jokosher - en to sl translation catalogue (352 entries)

en: 
    See http://doc.jokosher.org/Installation for more details.
sl: 
    Za več podrobnosti si oglejte http://doc.jokosher.org/Installation.

en: 
    The project references non-existant images:
sl: 
    Projekt se nanaša na slike, ki ne obstajajo:

en: %s
     Invalid or corrupt project file, will not open.
sl: %s
     Neveljavna ali pokvarjena projektna datoteka, ni mogoče odpreti.

en: -parameter not readable-
sl: -parameter ni berljiv-

en: <b>Active effects for: </b>
sl: <b>Aktivni učinki za: </b>

en: <b>Application Start-up</b>
sl: <b>Zagon programa</b>

en: <b>Art</b>
sl: <b>Umetnost</b>

en: <b>Click</b> the buttons below the selection to do something to that portion of audio.
sl: Za urejanje tega dela posnetka <b>kliknite</b> na spodnje gumbe pod izbiro.

en: <b>Coding</b>
sl: <b>Programiranje</b>

en: <b>Documentation</b>
sl: <Dokumentacija</b>

en: <b>Effect Name</b>
sl: <b>Ime učinka</b>

en: <b>Effects</b>
sl: <b>Učinki</b>

en: <b>File Details</b>
sl: <b>Podrobnosti datoteke</b>

en: <b>General</b>
sl: <b>Splošno</b>

en: <b>Instruments Not Shown:</b>
sl: <b>Glasbila niso prikazana</b>

en: <b>Jokosher Instruments</b>
sl: <b>Glasbila Jokosher</b>

en: <b>Jokosher is an Open Source project that is driven by a community of contributors. To make Jokosher rock, we need your help!</b>
sl: <b>Jokosher je odprtokodni projekt, ki ga vodi skupnost prostovoljcev. Zato je dobrodošla tudi tvoja pomoč da bo Jokosher še boljši!</b>

en: <b>Location Details</b>
sl: <b>Podrobnosti mesta</b>

en: <b>N_otes</b>
sl: <b>Z_apiski</b>

en: <b>Playback Sound System</b>
sl: <b>Zvočni sistem za predvajanje</b>

en: <b>Recent Projects</b>
sl: <b>Nedavni projekti</b>

en: <b>Recording Format</b>
sl: <b>Format posnetka</b>

en: <b>Recording Sound System</b>
sl: <b>Zvočni sistem za snemanje</b>

en: <b>Right-click</b> for more options.
sl: <b>Desni klik</b>

en: <b>Template Instruments</b>
sl: <b>Predloge inštrumentov</b>

en: <b>Testing</b>
sl: <b>Preizkušanje</b>

en: <b>Time Signature</b>
sl: <b>Takt</b>

en: <b>To find out more, visit:</b>
sl: <b>Za več informacij, obiščite:</b>

en: <b>_Presets for:</b>
sl: <b>_Prednastavitve za:</b>

en: <big><b>Mixing the project...</b></big>
sl: <big><b>Mešanje projekta...</b></big>

en: <big>Couldn't launch the contributing website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access it.
sl: <big>Ni bilo mogoče samodejno zagnati prispevajoče spletne strani.</big>
    
    Za dostop do nje obiščite %s.

en: <big>Couldn't launch the forums website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access them.
sl: <big>Ni bilo mogoče samodejno zagnati forumov spletne strani.</big>
    
    Za dostop do nje obiščite %s.

en: <big>Couldn't launch the jokosher website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access it.
sl: <big>Ni bilo mogoče samodejno zagnati jokosherjeve spletne strani</big>
    
    Za obisk strani obiščite %s.

en: <big>Couldn't launch the launchpad website automatically.</big>
    
    Please visit %s to access it.
sl: <big>Ni bilo mogoče samodejno zagnati launchpad spletne strani</big>
    
    Za obisk strani obiščite %s.

en: <big>Some functionality will not work correctly or at all.</big>
    
    %s
sl: <big>Nekatere funkcije ne bodo pravilno ali sploh ne bodo delovale</big>
    
    %s

en: <big>System Information</big>
sl: <big>Podatki o sistemu</big>

en: <span size='large' weight='bold'>Save changes to project "%s" before closing?</span>
    
