jokosher - en to nl translation catalogue (277 entries)

en: 
    See http://doc.jokosher.org/Installation for more details.
nl: 
    Kijk op http://doc.jokosher.org/Installation voor meer details

en: 
    The project references non-existant images:
nl: 
    Het project verwijst naar onbestaande afbeeldingen:

en: %(title)s by %(artist)s
nl: %(title)s door %(artist)s

en: -parameter not readable-
nl: -parameter niet leesbaar-

en: <b>Active effects for: </b>
nl: <b>Actieve effecten voor: </b>

en: <b>Application Start-up</b>
nl: <b>Programma-start</b>

en: <b>Art</b>
nl: <b>Kunst</b>

en: <b>Coding</b>
nl: <b>Codering</b>

en: <b>Documentation</b>
nl: <b>Documentatie<b>

en: <b>Effect Name</b>
nl: <b>Naam van effect</b>

en: <b>Effects</b>
nl: <b>Effecten</b>

en: <b>File Details</b>
nl: <b>Bestands-details</b>

en: <b>General</b>
nl: <b>Algemeen</b>

en: <b>Instruments Not Shown:</b>
nl: <b>Niet getoonde instrumenten:</b>

en: <b>Jokosher Instruments</b>
nl: <b>Instrumenten in Jokosher</b>

en: <b>Jokosher is an Open Source project that is driven by a community of contributors. To make Jokosher rock, we need your help!</b>
nl: <b>Jokosher is een open source project dat ontwikkeld wordt door een grote groep vrijwilligers. Om Jokosher een succes te maken hebben we ook jouw hulp nodig!</b>

en: <b>Location Details</b>
nl: <b>Details over Locatie</b>

en: <b>Mixdown Actions</b>
nl: <b>Finaliseer-acties</b>

en: <b>Recent Projects</b>
nl: <b>Recente projecten</b>

en: <b>Recording Format</b>
nl: <b>Opname-formaat</b>

en: <b>Right-click</b> for more options.
nl: <b>Klik rechts</b> voor meer opties.

en: <b>Template Instruments</b>
nl: <b>Voorbeeldinstrumenten</b>

en: <b>Testing</b>
nl: <b>Testen</b>

en: <b>Time Signature</b>
nl: <b>Tijdstempel</b>

en: <b>To find out more, visit:</b>
nl: <b>Om meer te ontdekken, bezoek:</b>

en: <b>_Presets for:</b>
nl: <b>_Voorkeursinstellingen voor:</b>

en: <big><b>Mixing the project...</b></big>
nl: <big><b>Project finaliseren...</b></big>

en: <big>Couldn't launch the contributing website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access it.
nl: <big>De website voor medewerkers kon niet automatisch geopend worden.</big>
    
    Bezoek %s om naar de website te surfen.

en: <big>Couldn't launch the forums website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access them.
nl: <big>De forumswebsite kon niet automatisch geopend worden.</big>
    
    Bezoek %s om naar de website te surfen.

en: <big>Couldn't launch the jokosher website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access it.
nl: <big>De Jokosher-website kon niet automatisch geopend worden.</big>
    
    Bezoek %s om naar de website te surfen.

en: <big>Couldn't launch the launchpad website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access it.
nl: <big>De Launchpad-website kon niet automatisch geopend worden.</big>
    
    Bezoek %s om naar de website te surfen.

en: <big>Some functionality will not work correctly or at all.</big>
    
    %s
nl: <big>Sommige functionaliteit zal niet optimaal, of helemaal niet werken.</big>
    
    %s

en: <big>System Information</big>
nl: Systeeminformatie

en: <span size='large' weight='bold'>Save changes to project "%s" before closing?</span>
    
    Your changes will be lost if you don't save them.
nl: <span size='large' weight='bold'>Wijzigingen in project "%s" opslaan voor sluiten?</span>
    
    Uw wijzigingen zullen verloren gaan als u ze niet opslaat.

en: A file or folder with this name already exists. Please choose a different project name and try again.
nl: Een bestand of map met deze naam bestaat al. Kies alstublieft een andere projectnaam en probeer opnieuw.

