jokosher - en to sk translation catalogue (245 entries)

en: 
    See http://doc.jokosher.org/Installation for more details.
sk: 
    Pozri podrobnosti v http://doc.jokosher.org/Installation

en: 
    The project references non-existant images:
sk: 
    Projekt odkazuje na neexistujúce obrázky:

en: %s
     Invalid or corrupt project file, will not open.
sk: %s
     Neplatný alebo poškodený súbor projektu, nebude otvorený.

en: -parameter not readable-
sk: -parameter je nečitateľný-

en: <b>Active effects for: </b>
sk: <b>Aktívne efekty pre: </b>

en: <b>Application Start-up</b>
sk: <b>Inicializácia aplikácie</b>

en: <b>Art</b>
sk: <b>Umenie</b>

en: <b>Click</b> the buttons below the selection to do something to that portion of audio.
sk: <b>Klikni</b> na tlačítka pod výberom na vykonanie činnosti s tou časťou zvuku.

en: <b>Coding</b>
sk: <b>Kódovanie</b>

en: <b>Documentation</b>
sk: <b>Dokumentácia</b>

en: <b>Effect Name</b>
sk: <b>Názov efektu</b>

en: <b>Effects</b>
sk: <b>Efekty</b>

en: <b>Instruments Not Shown:</b>
sk: <b>Nezobrazené nástroje:</b>

en: <b>Jokosher is an Open Source project that is driven by a community of contributors. To make Jokosher rock, we need your help!</b>
sk: <b>Jokosher je Open Source projekt, ktorý vyvíja komunita prispievateľov. Aby bol Jokosher najlepší, potrebujeme tvoju pomoc!</b>

en: <b>Recent Projects</b>
sk: <b>Nedávne projekty</b>

en: <b>Right-click</b> for more options.
sk: <b>Klikni pravým tlačítkom myši</b> pre viac možností.

en: <b>Testing</b>
sk: <b>Testujem</b>

en: <b>Time Signature</b>
sk: <b>Časová signatúra</b>

en: <big>Couldn't launch the jokosher website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access it.
sk: <big>Nepodarilo sa automaticky spustiť webstránku Jokosher.</big>
    
    Prosím, navštívte ju na %s.

en: <big>Couldn't launch the launchpad website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access it.
sk: <big>Nepodarilo sa automaticky spustiť webstránku Launchpad.</big>
    
    Prosím, navštívte ju na %s.

en: <big>Some functionality will not work correctly or at all.</big>
    
    %s
sk: <big>Niektoré funkcie nebudú pracovať správne alebo vôbec.</big>
    
    %s

en: <span size='large' weight='bold'>Save changes to project "%s" before closing?</span>
    
    Your changes will be lost if you don't save them.
sk: <span size='large' weight='bold'>Uložiť zmeny do projektu "%s" pred zatvorením?</span>
    
    Vaše zmeny budú stratené ak ich neuložíte.

en: A file or folder with this name already exists. Please choose a different project name and try again.
sk: Súbor alebo priečinok s týmto názvom už existuje. Prosím vyberte iný názov projektu a skúste znova.

en: Acoustic Guitar
sk: Akustická gitara

en: Activate Solo - silence all other instruments
sk: Aktivovať sólo - umlčať ostatné nástroje

en: Activate the selected effect
sk: Aktivovať zvolený efekt

en: Add Audio File
sk: Pridať zvukový súbor

en: Add Audio File...
sk: Pridať zvukový súbor...

en: Add Instrument
sk: Pridať nástroj

en: Add an audio file to the project
sk: Pridať zvukový súbor do projektu

en: Add an audio file to the selected instrument
sk: Pridať zvukový súbor do označeného nástroja

en: Add an extension
sk: Pridať rozšírenie

en: Add an instrument
sk: Pridať nástroj

en: Add an instrument to the project
sk: Pridať inštrument k projektu

en: Add the selected instrument
sk: Pridať vybraný inštrument

en: Adjust instrument balance. Right-click to center
sk: Nastaviť vyváženie nástrojov. Centruje sa kliknutím pravého tlačidla.