    Your changes will be lost if you don't save them.
sl: <span size='large' weight='bold'>Naj se shranijo spremembe v projektu "%s" pred zaprtjem?</span>
    
    Vaše spremembe bodo izgubljene, če jih ne shranite.

en: A GStreamer error has occurred.
sl: Napaka Gstreamer-ja

en: A Gstreamer error has occurred
sl: Napaka Gstreamer-ja

en: A file or folder with this name already exists. Please choose a different project name and try again.
sl: Datoteka ali mapa s tem imenom že obstaja. Prosimo da izberete drugo ime projekta in poskusite še enkrat.

en: Acoustic Guitar
sl: Akustična kitara

en: Activate Solo - silence all other instruments
sl: Aktiviraj solo - utišaj vse ostala glasbila

en: Activate the selected effect
sl: Vključi trenutno izbrani učinek

en: Add Action
sl: Dodaj dejanje

en: Add Audio File
sl: Dodaj zvočno datoteko

en: Add Audio File...
sl: Dodaj zvočno datoteko ...

en: Add Audio _File...
sl: Dodaj zvočno _datoteko ...

en: Add Instrument
sl: Dodaj glasbilo

en: Add _Instrument...
sl: Dodaj _glasbilo ...

en: Add an audio file to the project
sl: Dodaj v projekt zvočno datoteko

en: Add an audio file to the selected instrument
sl: Dodaj zvočno datoteko izbranemu glasbilu

en: Add an extension
sl: Dodaj podaljšek

en: Add an instrument
sl: Dodaj glasbilo

en: Add an instrument to the project
sl: Dodaj k projektu glasbilo

en: Add the selected instrument
sl: Dodaj izbrano glasbilo

en: Add the selected jokosher instrument
sl: Dodaj izbrano jokosherjevo glasbilo

en: Adjust instrument balance. Right-click to center
sl: Popravi ravnotežje glasbila. Desni klik za centriranje

en: Adjust the amount of beats per measure
sl: Popravi število udarcev na dobo

en: Adjust the settings for the currently selected active effect
sl: Popravi nastavitve za trenutno izbrani aktivni učinek

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: Amplifiers
sl: Ojačevalci

en: An error occurred when trying to launch the preferences for the extension
sl: Pri zagonu nastavitev za podaljšek je prišlo do napake

en: Arm an instrument then click here to begin recording
sl: Naproži glasbilo, nato klikni tu za pričetek snemanja

en: Arm an instrument, then click here to begin recording
sl: Pripravi glasbilo, nato klikni za začetek snemanja

en: Audio File
sl: Zvočna datoteka

en: Audio Mixers
sl: Mešalci zvoka

en: Autodetect
sl: Samodejna zaznava

en: Balance:
sl: Ravnovesje:

en: Bass Drum
sl: Bas boben

en: Bass Guitar
sl: Bas kitara

en: Beat _value
sl: _Vrednost udarca

en: Beats per _measure
sl: Udarcev na _enoto

en: Beats per minute
sl: Udarcev na minuto

en: Broken
sl: Pokvarjen

en: C_hange Sound System
sl: S_premeni zvočni sistem

en: Cancel the mixdown
sl: Prekliči miks

en: Cello
sl: Čelo

en: Change Instrument Type
sl: Spremeni tip glasbila

en: Change Jokosher preferences
sl: Spremeni nastavitve Jokosherja

en: Change the timeline
sl: Spremeni časovni trak

en: Change the timeline to show bars, beats and ticks
sl: Spremeni časovni trak, da pokaže prečke, udarce in klike

en: Change the timeline to show hours, minutes and seconds
sl: Spremeni časovni trak, da pokaže ure, minute in sekunde

en: Change type of the selected instrument
sl: Spremeni vrsto izbranega glasbila

en: Choose a Jokosher Extension file
sl: Izberi Jokosherjevo datoteko podaljškov

en: Choose a Jokosher project file
sl: Izberi Jokosher projektno datoteko

en: Choose a chain effects preset.
sl: Izberi prednastavitev verige učinkov.

en: Choose a location to save the project
sl: Izberite lokacijo za shranitev projekta

en: Choose a project template
sl: Izberite predlogo projekta

en: Choose an effect preset.
sl: Izberi prednastavitev učinka.

