jokosher - en to lv translation catalogue (300 entries)

en: 
    The project references non-existant images:
lv: 
    Projekts norāda uz neeksistējošiem attēliem:

en: %(title)s by %(artist)s
lv: %(artist)s - %(title)s

en: %s
     Invalid or corrupt project file, will not open.
lv: %s
     Nepareizs vai sabojāts projekta fails, tas netiks atvērts.

en: <b>Active effects for: </b>
lv: <b>Aktīvie efekti: </b>

en: <b>Application Start-up</b>
lv: <b>Aplikācijas starts</b>

en: <b>Art</b>
lv: <b>Māksla</b>

en: <b>Click</b> the buttons below the selection to do something to that portion of audio.
lv: <b>Klikšķiniet</b> uz pogām zem izvēlnes, lai kaut ko paveiktu ar šo audio daļu.

en: <b>Coding</b>
lv: <b>Programmēšana</b>

en: <b>Documentation</b>
lv: <b>Dokumentācija</b>

en: <b>Effect Name</b>
lv: <b>Efekta nosaukums</b>

en: <b>Effects</b>
lv: <b>Efekti</b>

en: <b>File Details</b>
lv: <b>Informācija par failu</b>

en: <b>General</b>
lv: <b>Vispārīgi</b>

en: <b>Instruments Not Shown:</b>
lv: <b>Neparādītie instrumenti:</b>

en: <b>Jokosher Instruments</b>
lv: <b>Jokosher instrumenti</b>

en: <b>Jokosher is an Open Source project that is driven by a community of contributors. To make Jokosher rock, we need your help!</b>
lv: <b>Jokosher ir atvērtā pirmkoda projekts, kuru virza atbalstītāju komūna. Lai padarītu Jokosher "spārdošu", mums ir nepieciešama tava palīdzība!</b>

en: <b>Location Details</b>
lv: <b>Informācija par lokāciju</b>

en: <b>Mixdown Actions</b>
lv: <b>Lejupmiksēšanas darbības</b>

en: <b>N_otes</b>
lv: <b>_Piezīmes</b>

en: <b>Playback Sound System</b>
lv: <b>Atskaņošanas skaņas sistēma</b>

en: <b>Recent Projects</b>
lv: <b>Nesenie projekti</b>

en: <b>Recording Format</b>
lv: <b>Ierakstīšanas formāts</b>

en: <b>Recording Sound System</b>
lv: <b>Ierakstīšanas skaņas sistēma</b>

en: <b>Right-click</b> for more options.
lv: <b>Labais klikšķis</b>, lai iegūtu vairāk opcijas

en: <b>Template Instruments</b>
lv: <b>Šablonu priekšmeti</b>

en: <b>Testing</b>
lv: <b>Testēšana</b>

en: <b>Time Signature</b>
lv: <b>Temps</b>

en: <big><b>Mixing the project...</b></big>
lv: <big><b>Miksē projektu...</b></big>

en: <big>Some functionality will not work correctly or at all.</big>
    
    %s
lv: <big>Dažas no funkcijām nestrādās korekti vai nestrādās vispār.</big>
    
    %s

en: <big>System Information</big>
lv: <big>Informācija par sistēmu</big>

en: <span size='large' weight='bold'>Save changes to project "%s" before closing?</span>
    
    Your changes will be lost if you don't save them.
lv: <span size='large' weight='bold'>Saglabāt izmaiņas projektā "%s" pirms aizvēršanas?</span>
    
    Jūsu izmaiņas tiks zaudētas, ja jūs to nesaglabāsiet.

en: A file or folder with this name already exists. Please choose a different project name and try again.
lv: Fails vai mape ar šādu nosaukumu jau eksistē. Lūdzu izvēlieties citu projekta vārdu un mēģiniet vēlreiz.

en: Acoustic Guitar
lv: Akustiskā ģitāra

en: Activate Solo - silence all other instruments
lv: Aktivizēt solo - apklusināt visus citus instrumentus

en: Activate the selected effect
lv: Aktivizēt izvēlēto efektu

en: Add Action
lv: Pievienot darbību

en: Add Audio File
lv: Pievienot audio failu

en: Add Audio _File...
lv: Pievienot audio _failu...