en: Adjust the amount of beats per measure
sk: Nastaviť počet úderov za minútu

en: Adjust the settings for the currently selected active effect
sk: Upraviť nastavenia pre aktuálne označený aktívny efekt

en: All Files
sk: Všetky súboru

en: Amplifiers
sk: Zosilňovače

en: An error occurred when trying to launch the preferences for the extension
sk: Nastala chyba pri spúšťaní nastavenia rozšírenia

en: Arm an instrument, then click here to begin recording
sk: Pripoj nástroj, potom klikni na spustenie nahrávania

en: Audio File
sk: Zvukový súbor

en: Balance:
sk: Vyváženie:

en: Bass Drum
sk: Basový bubon

en: Bass Guitar
sk: Basová gitara

en: Beats per minute
sk: Úderov za minútu

en: Broken
sk: Poškodené

en: Cancel the mixdown
sk: Zrušiť zmixovanie

en: Cello
sk: Violončelo

en: Change Instrument Type
sk: Zmeniť typ nástroja

en: Change Jokosher preferences
sk: Zmeniť nastavenia

en: Change the timeline
sk: Zmeniť časovú os

en: Change the timeline to show bars, beats and ticks
sk: Časový prehľad má zobrazovať takty, údery a tikanie

en: Change the timeline to show hours, minutes and seconds
sk: Zmeniť časovú os aby zobrazovala hodiny, minúty a sekundy

en: Change type of the selected instrument
sk: Zmeniť typ zvoleného nástroja

en: Choose a Jokosher Extension file
sk: Vybrať Jokosher súbor s rozšírením

en: Choose a Jokosher project file
sk: Vyberte súbor projektu Jokosher

en: Choose a chain effects preset.
sk: Zktoré reťazové efekty sú prítomné

en: Choose a location to save the project
sk: Vyberte lokáciu na uloženie projektu

en: Choose an effect preset.
sk: Vybrať predvoľbu efektu.

en: Choose one or more instruments to add to your project.
sk: Vyber jeden alebo viac nástrojov pre pridanie do tvojho projektu.

en: Choose the new instrument type for %s
sk: Vybrať nový typ inštrumentu pre %s

en: Chorus
sk: Zbor

en: Clear the list of recent projects
sk: Vyčistiť zoznam nedávnych projektov

en: Click and hold to fast forward
sk: Klikni a drž pre rýchle pretáčanie dopredu

en: Click and hold to rewind
sk: Klikni a drž pre pretočenie dozadu

en: Close _Without Saving
sk: Zatvoriť _bez uloženia

en: Close the current project
sk: Zatvoriť aktuálny projekt

en: Close the extension manager
sk: Zatvoriť manažéra rozšírení

en: Compressors
sk: Kompresory

en: Configure Instrument Effects
sk: Nastaviť efekt nástroju

en: Copy file to project
sk: Kopíruj súbor do projektu

en: Copy the current selection
sk: Kopírovať výber

en: Could not initialize project.
sk: Nie je možné inicializovať projekt.

en: Create a new project
sk: Vytvoriť nový projekt

en: Create the project
sk: Vytvoriť projekt

en: Cu_t
sk: Vy_strihnúť

en: Current balance is <b>%d%%</b> left
sk: Momentálne vyváženie je <b>%d%%</b> vľavo

en: Current balance is <b>%d%%</b> right
sk: Momentálne vyváženie je <b>%d%%</b> vpravo

en: Current balance is <b>centered</b>
sk: Momentálne vyváženie je <b>v strede</b>

en: Cut the current selection
sk: Vystrihnúť výber

en: Cymbal
sk: Činely

en: Deactivate Solo - hear all the instruments
sk: Deaktivovať sólo - počuť ostatné nástroje

en: Deactivate the currently selected active effect
sk: Deaktivovať aktuálne označený aktívny efekt

en: Delays
sk: Oneskorenia

en: Delete Fade Points
sk: Zmazať body dozvuku

en: Delete the current selection
sk: Zmazať výber

en: Delete the currently active effects preset
sk: Zmazať aktuálne aktívnu predvoľbu efektov

en: Delete the currently active preset
sk: Zmazať aktuálne aktívnu predvoľbu

en: Disable this instrument for recording
sk: Vypnúť tento nástroj z nahrávania

en: Distortions
sk: Skreslenia

en: Do not load extensions on startup
sk: Nenahrávať rozšírenia pri štarte

en: Don't add an instrument
sk: Nepridať nové nástroje

en: Don't create the project
sk: Nevytvoriť nový projekt

en: Don't load extensions or last project on startup (same as -ne)
sk: Nenačítavať pri štarte rozšírenia alebo posledný projekt (to isté ako -ne)

en: Double-click an active effect to adjust its settings
sk: Dvojklikni na aktívny efekt pre zmenu jeho nastavenia

en: Double-click an effect to activate it
sk: Dvojklikni na efekt pre jeho aktiváciu

en: Double-click on a recent project to open
sk: Dvojklik myšou otvorí posledný projekt

en: Downloading (%d%%)...
sk: Sťahujem (%d%%)...