en: Choose one or more instruments to add to your project.
sl: Izberi enega ali več glasbil za svoj projekt.

en: Choose the new instrument type for %s
sl: Izberi nov tip glasbila za %s

en: Chorus
sl: Korus

en: Clear the list of recent projects
sl: Počisti spisek nedavnih projektov

en: Click and hold to fast forward
sl: Klikni in drži za hitro previjanje

en: Click and hold to rewind
sl: Klikni in drži za previjanje nazaj

en: Close _Without Saving
sl: Zapri _brez shranjevanja

en: Close the current project
sl: Zapri trenutni projekt

en: Close the extension manager
sl: Zapri upravljalnik podaljškov

en: Close this window
sl: Zapri to okno

en: Compressors
sl: Kompresorji

en: Configure Instrument Effects
sl: Nastavi učinke glasbila

en: Copy file to project
sl: Kopiraj datoteko v projekt

en: Copy the current selection
sl: Kopiraj trenutni izbor

en: Could not initialize project.
sl: Ni bilo moč zagnati projekta

en: Create a new project
sl: Ustvari nov projekt

en: Create the project
sl: Ustvari projekt

en: Cu_t
sl: I_zreži

en: Current balance is <b>%d%%</b> left
sl: Trenutno ravnotežje je <b>%d%%</b> na levi

en: Current balance is <b>%d%%</b> right
sl: Trenutno ravnotežje je <b>%d%%</b> na desni

en: Current balance is <b>centered</b>
sl: Trenutno ravnotežje je <b>v sredini</b>

en: Custom
sl: Po meri

en: Cut the current selection
sl: Reži trenutni izbor

en: Cymbal
sl: Činela

en: De_vice:
sl: Napra_va

en: Deactivate Solo - hear all the instruments
sl: Deaktiviraj solo - sliši vsa glasbila

en: Deactivate the currently selected active effect
sl: Izključi trenutno izbrani aktivni učinek

en: Default
sl: Privzeto

en: Default (%s)
sl: Privzeto (%s)

en: Delays
sl: Zamik

en: Delete Fade Points
sl: Izbriši točke zbledenja

en: Delete the current selection
sl: Izbriši trenutni izbor

en: Delete the currently active effects preset
sl: Izbriši trenutno aktivno prednastavitev učinkov

en: Delete the currently active preset
sl: Izbriši trenutno aktivno prednastavitev

en: Delete the selected project template
sl: Izbriši izbrano predlogo projekta

en: Device %d
sl: Naprava %d

en: Disable this instrument for recording
sl: Onemogoči to glasbilo za snemanje

en: Distortions
sl: Distorzije

en: Distribution:
sl: Distribucija:

en: Do not load extensions on startup
sl: Ne nalagaj podaljškov ob zagonu

en: Don't add an instrument
sl: Ne dodaj glasbila

en: Don't create the project
sl: Ne ustvari projekta

en: Don't load extensions or last project on startup (same as -ne)
sl: Ne nalagaj podaljškov ali zadnjega projekta ob zagonu (isto kot -ne)

en: Double click to change the time format
sl: Dvoklik za spremembo časovnega formata

en: Double-click an active effect to adjust its settings
sl: Dvoklikni na aktivni učinek za urejanje njegovih nastavitev

en: Double-click an effect to activate it
sl: Dvoklikni na učinek za aktivacijo

en: Double-click on a recent project to open
sl: Odpri sveži projekt z dvoklikom

en: Downloading (%d%%)...
sl: Prenašam (%d%%) ...

en: Downloading...
sl: Prenašanje ...

en: Drawing icons, images and other art.
sl: Risanje ikon, slik in drugih podob.