en: Add Instrument
lv: Pievienot instrumentu

en: Add Mixdown Action
lv: Pievienot lejupmiksēšanas darbību

en: Add _Instrument...
lv: Pievienot _instrumentu...

en: Add an audio file to the project
lv: Pievienot audio failu projektam

en: Add an audio file to the selected instrument
lv: Pievienot audio failu izvēlētajam instrumentam

en: Add an extension
lv: Pievienot paplašinājumu

en: Add an instrument
lv: Pievienot instrumentu

en: Add an instrument to the project
lv: Pievienot instrumentu projektam

en: Add the selected instrument
lv: Pievienot izvēlēto instrumentu

en: Add the selected jokosher instrument
lv: Izvēlēties izvēlēto Jokosher instrumentu

en: Adjust the amount of beats per measure
lv: Regulēt sitienu skaitu taktī

en: Adjust the settings for the currently selected active effect
lv: Regulēt iestatījumus šobrīd izvēlētajam aktīvajam efektam

en: All Files
lv: Visi faili

en: Amplifiers
lv: Pastiprinātāji

en: An error occurred when trying to launch the preferences for the extension
lv: Parādījās kļūda mēģinot atvērt paplašinājuma preferences

en: Audio File
lv: Audio fails

en: Audio Mixers
lv: Audio mikseri

en: Autodetect
lv: Noteikt automātiski

en: Bass Drum
lv: Basa bunga

en: Bass Guitar
lv: Basa ģitāra

en: Beats per _measure
lv: Sitieni _taktī

en: Beats per minute
lv: Sitieni minūtē

en: Broken
lv: Bojāts

en: C_hange Sound System
lv: No_mainīt skaņas sistēmu

en: Cancel the mixdown
lv: Atsaukt lejupmiksēšanu

en: Cello
lv: Čells

en: Change Instrument Type
lv: Mainīt instrumenta tipu

en: Change Jokosher preferences
lv: Mainīt Jokosher preferences

en: Change the timeline
lv: Izmainīt laika joslu

en: Change the timeline to show bars, beats and ticks
lv: Laika josla kā taktis, sitieni un tikšķi

en: Change the timeline to show hours, minutes and seconds
lv: Laika josla kā stundas, minūtes un sekundes

en: Change type of the selected instrument
lv: Izmainīt izvēlētā instrumenta tipu

en: Choose a Jokosher Extension file
lv: Izvēlieties Jokosher paplašinājuma failu

en: Choose a Jokosher project file
lv: Izvēlieties Jokosher projekta failu

en: Choose a chain effects preset.
lv: Izvēlieties iepriekšnoteikto ķēdēto efektu

en: Choose a location to save the project
lv: Izvēlieties lokāciju projekta saglabāšanai

en: Choose a project template
lv: Izvēlieties projekta šablonu

en: Choose an effect preset.
lv: Izvēlēties iepriekšnoteiktu efektu.

en: Choose one or more instruments to add to your project.
lv: Izvēlieties vienu vai vairākus instrumentus, ko pievienot jūsu projektam

en: Choose the new instrument type for %s
lv: Izvēlieties jaunu instrumenta tipu %s

en: Chorus
lv: Kori

en: Clear the list of recent projects
lv: Attīrīt jaunāko projektu sarakstu

en: Click and hold to fast forward
lv: Klikšķināt un turēt, lai patītu ātri uz priekšu

en: Click and hold to rewind
lv: Klikšķināt un turēt, lai patītu atpakaļ

en: Close _Without Saving
lv: Aizvērt _bez saglabāšanas

en: Close the current project
lv: Aizvērt pašreizējo projektu

en: Close the extension manager
lv: Aizvērt paplašinājumu pārvaldnieku

en: Close this window
lv: Aizvērt šo logu

en: Compressors
lv: Kompresori

en: Configure Export File Action
lv: Konfigurēt 'Eksportēt failu' darbību

en: Configure Instrument Effects
lv: Konfigurēt instrumenta efektus

en: Copy file to project
lv: Kopēt failu projektā

en: Copy the current selection
lv: Kopēt pašreizējo izvēli

en: Could not initialize project.
lv: Nevarēja inicializēt projektu.