en: Downloading...
sk: Sťahujem...

en: Drawing icons, images and other art.
sk: Kreslenie ikon, obrázkov a inej grafiky.

en: Drum Kit
sk: Perkusie

en: Edit Jokosher preferences
sk: Zmeniť nastavenia

en: Effect
sk: Efekt

en: Effect Settings
sk: Nastavenie efektov

en: Electric Guitar
sk: Elektrická gitara

en: Enable this instrument for recording
sk: Povoliť tento nástroj na nahrávanie

en: Enter a name for your project and select a folder to store the project in:
sk: Vlož názov pre tvoj projekt a vyber priečinok kam sa projekt uloží:

en: Enter the author's name
sk: Zadaj meno autora

en: Enter the project's name
sk: Zadaj názov projektu

en: Equalizers
sk: Korektor

en: Error in script %s
sk: Chyba v skripte %s

en: Error loading file:
sk: Chyba pri načítavaní súboru:

en: Ex_tensions
sk: Ro_zšírenia

en: Export current project to an audio file
sk: Exportovať projekt do zvukového súboru

en: Filters
sk: Filtre

en: Find and open an existing project
sk: Nájsť a otvoriť existujúci projekt

en: Find out how you can help
sk: Zisti ako môžeš pomôcť

en: Force Jokosher to load without a welcome dialog or project
sk: Vynútiť spustenie aplikácie Jokosher bez uvítacieho dialógu a projektu

en: Force the welcome dialog to show on startup
sk: Vynútiť zobrazenie uvítacieho dialógu pri spustení

en: Gstreamer plugin gnonlin is not installed.
sk: Gstreamer plugin gnonlin nie je nainštalovaný.