en: Drum Kit
sl: Bobnarski komplet

en: Edit Jokosher preferences
sl: Urejanje nastavitev Jokosherja

en: Edit project templates
sl: Uredi predloge projektov

en: Effect
sl: Učinek

en: Effect Settings
sl: Nastavitve učinka

en: Electric Guitar
sl: Električna kitara

en: Enable this instrument for recording
sl: Omogoči to glasbilo za snemanje

en: Enter a name for your project and select a folder to store the project in:
sl: Vpiši ime tvojega projekta in izberi mapo za shranjevanje v:

en: Enter the author's name
sl: Vpiši avtorjevo ime

en: Enter the project's name
sl: Vpiši ime projekta

en: Equalizers
sl: Izenačevalniki

en: Error in script %s
sl: Napaka v skripti %s

en: Error loading file:
sl: Napaka pri nalaganju datoteke:

en: Event, %(name)s, %(dur)0.2f seconds long, starting at %(start)0.2f seconds.
sl: Dogodek, %(name)s, dolg %(dur)0.2f sekund, začetek ob %(start)0.2f sekundi

en: Ex_tensions
sl: Po_daljški

en: Export File
sl: Izvoz datoteke

en: Export current project to an audio file
sl: Izvozi trenutni projekt v zvočno datoteko

en: Export to local directory
sl: Izvozi v krajevni direktorij

en: Export to remote server
sl: Izvozi na oddaljeni strežnik

en: File name:
sl: Ime datoteke:

en: Filters
sl: Filtri

en: Find and open an existing project
sl: Najdi in odpri obstoječi projekt

en: Find out how you can help
sl: Kako nam lahko pomagaš

en: Flangers
sl: Flangerji

en: Force Jokosher to load without a welcome dialog or project
sl: Vsili zagon Jokosherja brez pozdravnega dialoga ali projekta

en: Force the welcome dialog to show on startup
sl: Vsili pozdravni dialog ob zagonu

en: GNOME Settings
sl: Nastavitve GNOME

en: GStreamer version:
sl: Različica GStreamerja:

en: Gnonlin is missing!
sl: Manjka Gnonlin!

en: Gnonlin version:
sl: Različca Gnonlina:

en: Gstreamer plugin gnonlin is not installed.
sl: GStreamer vstavek gnonlin ni naložen.