en: Acoustic Guitar
nl: Akoestische gitaar

en: Activate Solo - silence all other instruments
nl: Solo activeren - alle andere instrumenten stil maken

en: Activate the selected effect
nl: Het geselecteerde effect activeren

en: Add Action
nl: Actie toevoegen

en: Add Audio File
nl: Geluidsbestand toevoegen

en: Add Audio File...
nl: Audiobestand toevoegen...

en: Add Audio _File...
nl: Geluidsbestand _toevoegen

en: Add Instrument
nl: Instrument toevoegen

en: Add Mixdown Action
nl: Finaliseer-actie toevoegen

en: Add _Instrument...
nl: _Instrument toevoegen...

en: Add an audio file to the project
nl: Geluidsbestand toe aan project toevoegen

en: Add an audio file to the selected instrument
nl: Geluidsbestand aan geselecteerde instrument toevoegen

en: Add an extension
nl: Extensie toevoegen

en: Add an instrument
nl: Instrument toevoegen

en: Add an instrument to the project
nl: Instrument aan het project toevoegen

en: Add the selected instrument
nl: Het geselecteerde instrument toevoegen

en: Add the selected jokosher instrument
nl: Geselecteerde instrument in Jokosher toevoegen

en: Adjust instrument balance. Right-click to center
nl: Verander instrument balans. Rechter-muisklik om het te centreren

en: Adjust the amount of beats per measure
nl: Aantal slagen per minuut aanpassen

en: Adjust the settings for the currently selected active effect
nl: Instellingen voor huidige effect aanpassen

en: All Files
nl: Alle Bestanden

en: Amplifiers
nl: Vertsterkers

en: An error occurred when trying to launch the preferences for the extension
nl: Er deed zich een fout voor bij het laden van de voorkeuren voor de extensies

en: Arm an instrument then click here to begin recording
nl: Neem een instrument ter hand en begin met opnemen

en: Arm an instrument, then click here to begin recording
nl: Pak eerst een instrument, klik daarna hier om de opname te starten

en: Audio File
nl: Audio Bestand

en: Audio Mixers
nl: Volumeregeling

en: Balance:
nl: Balans:

en: Bass Drum
nl: Basrum

en: Bass Guitar
nl: Basgitaar

en: Beat _value
nl: Tik-_waarde

en: Beats per _measure
nl: Tikken per maat

en: Beats per minute
nl: Beats per minuut

en: Broken
nl: Beschadigd

en: C_hange Sound System
nl: Geluidssysteem _veranderen

en: Cancel the mixdown
nl: Finaliseren annuleren

en: Change Instrument Type
nl: Wijzig instrument type

en: Change Jokosher preferences
nl: Voorkeuren Jokosher wijzigen

en: Change the timeline
nl: Tijdlijn wijzigen

en: Change the timeline to show bars, beats and ticks
nl: Verander de tijdlijn om staven, beats en tikken te zien

en: Change the timeline to show hours, minutes and seconds
nl: Wijzig de tijdlijn en toon uren, minuten en seconden

en: Change type of the selected instrument
nl: Het type van het geselecteerde instrument veranderen

en: Choose a Jokosher Extension file
nl: Kies een Jokosher Extensie bestand

en: Choose a Jokosher project file
nl: Selecteer een Jokosher projectbestand

en: Choose a chain effects preset.
nl: Kies een effecten-combinatie.

en: Choose a location to save the project
nl: Kies een locatie om het project op te slaan

en: Choose a project template
nl: Kies een projectvoorbeeld

en: Choose an effect preset.
nl: Kies in effecten-voorkeursinstelling.

en: Choose one or more instruments to add to your project.
nl: Kies een of meer instrumenten om toe te voegen aan je project.