en: Create a new project
lv: Izveidot jaunu projektu

en: Create the project
lv: Izveidot projektu

en: Cu_t
lv: Griez_t

en: Cut the current selection
lv: Izgriezt pašreizējo izvēli

en: Cymbal
lv: Cimbāle

en: De_vice:
lv: Ie_kārta:

en: Deactivate Solo - hear all the instruments
lv: Deaktivizēt solo - dzirdēt visus instrumentus

en: Deactivate the currently selected active effect
lv: Deaktivizēt šobrīd izvēlēto aktīvo efektu

en: Default
lv: Noklusētais

en: Default (%s)
lv: Noklusētais (%s)

en: Delays
lv: Nobīdes

en: Delete Fade Points
lv: Dzēst skaļuma punktus

en: Delete the current selection
lv: Dzēst pašreizējo izvēlni

en: Delete the currently active effects preset
lv: Dzēst šobrīd aktīvo iepriekšnorādīto efektu

en: Delete the currently active preset
lv: Dzēst šobrīd aktīvo iepriekšnorādījumu

en: Delete the selected project template
lv: Dzēst izvēlēto projekta šablonu

en: Disable this instrument for recording
lv: Deaktivizēt instrumentu ierakstam

en: Distortions
lv: Izkropļojumi

en: Distribution:
lv: Distribūcija:

en: Don't add an instrument
lv: Nepievienot instrumentu

en: Don't create the project
lv: Neizveidot projektu

en: Double-click an active effect to adjust its settings
lv: Dubultklikšķiniet aktīvo efektu, lai koriģētu tā iestatījumus

en: Double-click an effect to activate it
lv: Dubultklikšķiniet efektu, lai aktivizētu to

en: Double-click on a recent project to open
lv: Dubultklikšķis uz jaunākā projekta, lai to atvērtu

en: Downloading (%d%%)...
lv: Lejupielādē (%d%%)...

en: Downloading...
lv: Lejupielādē...

en: Drawing icons, images and other art.
lv: Zīmēt ikonas, attēlus un citu mākslu.

en: Drum Kit
lv: Bungu komplekts

en: Edit Jokosher preferences
lv: Rediģēt Jokosher preferences

en: Edit project templates
lv: Rediģēt projektu šablonus

en: Effect
lv: Efekti

en: Effect Settings
lv: Efekta uzstādījumi

en: Electric Guitar
lv: Elektriskā ģitāra

en: Enable this instrument for recording
lv: Aktivizēt instrumentu ierakstam

en: Enter a name for your project and select a folder to store the project in:
lv: Ievadiet jūsu projekta nosaukumu un izvēlieties mapi kurā šo projektu glabāt:

en: Enter the author's name
lv: Ievadiet autora vārdu

en: Enter the project's name
lv: Ievadiet projekta nosaukumu

en: Equalizers
lv: Izlīdzinātāji (Equalizers)

en: Error loading file:
lv: Kļūda ielādējot failu:

en: Ex_tensions
lv: _Paplašinājumi

en: Export current project to an audio file
lv: Eksportēt pašreizējo projektu uz audio failu

en: Export to local directory
lv: Eksportēt uz vietējo direktoriju

en: Export to remote server
lv: Eksportēt uz attālinātu serveri

en: File name:
lv: Faila nosaukums:

en: Filters
lv: Filtri

en: Find and open an existing project
lv: Atrast un atvērt eksistējošu projektu

en: Find out how you can help
lv: Izprotiet, kā jūs varat palīdzēt

en: GNOME Settings
lv: GNOME iestatījumi

en: GStreamer version:
lv: Gstreamer versija:

en: Gnonlin version:
lv: Gnonlin versija:

en: Gstreamer plugin gnonlin is not installed.
lv: Gstreamer spraudnis gnonlin nav uzinstalēts.

en: Harmonica
lv: Harmonika

en: Install
lv: Uzstādīt

en: Instrument Effects
lv: Instrumenta efekti

en: Invalid name or author.
lv: Nepareizs vārds vai autors.

en: Jokosher Audio Editor
lv: Jokosher audio redaktors

en: Jokosher Extension Files (*.py *.egg)
lv: Jokosher paplašinājuma faili (*.py *.egg)

en: Jokosher Project File (*.jokosher)
lv: Jokosher projekta fails (*.jokosher)

en: Keyboard
lv: Taustiņi

en: Listen to these effects
lv: Klausīties šos efektus

en: Loading (%d%%)...
lv: Ielādējam (%d%%)...