en: Harmonica
sl: Orglice

en: Hide the audio level mixers
sl: Skrij mešalce zvoka

en: Icon
sl: Ikona

en: Iestyn Pryce <dylunio@gmail.com>
    Jerome S. Gotangco <jgotangco@ubuntu.com>
    torb <torrb@musiker.nu>
    Robert Renling Berencreuz <berencreuz@gmail.com>
    Ola Jeppsson <ola.jeppsson@gmail.com>
    Daniel Nylander <po@danielnylander.se>
    aruiz <aruiz@synaptia.net>
    Manuel Duran Moyano <mduran@ubiobio.cl>
    Laszlo Pandy <laszlok2@gmail.com>
    Iván Edgardo Vázquez Santos 
    David Corrales <corrales.david@gmail.com>
    Benjamin A'Lee <bma@bmalee.eu>
    Peter Baričič <pbaricic@gmail.com>
    Артём Попов <artfwo@gmail.com>
    deepred <psalmos@swissinfo.org>
    KeepYourMind <keepyourmind@gmail.com>
    Georgy Faradzhev <georgy.faradzhev@gmail.com>
    Gendolf <pr-baukalo@rambler.ru>
    Rodrigo NSH <rodrigo.nsh@gmail.com>
    Christian Reis <kiko@async.com.br>
    Lourabe Multimédia 
    Tomasz Dominikowski <dominikowski@gmail.com>
    Konrad Adamczyk <konrad@svx.pl>
    Hender <simsalabimladen@gmail.com>
    sklp
    Bård Aase <base@kvarteret.no>
    Pecisk <pecisk@gmail.com>
    Luca Ferretti <elle.uca@libero.it>
    Daniele Medri <daniele@medri.org>
    Igor Khanin 
    Tobias Frederick <me@tbfr.org>
    Tim Fuchs <tim.fuchs@gmail.com>
    Ramona Barte 
    Marcus Hochstadt
    Lebowski
    Julian Turner
    Dennis Lichtenthäler <dennis.lichtenthaeler@episode-iv.de>
    dyphil <dyphil@wanadoo.fr>
    XioNoX 
    Stemp <StempUbuntu@gmail.com>
    Signez
    Pierre Slamich <pierre.slamich@gmail.com>
    Nicolas Velin <nsv@fr.st>
    Jean-Francois Arseneau <jf.arseneau@gmail.com>
    Guillaume Hoffmann 
    Gabriel de Perthuis <gabriel.de-perthuis@laposte.net>
    Bruno Bord <bruno@jehaisleprintemps.net>
    Mikko Virkkilä <mvirkkil@cc.hut.fi>
    Boyd Timothy
    William Anderson<neuro@well.com>
    Sridhar Dhanapalan <sridhar@dhanapalan.com>
    Roger Light <roger@atchoo.org>
    Malcolm Parsons
    Peturrr <peterdekraker@planet.nl>
    jerven Bolleman <ik@jerven.eu>
    Mathias-K <mathias@computergeil.dk>
    Niels Kjøller Hansen <niels.k.h@gmail.com>
    David Nielsen <david@lovesunix.net>
    daave <fan.d.liu@gmail.com>
sl: Iestyn Pryce <dylunio@gmail.com>
    Jerome S. Gotangco <jgotangco@ubuntu.com>
    torb <torrb@musiker.nu>
    Robert Renling Berencreuz <berencreuz@gmail.com>
    Ola Jeppsson <ola.jeppsson@gmail.com>
    Daniel Nylander <po@danielnylander.se>
    aruiz <aruiz@synaptia.net>
    Manuel Duran Moyano <mduran@ubiobio.cl>
    Laszlo Pandy <laszlok2@gmail.com>
    Iván Edgardo Vázquez Santos
    David Corrales <corrales.david@gmail.com>
    Benjamin A'Lee <bma@bmalee.eu>
    Peter Baričič <pbaricic@gmail.com>
    Артём Попов <artfwo@gmail.com>
    deepred <psalmos@swissinfo.org>
    KeepYourMind <keepyourmind@gmail.com>
    Georgy Faradzhev <georgy.faradzhev@gmail.com>
    Gendolf <pr-baukalo@rambler.ru>
    Rodrigo NSH <rodrigo.nsh@gmail.com>
    Christian Reis <kiko@async.com.br>
    Lourabe Multimédia
    Tomasz Dominikowski <dominikowski@gmail.com>
    Konrad Adamczyk <konrad@svx.pl>
    Hender <simsalabimladen@gmail.com>
    sklp
    Bård Aase <base@kvarteret.no>
    Pecisk <pecisk@gmail.com>
    Luca Ferretti <elle.uca@libero.it>
    Daniele Medri <daniele@medri.org>
    Igor Khanin
    Tobias Frederick <me@tbfr.org>
    Tim Fuchs <tim.fuchs@gmail.com>
    Ramona Barte
    Marcus Hochstadt
    Lebowski
    Julian Turner
    Dennis Lichtenthäler <dennis.lichtenthaeler@episode-iv.de>
    dyphil <dyphil@wanadoo.fr>
    XioNoX
    Stemp <StempUbuntu@gmail.com>
    Signez
    Pierre Slamich <pierre.slamich@gmail.com>
    Nicolas Velin <nsv@fr.st>
    Jean-Francois Arseneau <jf.arseneau@gmail.com>
    Guillaume Hoffmann
    Gabriel de Perthuis <gabriel.de-perthuis@laposte.net>
    Bruno Bord <bruno@jehaisleprintemps.net>
    Mikko Virkkilä <mvirkkil@cc.hut.fi>
    Boyd Timothy
    William Anderson<neuro@well.com>
    Sridhar Dhanapalan <sridhar@dhanapalan.com>
    Roger Light <roger@atchoo.org>
    Malcolm Parsons
    Peturrr <peterdekraker@planet.nl>
    jerven Bolleman <ik@jerven.eu>
    Mathias-K <mathias@computergeil.dk>
    Niels Kjøller Hansen <niels.k.h@gmail.com>
    David Nielsen <david@lovesunix.net>
    daave <fan.d.liu@gmail.com>
    Martin Božič <martin.bozic@gmail.com>

en: If this problem persists consider reporting a bug using the link in the help menu.
sl: Če se problem ponavlja vas prosimo, da prijavite napako z uporabo povezave v menuju help.

en: Install
sl: Namesti

en: Instrument Effects
sl: Učinki glasbila

en: Instrument Name
sl: Ime inštrumenta

en: Invalid name or author.
sl: Nepravilno ime ali avtor.