en: Choose the new instrument type for %s
nl: Kies het nieuwe instrumenttype voor %s

en: Chorus
nl: Refrein

en: Clear the list of recent projects
nl: Wis de lijst met recente projecten

en: Click and hold to rewind
nl: Klik en hou vast om terug te spoelen

en: Close _Without Saving
nl: Sluiten _zonder opslaan

en: Close the current project
nl: Huidige project sluiten

en: Close the extension manager
nl: Extensiebeheer sluiten

en: Close this window
nl: Dit venster sluiten

en: Configure Export File Action
nl: Bestandexport configureren

en: Configure Instrument Effects
nl: Instrument-effecten instellen

en: Copy file to project
nl: Kopieer bestand naar project

en: Copy the current selection
nl: Huidige selectie kopiëren

en: Could not initialize project.
nl: Probleem bij initialiseren van het project.

en: Create a new project
nl: Nieuw project aanmaken

en: Create the project
nl: Maak het project aan

en: Cu_t
nl: Kn_ippen

en: Current balance is <b>%d%%</b> left
nl: Huidige balans is <b>%d%%</b> links

en: Current balance is <b>%d%%</b> right
nl: Huidige balans is <b>%d%%</b> rechts

en: Current balance is <b>centered</b>
nl: Huidge balans is <b>gecentreerd</b>

en: Cut the current selection
nl: De huidige selectie knippen

en: Cymbal
nl: Cimbalen

en: De_vice:
nl: Appa_raat

en: Deactivate Solo - hear all the instruments
nl: Deactiveer Solo - hoor alle instrumenten

en: Deactivate the currently selected active effect
nl: Huidige selecteerde effect deactiveren

en: Default
nl: Standaard

en: Delays
nl: Vertragingen

en: Delete the current selection
nl: Huidige selectie verwijderen

en: Delete the currently active effects preset
nl: Huidige actieve effecten-voorkeursinstelling verwijderen

en: Delete the currently active preset
nl: Huidige actieve voorkeursinstelling verwijderen

en: Delete the selected project template
nl: Geselecteerde projectvoorbeeld verwijderen

en: Disable this instrument for recording
nl: Dit instrument uitschakelen voor opname

en: Distortions
nl: Vervormingen

en: Distribution:
nl: Distributie:

en: Do not load extensions on startup
nl: De extensies niet laden bij opstarten

en: Don't add an instrument
nl: Geen instrument toevoegen

en: Don't create the project
nl: Project niet aanmaken

en: Don't load extensions or last project on startup (same as -ne)
nl: De extensies en het vorige project niet laden bij opstarted (hetzelfde als -ne)

en: Double click to change the time format
nl: Dubbelklik om het tijdsformaat te veranderen

en: Double-click an active effect to adjust its settings
nl: Dubbelklik op een actief effect om de instellingen te veranderen

en: Double-click an effect to activate it
nl: Dubbelklik op een effect om het te gebruiken

en: Double-click on a recent project to open
nl: Dubbelklik op een recent project om het te openen

en: Downloading (%d%%)...
nl: Bezig met downloaden(%d%%)...

en: Downloading...
nl: Bezig met downloaden...

en: Drawing icons, images and other art.
nl: Pictogrammen, afbeeldingen en andere kunst tekenen.

en: Drum Kit
nl: Drumkit

en: Edit Jokosher preferences
nl: Voorkeuren Jokosher wijzigen

en: Edit project templates
nl: Projectvoorbeelden bewerken

en: Effect Settings
nl: Effect Instellingen

en: Electric Guitar
nl: Elektrische Gitaar

en: Enable this instrument for recording
nl: Dit instrument inschakelen voor opname

en: Enter a name for your project and select a folder to store the project in:
nl: Voer een naam in voor het project een selecteer een map om het project in op te slaan:

en: Enter the author's name
nl: Vul de naam van de auteur in

en: Enter the project's name
nl: Vul de naam van het project in

en: Error in script %s
nl: Fout in script %s

en: Error loading file:
nl: Fout bij het laden van het bestand:

en: Event, %(name)s, %(dur)0.2f seconds long, starting at %(start)0.2f seconds.
nl: Gebeurtenis, %(name)s, %(dur)0.2f seconden lang, start op %(start)0.2f seconden.