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Manage instrument recording inputs
lv: Pārvaldīt instrumentu ierakstīšanas ievadus

en: Minimize instrument
lv: Minimizēt instrumentu

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Mixdown Profile:
lv: Lejupmiksēšanas profils:

en: Mixdown Project
lv: Miksēt projektu

en: Mixdown the project using these settings
lv: Lejupmiksēt projektu izmantojot šos iestatījumus

en: Mixing Project
lv: Miksēt projektu

en: Mixing project to file: %s
lv: Miksēt projektu uz failu: %s

en: Modulators
lv: Modulātori

en: Move the selected active effect down on the effects chain
lv: Pārvietot izvēlēto aktīvo efektu lejup pa efektu ķēdi

en: Move the selected active effect up on the effects chain
lv: Pārvietot izvēlēto aktīvo efektu augšup pa efektu ķēdi

en: Mute - silence this instrument
lv: Apklusināt - apklusināt šo instrumentu

en: New Project
lv: Jauns projekts

en: Open a recent project
lv: Atvērt jaunāko projektu

en: Open an existing project
lv: Atvērt eksistējošu projektu

en: Open the extension manager
lv: Atvērt paplašinājuma pārvaldnieku

en: Other
lv: Cits

en: P_ipeline:
lv: _Konveijers:

en: Paste the contents of the clipboard
lv: Ievietot starpliktuves saturu

en: Please enter the filename of the audio you wish to export. The audio will be exported to the location specified.
lv: Lūdzu ievadiet faila nosaukumu, uz kuru jūs vēlaties eksportēt audio. Audio tiks eksportēts uz norādīto atrašanās vietu.

en: Please make sure the file exists, and the appropriate plugin is installed.
lv: Lūdzu pārliecinieties, ka fails eksistē, un attiecīgais spraudnis ir uzinstalēts.

en: Please select the mixdown actions you would like to add to the mixdown profile *profile*
lv: Lūdzu izvēlieties lejupmiksēšanas darbības jūs vēlatos pievienot lejupmiksēšanas profilam *profile*

en: Preparing to mixdown project
lv: Sagatavoties miksēt projektu

en: Project Properties
lv: Projekta īpašības

en: Project Templates
lv: Projekta šabloni

en: Projects from version "%s" are incompatible with this release.
lv: Projekti no versijas "%s" ir nesavietojami ar šo izlaidumu.

en: Quit Jokosher
lv: Iziet no Jokosher

en: R_ecording Inputs...
lv: _Ierakstīšanas ievadi...

en: Recorded audio
lv: Ierakstītais audio

en: Recording...
lv: Ieraksta...

en: Redo
lv: Atsaukt

en: Redo the previous edit
lv: Atsaukt iepriekšējo rediģējumu

en: Remove the currently selected extension
lv: Izņemt pašreiz izvēlēto paplašinājumu

en: Remove the selected instrument
lv: Izņemt izvēlēto instrumentu

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Report a bug in Jokosher
lv: Ziņot par Jokosher kļūdu

en: S_ystem:
lv: S_istēma:

en: Save _As...
lv: Saglabāt _kā...