en: It is recommended that you report this to the Jokosher developers or get help at http://www.jokosher.org/forums/
sl: Priporočljivo je, da poročate o tem razvijalcem Jokosherja ali dobite pomoč na http://www.jokosher.org/forums/

en: Jokosher Audio Editor
sl: Urejevalnik zvoka Jokosher

en: Jokosher Extension Files (*.py *.egg)
sl: Jokosherjeve datoteke za podaljške (*.py *.egg)

en: Jokosher Project File (*.jokosher)
sl: Jokosher projektna datoteka (*.jokosher)

en: Keyboard
sl: Klaviatura

en: Listen to these effects
sl: Prisluhni tem učinkom

en: Loading (%d%%)...
sl: Nalagam (%d%%) ...

en: Loading...
sl: Nalaganje ...

en: Location:
sl: Lokacija:

en: M_ove down...
sl: P_omakni navzdol ...

en: Manage instrument recording inputs
sl: Upravljaj snemalne vhode glasbila

en: Master Volume:
sl: Glavna glasnost:

en: Minimize instrument
sl: Minimiraj glasbilo

en: Miscellaneous
sl: Razno

en: Mixdown Project
sl: Končni miks projekta

en: Mixdown the project using these settings
sl: Naredi končni miks projekta s temi nastavitvami

en: Mixing Project
sl: Mešanje projekta

en: Mixing project to file: %s
sl: Končni miks projekta v datoteko: %s

en: Modulators
sl: Modulatorji

en: Move the selected active effect down on the effects chain
sl: Premakni izbrani aktivni učinek po verigi učinkov navzdol

en: Move the selected active effect up on the effects chain
sl: Premakni izbrani kativni učinek po verigi učinkov navzgor

en: Mute - silence this instrument
sl: Onemi - utišaj to glasbilo

en: Name
sl: Ime

en: New Project
sl: Nov projekt

en: Open a recent project
sl: Odpri nedaven projekt

en: Open an existing project
sl: Odpri obstoječ projekt

en: Open the extension manager
sl: Odpri upravitelja podaljškov

en: Oscillators
sl: Oscilatorji

en: Other
sl: Drugo

en: P_ipeline:
sl: _Cevovod:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Paste the contents of the clipboard
sl: Prilepi vsebine

en: Phasers
sl: Fazerji

en: Please make sure the file exists, and the appropriate plugin is installed.
sl: Prepričajte se, da datoteka obstaja in da je naložen primeren vstavek.

en: Preparing to mixdown project
sl: Pripravljam se na izvoz projekta

en: Print debug output to stdout
sl: Izpiši razhroščevalne podatke na stdout

en: Profile name:
sl: Ime profila:

en: Project Properties
sl: Lastnosti projekta

en: Project Templates
sl: Predloge projekta

en: Projects from version "%s" are incompatible with this release.
sl: Projekti iz različice "%s" so neskladni s to različico.

en: Quit Jokosher
sl: Končaj Jokosher

en: R_ecording Inputs...
sl: S_nemalni vhodi ...

en: Recorded audio
sl: Posnet zvok

en: Recording...
sl: Snemanje ...

en: Redo
sl: Uveljavi

en: Redo the previous edit
sl: Uveljavi prejšnje urejanje

en: Remove the currently selected extension
sl: Odstrani trenutno izbrani podaljšek

en: Remove the selected instrument
sl: Odstrani izbrano glasbilo

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Report a bug in Jokosher
sl: Poročaj o hrošču v Jokosherju

en: Reverbs
sl: Odmevi

en: S_ample Rate:
sl: Vzorčn_a hitrost:

en: S_ystem:
sl: Si_stem:

en: Save _As...
sl: Shr_ani kot...

