jako typ souboru:

en: Save preferences and close
cs: Uložit nastavení a zavřít

en: Save the current project
cs: Uložit aktuální projekt

en: Save the current settings as a preset
cs: Uložit aktuální nastavení jako předvolbu

en: Save the currently active effects as a preset
cs: Uložit aktuální aktivní efekty jako předvolbu

en: Save the selected project template
cs: Uložit vybranou šablonu projektu

en: Save your selections and close this window
cs: Uložit vaše volby a zavřít toto okno

en: Saxophone
cs: Saxofón

en: See your system information
cs: Vaše systémové informace

en: Select A Folder
cs: Vyberte složku

en: Select a project to open from the list
cs: Vyberte projekt k otevření ze seznamu

en: Set Time Signature
cs: Nastavit časové razítko

en: Settings
cs: Nastavení

en: Show as _Hours, Minutes, Seconds
cs: Zobrazit jako _hodiny, minuty, sekundy

en: Simulators
cs: Simulátory

en: Snare
cs: Malý buben

en: Start Jokosher with an empty project
cs: Spustit Jokosher s posledním projektem

en: Start playback
cs: Spustit přehrávání

en: Stop mixing the project
cs: Ukončit mixáž projektu

en: Stop playback
cs: Zastavit přehrávání

en: Stop recording
cs: Ukončit záznam

en: Sys_tem:
cs: Sys_tém:

en: System Information
cs: Systémové informace

en: Testing Jokosher, and submitting bugs.
cs: Testování Jokosher, a hlášení chyb.

en: The %(sound-system-name)s sound system does not support device selection.
cs: Hudební systém %(sound-system-name)s nepodporuje výběr zařízení.

en: The URI scheme given is either invalid or not supported
cs: Schéma URI je neplatné nebo nepodporované

en: The file or folder location is write-protected.
cs: Soubor nebo adresář v místě je chráněn proti zápisu.

en: The project file could not be opened.
cs: Soubor projektu nemohl být otevřený.

en: The project file was created with version "%s" of Jokosher.
cs: Soubor byl vytvořen programem Jokosher, verze "%s".

en: The project references non-existant files:
cs: Projekt odkazuje na neexistující soubory:

en: The project:
    %s
    
    does not exist.
cs: Projekt:
    %s
    
    neexistuje.

en: The script %s does not exist.
cs: Skript %s neexistuje.

en: There are no instruments to connect
cs: Nejsou žádné nástroje na připojení

en: There was a problem loading the extension
cs: Vyskytl se problém s načtením doplňku

en: There was a problem removing the extension
cs: Nastal problém s odebráním rozšíření

en: Time signature
cs: Časové razítko

en: Trim
cs: Oříznout

en: Trumpet
cs: Trubka

en: Type
cs: Typ

en: Type here to search for an instrument
cs: Pro hledání nástroje pište zde

en: Unable to create project.
    
    %s
cs: Není možné vytvořit projekt.
    
    %s

en: Unable to unzip the project file %s
cs: Není možné rozbalit soubor %s

en: Undo
cs: Zpět

en: Undo the last edit
cs: Vrátit poslední úpravu

en: Unknown Author
cs: Neznámy autor

en: Use GNOME Settings
cs: Použít nastavení GNOME

en: Use these effect settings
cs: Použít toto nastavení efektů

en: Use these settings
cs: Použít toto nastavení

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Version information, credits and licence
cs: Informace o verzi, zásluhách a licenci

en: Violin
cs: Housle

en: Visit Jokosher's online forums
cs: Navštivte online fóra Jokosher

en: Vocal
cs: Vokál

en: Volume:
cs: Hlasitost:

en: Welcome to Jokosher!
cs: Vítejte v Jokosher!

en: Writing code and features in Python.
cs: Programování v jazyku Python.

en: Writing simple to read documentation.
cs: Psaní srozumitelné dokumentace.

en: You must have Gstreamer plugin gnonlin version 0.10.4.2 or later.
cs: Musíte mít Gstreamer plugin gnonlin verze minimálně 0.10.4.2.

en: You must have Gstreamer version 0.10.9 or higher.
cs: Musíte mít Gstreamer verze minimálně 0.10.9.

en: You must have the Gstreamer plugin packs gst-plugins-base and gst-plugins-good installed.
cs: Musíte mít nainstalované balíčky gst-plugins-base a gst-plugins-good.

en: Your new extension is now available in Jokosher!
cs: Vaše nové rozšíření je nyní připraveno v Jokosher!

en: Zoom in timeline
cs: Přiblížit časovou osu

en: Zoom out timeline
cs: Oddálit časovou osu

en: _Activate effect
cs: _Aktivovat efekt

en: _Add Audio File...
cs: _Přidat zvukový soubor...

en: _Author:
cs: _Autor:

en: _Browse for an Existing Project
cs: _Procházet pro existující projekt

en: _Change Instrument Type...
cs: _Změnit typ nástroje...

en: _Contributing to Jokosher
cs: _Přispívání k Jokosher

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Create a New Project
cs: _Vytvořit nový projekt

en: _Delete
cs: _Odstranit

en: _Don't open anything
cs: _Neotevírat nic

en: _Don't show this on start-up
cs: _Nezobrazovat toto po startu

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _File
cs: _Soubor

en: _Folder:
cs: _Složka:

en: _Help
cs: _Pomoc

en: _Instrument
cs: _Nástroj

en: _Manage Extensions...
cs: _Spravovat doplňky...

en: _Move up...
cs: _Nahorů...

en: _Name:
cs: _Název...

en: _New...
cs: _Nový...

en: _Online Forums
cs: _Online fóra

en: _Open Selected Project
cs: _Otevřít vybraný projekt

en: _Open most recent project
cs: _Otevřít poslední projekt

en: _Open...
cs: _Otevřít...

en: _Preferences
cs: _Nastavení

en: _Project Name:
cs: _Název projektu:

en: _Recent Projects
cs: _Poslední projekty

en: _Remove Selected Instrument
cs: _Odstranit vybraný nástroj

en: _Report Bug...
cs: _Oznámit chybu...

en: _Restore Project
cs: _Obnovit projekt

en: _Search:
cs: _Hledat:

en: _Settings
cs: _Nastavení

en: _Show welcome dialog
cs: _Zobrazit uvítání

en: _System Information
cs: _Systémové informace

en: _Template Name:
cs: _Název šablony:

en: _Time Format
cs: _Formát času

en: _Use project template
cs: _Použít projektovou šablonu