en: Ex_tensions
nl: Ex_tensies

en: Export current project to an audio file
nl: Huidig project naar audiobestand exporteren

en: Export to local directory
nl: Naar lokale map exporteren

en: Export to remote server
nl: Naar server op afstand exporteren

en: File name:
nl: Bestandsnaam:

en: Find and open an existing project
nl: Vind en open een bestaand project

en: Find out how you can help
nl: Zoek uit hoe je kan helpen

en: GStreamer version:
nl: Versie GStreamer:

en: Gnonlin version:
nl: Versie Gnonlin:

en: Gstreamer plugin gnonlin is not installed.
nl: Gstreamer plugin gnonlin is niet geïnstalleerd.

en: Iestyn Pryce <dylunio@gmail.com>
    Jerome S. Gotangco <jgotangco@ubuntu.com>
    torb <torrb@musiker.nu>
    Robert Renling Berencreuz <berencreuz@gmail.com>
    Ola Jeppsson <ola.jeppsson@gmail.com>
    Daniel Nylander <po@danielnylander.se>
    aruiz <aruiz@synaptia.net>
    Manuel Duran Moyano <mduran@ubiobio.cl>
    Laszlo Pandy <laszlok2@gmail.com>
    Iván Edgardo Vázquez Santos 
    David Corrales <corrales.david@gmail.com>
    Benjamin A'Lee <bma@bmalee.eu>
    Peter Baričič <pbaricic@gmail.com>
    Артём Попов <artfwo@gmail.com>
    deepred <psalmos@swissinfo.org>
    KeepYourMind <keepyourmind@gmail.com>
    Georgy Faradzhev <georgy.faradzhev@gmail.com>
    Gendolf <pr-baukalo@rambler.ru>
    Rodrigo NSH <rodrigo.nsh@gmail.com>
    Christian Reis <kiko@async.com.br>
    Lourabe Multimédia 
    Tomasz Dominikowski <dominikowski@gmail.com>
    Konrad Adamczyk <konrad@svx.pl>
    Hender <simsalabimladen@gmail.com>
    sklp
    Bård Aase <base@kvarteret.no>
    Pecisk <pecisk@gmail.com>
    Luca Ferretti <elle.uca@libero.it>
    Daniele Medri <daniele@medri.org>
    Igor Khanin 
    Tobias Frederick <me@tbfr.org>
    Tim Fuchs <tim.fuchs@gmail.com>
    Ramona Barte 
    Marcus Hochstadt
    Lebowski
    Julian Turner
    Dennis Lichtenthäler <dennis.lichtenthaeler@episode-iv.de>
    dyphil <dyphil@wanadoo.fr>
    XioNoX 
    Stemp <StempUbuntu@gmail.com>
    Signez
    Pierre Slamich <pierre.slamich@gmail.com>
    Nicolas Velin <nsv@fr.st>
    Jean-Francois Arseneau <jf.arseneau@gmail.com>
    Guillaume Hoffmann 
    Gabriel de Perthuis <gabriel.de-perthuis@laposte.net>
    Bruno Bord <bruno@jehaisleprintemps.net>
    Mikko Virkkilä <mvirkkil@cc.hut.fi>
    Boyd Timothy
    William Anderson<neuro@well.com>
    Sridhar Dhanapalan <sridhar@dhanapalan.com>
    Roger Light <roger@atchoo.org>
    Malcolm Parsons
    Peturrr <peterdekraker@planet.nl>
    jerven Bolleman <ik@jerven.eu>
    Mathias-K <mathias@computergeil.dk>
    Niels Kjøller Hansen <niels.k.h@gmail.com>
    David Nielsen <david@lovesunix.net>
    daave <fan.d.liu@gmail.com>
nl: estyn Pryce <dylunio@gmail.com>
    Jerome S. Gotangco <jgotangco@ubuntu.com>
    torb <torrb@musiker.nu>
    Robert Renling Berencreuz <berencreuz@gmail.com>
    Ola Jeppsson <ola.jeppsson@gmail.com>
    Daniel Nylander <po@danielnylander.se>
    aruiz <aruiz@synaptia.net>
    Manuel Duran Moyano <mduran@ubiobio.cl>
    Laszlo Pandy <laszlok2@gmail.com>
    Iván Edgardo Vázquez Santos 
    David Corrales <corrales.david@gmail.com>
    Benjamin A'Lee <bma@bmalee.eu>
    Peter Baričič <pbaricic@gmail.com>
    Артём Попов <artfwo@gmail.com>
    deepred <psalmos@swissinfo.org>
    KeepYourMind <keepyourmind@gmail.com>
    Georgy Faradzhev <georgy.faradzhev@gmail.com>
    Gendolf <pr-baukalo@rambler.ru>
    Rodrigo NSH <rodrigo.nsh@gmail.com>
    Christian Reis <kiko@async.com.br>
    Lourabe Multimédia 
    Tomasz Dominikowski <dominikowski@gmail.com>
    Konrad Adamczyk <konrad@svx.pl>
    Hender <simsalabimladen@gmail.com>
    sklp
    Bård Aase <base@kvarteret.no>
    Pecisk <pecisk@gmail.com>
    Luca Ferretti <elle.uca@libero.it>
    Daniele Medri <daniele@medri.org>
    Igor Khanin 
    Tobias Frederick <me@tbfr.org>
    Tim Fuchs <tim.fuchs@gmail.com>
    Ramona Barte 
    Marcus Hochstadt
    Lebowski
    Julian Turner
    Dennis Lichtenthäler <dennis.lichtenthaeler@episode-iv.de>
    dyphil <dyphil@wanadoo.fr>
    XioNoX 
    Stemp <StempUbuntu@gmail.com>
    Signez
    Pierre Slamich <pierre.slamich@gmail.com>
    Nicolas Velin <nsv@fr.st>
    Jean-Francois Arseneau <jf.arseneau@gmail.com>
    Guillaume Hoffmann 
    Gabriel de Perthuis <gabriel.de-perthuis@laposte.net>
    Bruno Bord <bruno@jehaisleprintemps.net>
    Mikko Virkkilä <mvirkkil@cc.hut.fi>
    Boyd Timothy
    William Anderson<neuro@well.com>
    Sridhar Dhanapalan <sridhar@dhanapalan.com>
    Roger Light <roger@atchoo.org>
    Malcolm Parsons
    Peturrr <peterdekraker@planet.nl>
    jerven Bolleman <ik@jerven.eu>
    Mathias-K <mathias@computergeil.dk>
    Niels Kjøller Hansen <niels.k.h@gmail.com>
    David Nielsen <david@lovesunix.net>
    daave <fan.d.liu@gmail.com>