en: Save a copy of the current project
sl: Shrani kopijo trenutnega projekta

en: Save as file type:
sl: Shrani kot tip datoteke:

en: Save preferences and close
sl: Shrani nastavitve in zapri

en: Save the current project
sl: Shrani trenutni projekt

en: Save the current settings as a preset
sl: Shrani trenutne nastavitve kot prednastavitev

en: Save the currently active effects as a preset
sl: Shrani trenutne aktivne efekte kot prednastavitev

en: Save the selected project template
sl: Shrani izbrano predlogo projekta

en: Save your selections and close this window
sl: Shrani svoje nastavitve in zapri to okno

en: Saxophone
sl: Saksofon

en: See your system information
sl: Poglejte vaše informacije o sistemu

en: Select A Folder
sl: Izberi mapo

en: Select Export Location
sl: Izberite lokacijo izvoza

en: Select a project to open from the list
sl: Izberi in odpri projekt iz seznama

en: Select the audio input to use with each instrument.
sl: Izberi zvočni vhod za rabo z vsakim glasbilom

en: Sent debug output to Gstreamer's debug system
sl: Razhroščevalni podatki poslani na GStreamerjev razhroščevalni sistem

en: Server location:
sl: Nahajališče strežnika:

en: Server type:
sl: Tip strežnika:

en: Set Time Signature
sl: Nastavi takt

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Show as _Bars, Beats, Ticks
sl: Prikaži kot _dobe, udarce, klike

en: Show as _Hours, Minutes, Seconds
sl: Prikaži kot ure, minute, sekunde

en: Show the audio level mixers
sl: Prikaži mešalce zvoka

en: Simulators
sl: Simulatorji

en: Snap To Fade Points
sl: Združi k točkam zbledenja

en: Start Jokosher with an empty project
sl: Začni program s praznim projektom

en: Start playback
sl: Začni predvajanje

en: Stop mixing the project
sl: Ustavi mešanje projekta

en: Stop playback
sl: Ustavi predvajanje

en: Stop recording
sl: Ustavi snemanje

en: Sys_tem:
sl: Sis_tem:

en: System Information
sl: Informacije o sistemu

en: Testing Jokosher, and submitting bugs.
sl: Testiranje Jokosherja in poročanje o hroščih

en: The URI scheme '%s' is either invalid or not supported.
sl: URI shema '%s' je ali neveljavna ali nepodprta.

en: The URI scheme given is either invalid or not supported
sl: Dana URI shema je ali neveljavna ali nepodprta

en: The file or folder location is write-protected.
sl: Datoteka ali mapa je zaščitena pred pisanjem.

en: The project file could not be opened.
sl: Datoteke projekta ni bilo moč odpreti.

en: The project file was created with version "%s" of Jokosher.
sl: Projektna datoteka je bila ustvarjena z različico Jokosherja "%s".

en: The project references non-existant files:
sl: Projekt se nanaša na datoteke, ki ne obstajajo:

en: The project:
    %s
    
    does not exist.
sl: Projekt:
    %s
    
    ne obstaja.

en: There are no instruments to connect
sl: Ni glasbil za povezavo

en: There was a problem loading the extension
sl: Pri nalaganju podaljška je prišlo do težave

en: There was a problem removing the extension
sl: Pri odstranjevanju podaljška je prišlo to težave

en: This is a Jokosher extension, which needs to be installed. Would you like to install it?
sl: To je Jokosherjev podaljšek, ki mora biti naložen. Ali bi ga radi naložili?

en: This is a Jokosher extension; it is not meant to be run directly.
sl: To je Jokosherjev podaljšek; zanj ni mišljeno, da se ga zaganja neposredno.

en: Time signature
sl: Takt

en: Timeline, %(bars)d bars, %(beats)d beats and %(ticks)d ticks in
sl: Časovni trak, %(bars)d, dobe, %(beats)d udarci in %(ticks)d kliki in

en: Timeline, %(hours)d hours, %(mins)d minutes, %(secs)d seconds and %(millis)d milliseconds in
sl: Časovni trak, %(hours)d ure, %(mins)d minute, %(secs)d sekunde in %(millis)d milisekunde in

en: To <b>Split, Double-Click</b> the wave - To <b>Select, Shift-Click</b> and drag the mouse
sl: <b>Dvoklik za razcep</b> vala - <b>Shift-klik za izbor</b> in povleci z miško

en: To install it, move it to the directory %s
    and run Jokosher.
sl: Za naložitev jo premakni v direktorij %s
    in poženi Jokosher

en: Tom Tom
sl: Tom tom

en: Trim
sl: Obreži

en: Trumpet
sl: Trobenta

en: Type
sl: Vrsta

en: Type here to search for an instrument
sl: Piši sem za iskanje glasbila

en: Unable to create project.
    