en: Harmonica
sk: Ústna harmonika

en: Iestyn Pryce <dylunio@gmail.com>
    Jerome S. Gotangco <jgotangco@ubuntu.com>
    torb <torrb@musiker.nu>
    Robert Renling Berencreuz <berencreuz@gmail.com>
    Ola Jeppsson <ola.jeppsson@gmail.com>
    Daniel Nylander <po@danielnylander.se>
    aruiz <aruiz@synaptia.net>
    Manuel Duran Moyano <mduran@ubiobio.cl>
    Laszlo Pandy <laszlok2@gmail.com>
    Iván Edgardo Vázquez Santos 
    David Corrales <corrales.david@gmail.com>
    Benjamin A'Lee <bma@bmalee.eu>
    Peter Baričič <pbaricic@gmail.com>
    Артём Попов <artfwo@gmail.com>
    deepred <psalmos@swissinfo.org>
    KeepYourMind <keepyourmind@gmail.com>
    Georgy Faradzhev <georgy.faradzhev@gmail.com>
    Gendolf <pr-baukalo@rambler.ru>
    Rodrigo NSH <rodrigo.nsh@gmail.com>
    Christian Reis <kiko@async.com.br>
    Lourabe Multimédia 
    Tomasz Dominikowski <dominikowski@gmail.com>
    Konrad Adamczyk <konrad@svx.pl>
    Hender <simsalabimladen@gmail.com>
    sklp
    Bård Aase <base@kvarteret.no>
    Pecisk <pecisk@gmail.com>
    Luca Ferretti <elle.uca@libero.it>
    Daniele Medri <daniele@medri.org>
    Igor Khanin 
    Tobias Frederick <me@tbfr.org>
    Tim Fuchs <tim.fuchs@gmail.com>
    Ramona Barte 
    Marcus Hochstadt
    Lebowski
    Julian Turner
    Dennis Lichtenthäler <dennis.lichtenthaeler@episode-iv.de>
    dyphil <dyphil@wanadoo.fr>
    XioNoX 
    Stemp <StempUbuntu@gmail.com>
    Signez
    Pierre Slamich <pierre.slamich@gmail.com>
    Nicolas Velin <nsv@fr.st>
    Jean-Francois Arseneau <jf.arseneau@gmail.com>
    Guillaume Hoffmann 
    Gabriel de Perthuis <gabriel.de-perthuis@laposte.net>
    Bruno Bord <bruno@jehaisleprintemps.net>
    Mikko Virkkilä <mvirkkil@cc.hut.fi>
    Boyd Timothy
    William Anderson<neuro@well.com>
    Sridhar Dhanapalan <sridhar@dhanapalan.com>
    Roger Light <roger@atchoo.org>
    Malcolm Parsons
    Peturrr <peterdekraker@planet.nl>
    jerven Bolleman <ik@jerven.eu>
    Mathias-K <mathias@computergeil.dk>
    Niels Kjøller Hansen <niels.k.h@gmail.com>
    David Nielsen <david@lovesunix.net>
    daave <fan.d.liu@gmail.com>
sk: Iestyn Pryce <dylunio@gmail.com>
    Jerome S. Gotangco <jgotangco@ubuntu.com>
    torb <torrb@musiker.nu>
    Robert Renling Berencreuz <berencreuz@gmail.com>
    Ola Jeppsson <ola.jeppsson@gmail.com>
    Daniel Nylander <po@danielnylander.se>
    aruiz <aruiz@synaptia.net>
    Manuel Duran Moyano <mduran@ubiobio.cl>
    Laszlo Pandy <laszlok2@gmail.com>
    Iván Edgardo Vázquez Santos
    David Corrales <corrales.david@gmail.com>
    Benjamin A'Lee <bma@bmalee.eu>
    Peter Baričič <pbaricic@gmail.com>
    Артём Попов <artfwo@gmail.com>
    deepred <psalmos@swissinfo.org>
    KeepYourMind <keepyourmind@gmail.com>
    Georgy Faradzhev <georgy.faradzhev@gmail.com>
    Gendolf <pr-baukalo@rambler.ru>
    Rodrigo NSH <rodrigo.nsh@gmail.com>
    Christian Reis <kiko@async.com.br>
    Lourabe Multimédia
    Tomasz Dominikowski <dominikowski@gmail.com>
    Konrad Adamczyk <konrad@svx.pl>
    Hender <simsalabimladen@gmail.com>
    sklp
    Bård Aase <base@kvarteret.no>
    Pecisk <pecisk@gmail.com>
    Luca Ferretti <elle.uca@libero.it>
    Daniele Medri <daniele@medri.org>
    Igor Khanin
    Tobias Frederick <me@tbfr.org>
    Tim Fuchs <tim.fuchs@gmail.com>
    Ramona Barte
    Marcus Hochstadt
    Lebowski
    Julian Turner
    Dennis Lichtenthäler <dennis.lichtenthaeler@episode-iv.de>
    dyphil <dyphil@wanadoo.fr>
    XioNoX
    Stemp <StempUbuntu@gmail.com>
    Signez
    Pierre Slamich <pierre.slamich@gmail.com>
    Nicolas Velin <nsv@fr.st>
    Jean-Francois Arseneau <jf.arseneau@gmail.com>
    Guillaume Hoffmann
    Gabriel de Perthuis <gabriel.de-perthuis@laposte.net>
    Bruno Bord <bruno@jehaisleprintemps.net>
    Mikko Virkkilä <mvirkkil@cc.hut.fi>
    Boyd Timothy
    William Anderson<neuro@well.com>
    Sridhar Dhanapalan <sridhar@dhanapalan.com>
    Roger Light <roger@atchoo.org>
    Malcolm Parsons
    Peturrr <peterdekraker@planet.nl>
    jerven Bolleman <ik@jerven.eu>
    Mathias-K <mathias@computergeil.dk>
    Niels Kjøller Hansen <niels.k.h@gmail.com>
    David Nielsen <david@lovesunix.net>
    daave <fan.d.liu@gmail.com>

en: Install
sk: Inštalovať

en: Instrument Effects
sk: Efekty nástrojov

en: Invalid name or author.
sk: Neplatný názov alebo autor.

en: It is recommended that you report this to the Jokosher developers or get help at http://www.jokosher.org/forums/
sk: Odporúča sa, aby ste to ohlásili vývojárom aplikácie Jokosher alebo skúsili hľadať pomoc na fórach http://www.jokosher.org/forums/

en: Jokosher Extension Files (*.py *.egg)
sk: Súbory rozšírenia Jokosher (*.py *.egg)

en: Jokosher Project File (*.jokosher)
sk: Súbor projektu Jokoser (*.jokosher)

en: Keyboard
sk: Klávesy

en: Listen to these effects
sk: Vypočuť si tieto efekty

en: Loading (%d%%)...
sk: Načítavam (%d%%)...