en: Install
nl: Installeren

en: Instrument Effects
nl: Instrument Effecten

en: Invalid name or author.
nl: Ongeldige naam of auteur.

en: It is recommended that you report this to the Jokosher developers or get help at http://www.jokosher.org/forums/
nl: Het wordt aanbevolen dat je deze fout rapporteert of hulp zoekt op: http://www.jokosher.org/forums/

en: Jokosher Extension Files (*.py *.egg)
nl: Jokosher Extensie Bestanden (*.py *.egg)

en: Jokosher Project File (*.jokosher)
nl: Jokosher Project Bestand (*.jokosher)

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: Listen to these effects
nl: Naar deze effecten luisteren

en: Loading (%d%%)...
nl: Bezig met laden (%d%%)...

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: M_ove down...
nl: _Omlaag

en: Manage instrument recording inputs
nl: Instrument-opname invoer beheren

en: Master Volume:
nl: Volume

en: Minimize instrument
nl: Minimaliseer instrument

en: Miscellaneous
nl: Overige

en: Mixdown Profile:
nl: Profiel finaliseren

en: Mixdown Project
nl: Project finaliseren

en: Mixdown the project using these settings
nl: Project met deze instellingen finaliseren

en: Mixing Project
nl: Finaliseren van project

en: Mixing project to file: %s
nl: Bezig met het mixen van het project naar bestand: %s

en: Move the selected active effect down on the effects chain
nl: Geselecteerde actieve effect verplaatsen onder de effecten-combinatie

en: Move the selected active effect up on the effects chain
nl: Geselecteerde actieve effect verplaatsen boven de effecten-combinatie

en: Mute - silence this instrument
nl: Dempen - demp dit instrument

en: Name
nl: Naam

en: New Project
nl: Nieuw project

en: Open a recent project
nl: Recent project openen

en: Open an existing project
nl: Bestaand project openen

en: Open the extension manager
nl: Extensiebeheer openen

en: Paste the contents of the clipboard
nl: Inhoud van klembord plakken

en: Please enter the filename of the audio you wish to export. The audio will be exported to the location specified.
nl: Voer bestandsnaam van audio in om te exporteren. De audio zal naar de gegeven locatie worden geëxporteerd.