    %s
sl: Projekta ni bilo moč ustvariti.
    
    %s

en: Unable to load required Gstreamer plugin:
sl: Ni bilo mogoče naložiti zahtevanega GStreamer vstavka:

en: Unable to unzip the project file %s
sl: Projektne datoteke %s ni bilo mogoče izvleči

en: Unclassified
sl: Neomejeno

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Undo the last edit
sl: Razveljavi zadnje urejanje

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unknown Author
sl: Neznan avtor

en: Unmute - hear this instrument
sl: Odnemi - sliši to glasbilo

en: Use GNOME Settings
sl: Uporabi nastavitve GNOME

en: Use these effect settings
sl: Uporabi te nastavitve učinkov

en: Use these effects
sl: Uporabi te učinke

en: Use these settings
sl: Uporabi te nastavitve

en: User manual contents
sl: Vsebine uporabniškega priročnika

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Version information, credits and licence
sl: Različica, zasluge in licenca

en: Violin
sl: Violina

en: Visit Jokosher's online forums
sl: Obišči Jokosherjeve spletne forume

en: Vocal
sl: Vokal

en: Volume:
sl: Glasnost:

en: Welcome to Jokosher!
sl: Dobrodošli v Jokosherju!

en: Writing code and features in Python.
sl: Pisanje kode in značilnosti v Pythonu

en: Writing simple to read documentation.
sl: Pisanje preproste in berljive dokumentacije

en: You already have a extension with the name %s installed; would you like to replace it?
sl: Podaljšek z imenom %s že imate naložen; bi ga radi zamenjali?

en: You must have Gstreamer plugin gnonlin version 0.10.4.2 or later.
sl: Imeti morate GStreamer vstavek gnonlin različico 0.10.4.2 ali novejšo.

en: You must have Gstreamer version 0.10.9 or higher.
sl: Imeti morate GStreamer različico 0.10.9 ali višjo.

en: You must have the Gstreamer plugin packs gst-plugins-base and gst-plugins-good installed.
sl: Imeti morate naložene GStreamer pakete vstavkov gst-plugins-base in gst-plugins-good.

en: Your new extension is now available in Jokosher!
sl: Vaš novi podalšek v Jokosherju je na voljo!

en: _Activate effect
sl: _Aktiviraj učinek

en: _Add Audio File...
sl: _Dodaj glasbeno datoteko ...

en: _Author:
sl: _Avtor:

en: _Change Instrument Type...
sl: _Spremenite vrsto inštrumenta...

en: _Contributing to Jokosher
sl: Prispevanje k Jokosherju

en: _Copy
sl: _Kopiraj

en: _Delete
sl: _Zbriši

en: _Don't open anything
sl: _Ne odpri ničesar

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Encoding:
sl: _Kodiranje:

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Folder:
sl: _Mapa:

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Instrument
sl: _Glasbilo

en: _Manage Extensions...
sl: _Upravljaj razširitve...

en: _Move up...
sl: _Pomakni navzgor ...

en: _Name:
sl: _Ime:

en: _New...
sl: _Novo ...

en: _Online Forums
sl: _Spletni forumi

en: _Open Selected Project
sl: _Odpri izbrani projekt

en: _Open most recent project
sl: _Odpri zadnji projekt

en: _Open...
sl: _Odpri ...

en: _Pipeline:
sl: _Cevovod:

en: _Preferences
sl: Nas_tavitve

en: _Project Name:
sl: Ime _projekta:

en: _Recent Projects
sl: _Nedavni projekti

en: _Remove Selected Instrument
sl: Odst_rani izbrano glasbilo

en: _Report Bug...
sl: _Poročaj hrošča ...

en: _Search:
sl: _Išči:

en: _Settings
sl: _Nastavitve

en: _Show welcome dialog
sl: _Prikaži pozdravno okno

en: _Split
sl: _ Razcepi

en: _System Information
sl: _Informacije o sistemu

en: _Template Name:
sl: _Naziv predloge

en: _Time Format
sl: _Časovni format

en: _Use project template
sl: _Uporabi predlogo projekta

en: autoaudiosink
sl: avtozvočnilijak