en: Loading...
sk: Načítavam....

en: M_ove down...
sk: _Presunúť nižšie

en: Manage instrument recording inputs
sk: Spravovať nahrávacie vstupy nástrojov

en: Minimize instrument
sk: Zminimalizuj nástroj

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Mixdown Project
sk: Zmixuj projekt

en: Mixdown the project using these settings
sk: Zmixovať projekt s týmito nastaveniami

en: Mixing Project
sk: Mixovanie projektu

en: Mixing project to file: %s
sk: Projekt mixujem do súboru: %s

en: Modulators
sk: Modulátory

en: Move the selected active effect down on the effects chain
sk: Posunúť zvolený efekt nižšie v reťazi efektov

en: Move the selected active effect up on the effects chain
sk: Posunúť zvolený efekt vyššie v reťazi efektov

en: Mute - silence this instrument
sk: Stlmiť - umlčať tento nástroj

en: New Project
sk: Nový projekt

en: Open a recent project
sk: Otvoriť posledný projekt

en: Open an existing project
sk: Otvoriť existujúci projekt

en: Open the extension manager
sk: Otvoriť manažéra rozšírení

en: Oscillators
sk: Oscilátory

en: Other
sk: Iné

en: Paste the contents of the clipboard
sk: Vložiť obsah schránky

en: Phasers
sk: Fázovače

en: Please make sure the file exists, and the appropriate plugin is installed.
sk: Prosím, uistite sa, že tento súbor existuje a vhodný zásuvný modul je nainštalovaný.

en: Preparing to mixdown project
sk: Pripravujem zmixovanie projektu

en: Projects from version "%s" are incompatible with this release.
sk: Projekty z verzie "%s" sú nekompatibilné s týmto vydaním.

en: Quit Jokosher
sk: Ukončiť Jokosher

en: Recording...
sk: Nahrávam...

en: Redo
sk: Opakovať vrátené

en: Redo the previous edit
sk: Vrátiť poslednú úpravu

en: Remove the currently selected extension
sk: Odstrániť zvolené rozšírenie

en: Remove the selected instrument
sk: Odstrániť zvolený nástroj

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Report a bug in Jokosher
sk: Nahlásiť chybu

en: Reverbs
sk: Odrazy

en: Save a copy of the current project
sk: Uložiť kópiu projektu

en: Save as file type:
sk: Uložiť ako typ súboru:

en: Save preferences and close
sk: Uložiť nastavenia a zatvoriť

en: Save the current project
sk: Uložiť aktuálny projekt

en: Save the current settings as a preset
sk: Uložiť aktuálne nastavenia ako predvoľbu

en: Save the currently active effects as a preset
sk: Uložiť aktuálne aktívne efekty ako predvoľbu

en: Save your selections and close this window
sk: Uložte svoj výber a zatvorte toto okno

en: Saxophone
sk: Saxofón

en: Select A Folder
sk: Vyber priečinok

en: Select a project to open from the list
sk: Vyberte projekt k otvoreniu zo zoznamu

en: Select the audio input to use with each instrument.
sk: Vyberte zvukový vstup pre každý nástroj

en: Set Time Signature
sk: Nastaviť časovú známku

en: Settings
sk: Nastavenie

en: Show as _Bars, Beats, Ticks
sk: Zobraziť ako _takty, údery, tikanie

en: Show as _Hours, Minutes, Seconds
sk: Zobraziť ako _Hodiny, Minúty, Sekundy

en: Snap To Fade Points
sk: Prichytávať k bodom slabnutia

en: Snare
sk: Malý bubon

en: Start Jokosher with an empty project
sk: Spustiť Jokosher s prázdnym projektom

en: Start playback
sk: Spustiť prehrávanie

en: Stop mixing the project
sk: Zastaviť mixovanie projektu

en: Stop playback
sk: Zastaviť prehrávanie

en: Stop recording
sk: Zastaviť nahrávanie

en: Testing Jokosher, and submitting bugs.
sk: Testovanie Jokosher a posielanie hlásení o chybách.

en: The URI scheme given is either invalid or not supported
sk: Schéma URI je neplatná alebo nepodporovaná

en: The file or folder location is write-protected.
sk: Súbor alebo priečinok lokácie je chránený pred zápisom.