en: Please make sure the file exists, and the appropriate plugin is installed.
nl: Controleer dat het bestand bestaat, en dat de geschikte plugin geïnstaleerd is.

en: Please select the mixdown actions you would like to add to the mixdown profile *profile*
nl: Selecteer de finaliseer-acties die je zou willen toevoegen aan het finaliseer-profiel

en: Print debug output to stdout
nl: De debuguitvoer afdrukken naar stdout

en: Project Properties
nl: Projecteigenschappen

en: Project Templates
nl: Projectvoorbeelden

en: Quit Jokosher
nl: Jokosher afsluiten

en: R_ecording Inputs...
nl: Opname-invoe_r...

en: Recorded audio
nl: Opgenomen Geluid

en: Recording...
nl: Opnemen...

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Redo the previous edit
nl: Vorige bewerking opnieuw toepassen

en: Remove the currently selected extension
nl: Huidig geselecteerde extensie verwijderen

en: Remove the selected instrument
nl: Geselecteerde instrument verwijderen

en: Replace
nl: Vervangen

en: Report a bug in Jokosher
nl: Bug in Jokosher rapporteren

en: S_ample Rate:
nl: S_ample-rate:

en: S_ystem:
nl: S_ysteem:

en: Save _As...
nl: Opslaan _als...

en: Save a copy of the current project
nl: Een kopie van huidige project bewaren

en: Save as file type:
nl: Opslaan als bestandstype:

en: Save preferences and close
nl: Voorkeuren opslaan en sluiten

en: Save the current project
nl: Huidige project bewaren

en: Save the current settings as a preset
nl: Huidige instellingen als standaard instellen

en: Save the currently active effects as a preset
nl: Effecten die momenteel actief zijn als voorkeursinstelling opslaan

en: Save the selected project template
nl: Geselecteerde projectvoorbeeld

en: Save your selections and close this window
nl: De selecties opslaan en het venster sluiten

en: Saxophone
nl: Saxofoon

en: See your system information
nl: Systeem-informatie bekijken

en: Select A Folder
nl: Een map geselecteren

en: Select a project to open from the list
nl: Project selecteren om te openen uit de lijst

en: Select the audio input to use with each instrument.
nl: Audio-invoer selecteren om te gebruiken als instrument

en: Set Time Signature
nl: Tijdstempel instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show as _Hours, Minutes, Seconds
nl: Als _Uren, minuten en seconden tonen

en: Snare
nl: Kleine trom

en: Start Jokosher with an empty project
nl: Jokosher met leeg project starten

en: Start playback
nl: Met afspelen beginnen

en: Stop mixing the project
nl: Stoppen met finaliseren van project

en: Stop playback
nl: Met afspelen stoppen

en: Stop recording
nl: Stoppen met opnemen

en: Sys_tem:
nl: Sys_teem

en: System Information
nl: Systeem-informatie

en: Testing Jokosher, and submitting bugs.
nl: Jokosher testen, en bugs inzenden.

en: The URI scheme '%s' is either invalid or not supported.
nl: Het URI-schema '%s' is ongeldig of niet ondersteund.

en: The URI scheme given is either invalid or not supported
nl: Het opgegeven URI-schema is ongeldig of niet ondersteund

en: The project file could not be opened.
nl: Het projectbestand kon niet geopend worden.

en: The project file was created with version "%s" of Jokosher.
nl: Het projectbestand is aangemaakt met versie "%s" van Jokosher.

en: The project references non-existant files:
nl: Het project verwijst naar onbestaande bestanden:

en: The project:
    %s
    
    does not exist.
nl: Het project:
    %s
    
    bestaat niet.