en: Save a copy of the current project
lv: Saglabāt pašreizējā projekta kopiju

en: Save as file type:
lv: Saglabāt kā faila tipu:

en: Save preferences and close
lv: Saglabāt preferences un aizvērt

en: Save the current project
lv: Saglabāt pašreizējo projektu

en: Save the current settings as a preset
lv: Saglabāt pašreizējos iestatījumus kā iepriekšnoteikumu

en: Save the currently active effects as a preset
lv: Saglabot šobrīd aktīvos efektus kā iepriekšnoteikumu

en: Save the selected project template
lv: Saglabāt izvēlētā projekta šablonu

en: Save your selections and close this window
lv: Saglabāt jūsu izvēles un aizvērt šo logu

en: Saxophone
lv: Saksofons

en: See your system information
lv: Aplūkot informāciju par jūsu sistēmu

en: Select A Folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Select a project to open from the list
lv: Izvēlieties projektu no saraksta, kuru atvērt

en: Select the audio input to use with each instrument.
lv: Izvēlieties audio failu, ko izmantot ar katru instrumentu.

en: Settings
lv: Uzstādījumi

en: Show as _Bars, Beats, Ticks
lv: Parādīt _taktīs, sitienos un tikšķos

en: Show as _Hours, Minutes, Seconds
lv: Parādīt _stundās, minūtēs, sekundēs

en: Simulators
lv: Simulātori

en: Snap To Fade Points
lv: Aizsniegt līdz skaļuma punktiem

en: Snare
lv: Solo bunga

en: Start Jokosher with an empty project
lv: Sākt Jokosher ar tukšu projektu

en: Start playback
lv: Sākt atskaņot

en: Stop mixing the project
lv: Apstādināt projekta miksēšanu

en: Stop playback
lv: Apstādināt atskaņošanu

en: Sys_tem:
lv: Sis_tēma:

en: System Information
lv: Informācija par sistēmu

en: Testing Jokosher, and submitting bugs.
lv: Jokosher testēšana un kļūdu ziņošana.

en: The URI scheme '%s' is either invalid or not supported.
lv: URI shēma '%s' ir vai nu nepareiza, vai neatbalstīta.

en: The URI scheme given is either invalid or not supported
lv: Dotā URI shēma ir vai nu nepareiza, vai neatbalstīta

en: The file or folder location is write-protected.
lv: Faila vai mapes lokācija ir aizsargāta pret ierakstu.

en: The project file could not be opened.
lv: Projekta fails nevarēja tikt atvērts.

en: The project file was created with version "%s" of Jokosher.
lv: Šis projekta fails tika izveidots ar Jokosher versiju "%s".

en: The project references non-existant files:
lv: Projekts norāda uz neeksistējošiem failiem:

en: The project:
    %s
    
    does not exist.
lv: Projekts:
    %s
    
    neekistē.

en: There are no instruments to connect
lv: Nav instrumentu, ko savienot

en: There was a problem loading the extension
lv: Problēma ielādējot paplašinājumu

en: There was a problem removing the extension
lv: Problēma izņemot ielādējumu

en: This is a Jokosher extension, which needs to be installed. Would you like to install it?
lv: Šis ir Jokosher paplašinājums, kuru vajag uzstādīt. Vai jūs vēlaties to uzstādīt?

en: This is a Jokosher extension; it is not meant to be run directly.
lv: Šis ir Jokosher paplašinājums; to nav domāts palaist pa tiešo.

en: To <b>Split, Double-Click</b> the wave - To <b>Select, Shift-Click</b> and drag the mouse
lv: Lai <b>Dalītu, dubultklikšķis</b> uz vilni - lai <b>izvēlētos, klikšķis kopā ar Shift</b> un vilkt ar peli

en: To install it, move it to the directory %s
    and run Jokosher.
lv: Lai uzstādītu to, pārvietojiet to uz direktoriju %s
    un palaižiet Jokosher.

en: Tom Tom
lv: Mazais toms

en: Trim
lv: Apgriezt

en: Trumpet
lv: Trompete

en: Type
lv: Tips

en: Type here to search for an instrument
lv: Rakstiet šeit, lai meklētu instrumentu

en: Unable to create project.
    
    %s
lv: Nevar izveidot projektu.
    