en: The project file could not be opened.
sk: Projektový súbor nemohol byť otvorený.

en: The project file was created with version "%s" of Jokosher.
sk: Projektový súbor bol vytvorený Jokosher verziou "%s".

en: The project references non-existant files:
sk: Projekt odkazuje na neexistujúce súbory:

en: The project:
    %s
    
    does not exist.
sk: Projekt:
    %s
    
    neexistuje.

en: There was a problem loading the extension
sk: Nastal problém s načítavaním rozšírenia

en: There was a problem removing the extension
sk: Nastal problém pri odstranovaní rozšírenia

en: This is a Jokosher extension, which needs to be installed. Would you like to install it?
sk: Toto je Jokosher rozšírenie, ktoré musí byť nainštalované. Chcete ho nainštalovať?

en: This is a Jokosher extension; it is not meant to be run directly.
sk: Toto je rozšírenie pre Jokosher; nemá sa spúšťať priamo.

en: Time signature
sk: Časová známka

en: To <b>Split, Double-Click</b> the wave - To <b>Select, Shift-Click</b> and drag the mouse
sk: Pre <b>rozdelenie, dvoj-klikni</b> na zvukovú vlnu - Pre <b>výber, drž Shift a klikni</b> a pohni myšou

en: To install it, move it to the directory %s
    and run Jokosher.
sk: Aby ste ho nainštalovali, presuňte ho do adresára %s
    a spustite Jokosher.

en: Trim
sk: Orezať

en: Trumpet
sk: Trúbka

en: Type here to search for an instrument
sk: Zadajte hľadaný nástroj

en: Unable to create project.
    
    %s
sk: Nie je možné vytvoriť projekt.
    
    %s

en: Unable to load required Gstreamer plugin:
sk: Nepodarilo sa načítať požadovaný zásuvný modul Gstreamer:

en: Unable to unzip the project file %s
sk: Nemôžem rozpakovať projektový súbor %s

en: Unclassified
sk: Nezaradené

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Undo the last edit
sk: Vrátiť poslednú úpravu

en: Unknown Author
sk: Neznámy autor

en: Unmute - hear this instrument
sk: Odmlčiť - počuť tento nástroj

en: Use these effect settings
sk: Použiť tieto nastavenia efektov

en: Use these effects
sk: Použiť tieto efekty

en: Use these settings
sk: Použiť tieto nastavenia

en: User manual contents
sk: Obsah užívateľského manuálu

en: Version information, credits and licence
sk: Informácie o verzii, príspevkoch a licencii

en: Violin
sk: Husle

en: Visit Jokosher's online forums
sk: Naštíviť internetové fórum Jokosher

en: Vocal
sk: Spev

en: Volume:
sk: Hlasitosť:

en: Welcome to Jokosher!
sk: Vitaj v Jokosher!

en: Writing code and features in Python.
sk: Programovanie v jazyku Python

en: Writing simple to read documentation.
sk: Písanie zrozumiteľnej dokumentácie

en: You already have a extension with the name %s installed; would you like to replace it?
sk: Rozšírenie %s už máte nainštalované; chcete ho nahradiť?

en: You must have Gstreamer plugin gnonlin version 0.10.4.2 or later.
sk: Musíte mať Gstreamer plugin gnonlin verzie minimálne 0.10.4.2.

en: You must have Gstreamer version 0.10.9 or higher.
sk: Musíte mať Gstreamer verzie minimálne 0.10.9.

en: You must have the Gstreamer plugin packs gst-plugins-base and gst-plugins-good installed.
sk: Musíte mať nainštalované balíčky gst-plugins-base a gst-plugins-good.

en: Your new extension is now available in Jokosher!
sk: Vaše nové rozšírenie je k dispozícii v Jokosher!

en: _Activate effect
sk: _Aktivovať efekt

en: _Add Audio File...
sk: _Pridať zvukový súbor...

en: _Contributing to Jokosher
sk: _Prispievanie do Jokosher

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Delete
sk: _Odstrániť

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _File
sk: _Súbor

en: _Help
sk: _Pomoc

en: _Instrument
sk: _Nástroj

en: _Online Forums
sk: _Internetové fórum

en: _Recent Projects
sk: _Nedávne projekty

en: _Report Bug...
sk: _Nahlásiť chybu...

en: _Settings
sk: _Nastavenie

en: _Split
sk: _Rozdeliť

en: _Time Format
sk: _Časový formát