en: There are no instruments to connect
nl: Er zijn geen instrumenten om te verbinden

en: There was a problem loading the extension
nl: Er was een probleem bij het laden van de extensie

en: There was a problem removing the extension
nl: Er was een probleem bij het verwijderen van de extensie

en: This is a Jokosher extension, which needs to be installed. Would you like to install it?
nl: Dit is een Jokosher extensie die geïnstalleerd moet worden. Wil je ze installeren?

en: This is a Jokosher extension; it is not meant to be run directly.
nl: Dit is een Jokosher-extensie; het is niet de bedoeling dat deze rechtstreeks uitgevoerd worden.

en: Time signature
nl: Tijdssignatuur

en: Timeline, %(hours)d hours, %(mins)d minutes, %(secs)d seconds and %(millis)d milliseconds in
nl: Tijdslijn, %(hours)d uren, %(mins)d minuten, %(secs)d seconden en %(millis)d milliseconden in

en: To <b>Split, Double-Click</b> the wave - To <b>Select, Shift-Click</b> and drag the mouse
nl: Om te <b>splitsen, dubbelklik</b> de golf - Om te <b>selecteren, hoofdlettertoets indrukken en klikken</b> en slepen met de muis

en: To install it, move it to the directory %s
    and run Jokosher.
nl: Om het te installeren, verplaats het naar de map %s
    en start Jokosher.

en: Trim
nl: Bijknippen

en: Trumpet
nl: Trompet

en: Type here to search for an instrument
nl: Typ hier om een instrument te zoeken

en: Unable to create project.
    
    %s
nl: Probleem bij het maken van het project.
    
    %s

en: Unable to load required Gstreamer plugin:
nl: Kon de vereiste Gstreamer-plugin niet laden:

en: Unable to unzip the project file %s
nl: Probleem bij het uitpakken van het projectbestand %s

en: Unclassified
nl: Niet geclassificeerd

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo the last edit
nl: Maak de laatste bewerking ongedaan

en: Unknown Author
nl: Onbekende Auteur

en: Unmute - hear this instrument
nl: Niet dempen - dit instrument horen

en: Use these effect settings
nl: Deze instellingen voor effecten gebruiken

en: Use these effects
nl: Gebruik deze effecten

en: Use these settings
nl: Gebruik deze instellingen

en: User manual contents
nl: Inhoud van de gebruikershandleiding

en: Version information, credits and licence
nl: Versie informatie, kredieten en licentiie

en: Violin
nl: Viool

en: Visit Jokosher's online forums
nl: Bezoek Jokosher's online forums

en: Vocal
nl: Zang

en: Welcome to Jokosher!
nl: Welkom bij Jokosher!

en: Writing code and features in Python.
nl: Code en mogelijkheden schrijven in Python.

en: Writing simple to read documentation.
nl: Schrijven van gemakkelijk te begrijpen documentatie

en: You already have a extension with the name %s installed; would you like to replace it?
nl: U hebt al een extensie met de naam %s geïnstalleerd; wilt u ze vervangen?

en: You must have Gstreamer plugin gnonlin version 0.10.4.2 or later.
nl: Gstreamer plugin gnonlin versie 0.10.4.2 of hoger is vereist.

en: You must have Gstreamer version 0.10.9 or higher.
nl: Gstreamer versie 0.10.9 of hoger is vereist.

en: You must have the Gstreamer plugin packs gst-plugins-base and gst-plugins-good installed.
nl: Gstreamer pluginpakketen gst-plugins-base en gst-plugins-good moeten geïnstalleerd zijn.

en: Your new extension is now available in Jokosher!
nl: Uw nieuwe extensie in nu beschikbaar in Jokosher!

en: _Activate effect
nl: _Activeer effect

en: _Add Audio File...
nl: Voeg Geluidsbest_and Toe...

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _File
nl: _Bestand

en: _Move up...
nl: O_mhoog

en: _Recent Projects
nl: _Recente Projecten

en: _Report Bug...
nl: _Rapporteer Bug...

en: _Settings
nl: In_stellingen

en: _Split
nl: _Splitsen

en: _Time Format
nl: _Tijdzone