    %s

en: Unable to unzip the project file %s
lv: Nevar atspiest projekta failu %s

en: Unclassified
lv: Neklasificēti

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo the last edit
lv: Atsaukt pēdējo rediģējumu

en: Unknown Author
lv: Nezināms autors

en: Unmute - hear this instrument
lv: Dzirdēt šo instrumentu

en: Use GNOME Settings
lv: Izmantot GNOME iestatījumus

en: Use these effect settings
lv: Izmantot šos efekta iestatījumus

en: Use these effects
lv: Izmantot šos efektus

en: Use these settings
lv: Izmantot šos iestatījumus

en: User manual contents
lv: Lietotāja rokasgrāmatas saturs

en: Version information, credits and licence
lv: Versijas informācija, kredīti un license

en: Violin
lv: Vijole

en: Visit Jokosher's online forums
lv: Apmeklējiet Jokosher tiešsaistes forumu

en: Vocal
lv: Vokāls

en: Welcome to Jokosher!
lv: Esiet aicināti Jokosher!

en: Writing code and features in Python.
lv: Programējot kodu un iespējas Python.

en: Writing simple to read documentation.
lv: Rakstot vienkārši lasāmu un saprotamu dokumentāciju.

en: You already have a extension with the name %s installed; would you like to replace it?
lv: Jums jau ir uzstādīts paplašinājums ar nosaukumu '%s'; vai jūs vēlaties to aizvietot?

en: You must have Gstreamer plugin gnonlin version 0.10.4.2 or later.
lv: Jums jābūt Gstreamer spraudnim gnonlin versijai 0.10.4.2 vai vēlākai.

en: You must have Gstreamer version 0.10.9 or higher.
lv: Jums jābūt Gstreamer versijai 0.10.9 un augstākai.

en: You must have the Gstreamer plugin packs gst-plugins-base and gst-plugins-good installed.
lv: Jums jābūt uzstādītām Gstreamer spraudņu pakām gst-plugins-base un gst-plugins-good.

en: Your music file is being mixed. This can take some seconds.
lv: Jūsu mūzikas fails tiek miksēts. Tas varētu prasīt kādu laiku.

en: Your new extension is now available in Jokosher!
lv: Jūsu jaunais paplašinājums ir tagad pieejams Jokosher!

en: _Add Audio File...
lv: _Pievienot audio failu...

en: _Author:
lv: _Autors:

en: _Browse for an Existing Project
lv: _Lūkoties pēc eksistējoša projekta

en: _Change Instrument Type...
lv: _Izmainīt instrumentu tipu...

en: _Contributing to Jokosher
lv: _Palīdziet izstrādāt Jokosher

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Create a New Project
lv: _Izveidot jaunu projektu

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Don't open anything
lv: _Neatvērt neko

en: _Don't show this on start-up
lv: _Nerādiet to sākot

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Encoding:
lv: _Kodējums:

en: _File
lv: _Faili

en: _Folder:
lv: _Mape:

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Instrument
lv: _Instruments

en: _Manage Extensions...
lv: _Pārvaldīt paplašinājumus...

en: _Mixdown
lv: _Lejupmiksēt

en: _Mixdown Project...
lv: _Lejupmiksēšanas projekts...

en: _Move up...
lv: _Pārvietot uz augšu...

en: _Name:
lv: _Nosaukums

en: _New...
lv: _Jauns...

en: _Online Forums
lv: _Tiešsaistes forumi

en: _Open Selected Project
lv: _Atvērt izvēlēto projektu

en: _Open most recent project
lv: _Atvērt pēdējo lietoto projektu

en: _Open...
lv: _Atvērt...

en: _Pipeline:
lv: _Konveijers:

en: _Project Name:
lv: _Projekta nosaukums:

en: _Recent Projects
lv: _Nesenie projekti

en: _Remove Selected Instrument
lv: _Izņemt iezīmēto instrumentu

en: _Report Bug...
lv: _Ziņot par kļūdu...

en: _Search:
lv: _Meklēt:

en: _Show welcome dialog
lv: _Rādīt sasveicināšanās dialogu

en: _Split
lv: _Sadalīt

en: _System Information
lv: Informācija par _sistēmu

en: _Template Name:
lv: _Šablona nosaukums:

en: _Time Format
lv: _Laika formāts

en: _Use project template
lv: _Izmantot projekta šablonu
