gscrot - en to nl translation catalogue (235 entries)

en: %Y = year
nl: %Y = jaar

en: %m = month
nl: %m = maand

en: 16 colors   - (4bit)
nl: 16 kleuren - (4bit)

en: 256 colors  - (8bit)
nl: 256 kleuren - (8bit)

en: 64 colors   - (6bit)
nl: 64 kleuren - (6bit)

en: A profile named %s already exists. Do you want to replace it?
nl: Een profiel genaamd %s bestaat al. Wil je die vervangen?

en: Account-settings could not be restored!
nl: Account-instellingen herstellen mislukt!

en: Account-settings could not be saved!
nl: Account-instellingen opslaan mislukt!

en: Actions
nl: Acties

en: Active mode
nl: Actieve modus

en: Add an auto-increment shape to the screenshot
nl: Voeg een automatisch groter wordende vorm to aan de schermafdruk

en: Add some text to the screenshot
nl: Voeg tekst toe aan de schermafdruk

en: Adjust fill color and opacity
nl: Regel opvulkleur en opaciteit

en: Adjust line width
nl: Pas lijndikte aan

en: Adjust stroke color and opacity
nl: Stel lijnkleur en dekkracht in

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced selection tool
nl: Geavanceerd keuzegereedschap

en: All compatible image formats
nl: Alle geldige afbeeldingsformaten

en: An image named %s already exists. Do you want to replace it?
nl: Een afbeelding genaamd %s bestaat al. Wil je die vervangen?

en: Automatic scrolling
nl: Automatisch scrollen

en: Automatically copy screenshot to clipboard
nl: Kopieer schermafdruk automatisch naar clipboard

en: Behavior
nl: Gedrag

en: C_lose all
nl: S_luit alles

en: Cannot change working directory.
nl: De werkmap kan niet gewijzigd worden.

en: Capture
nl: Opnemen

en: Capture a specific workspace
nl: Maak schermafdruk van specifieke werkruimte

en: Capture aborted by user
nl: Schermafdruk maken onderbroken door de gebruiker

en: Capture with selection
nl: Schermafdruk met keuze

en: Captures only a section of the window. You will be able to select any child window by moving the mouse over it
nl: Maak schermafdruk van een deel van het venster. Je kunt elk deelvenster kiezen door de muis erover te bewegen

en: Category
nl: Soort

en: Censor portions of your screenshot to hide private data
nl: Dek delen van je schermafdruk af om privégegevens te verbergen

en: Choose a location to save to
nl: Kies een plaats om op te slaan

en: Choose a plugin
nl: Kies een plugin

en: Choose a profile
nl: Kies een profiel

en: Choose account
nl: Kies een account

en: Choose file to open
nl: Kies een bestand om te openen

en: Choose fill color
nl: Kies opvulkleur

en: Choose folder
nl: Kies een map

en: Choose font color
nl: Kies kleur lettertype

en: Choose selection tool
nl: Kies selectiegereedschap

en: Choose stroke color
nl: Kies lijnkleur

en: Click to add an auto-increment shape
nl: Klik om een automatisch groter wordende vorm toe te voegen

en: Click to censor (try Control or Shift for a straight line)
nl: Klik om te censureren (probeer Control of Shift voor een rechte lijn)

en: Click to paint (try Control or Shift for a straight line)
nl: Klik om te schilderen (probeer Control of Shift voor een rechte lijn)

en: Click-Drag to add a new text area
nl: Klik-Sleep om een nieuw tekstveld toe te voegen

en: Click-Drag to create a new arrow
nl: Klik en sleep om een nieuwe pijl te maken

en: Click-Drag to create a new ellipse
nl: Klik-Sleep om een nieuwe ellips te maken

en: Click-Drag to create a new rectangle
nl: Klik-Sleep om een nieuwe rechthoek te maken

en: Click-Drag to create a new straight line
nl: Klik-Sleep om een nieuwe rechte lijn te maken

en: Click-Drag to resize the canvas
nl: Klik en sleep om de grootte van het canvas aan te passen

en: Click-Drag to scale (try Control to scale uniformly)
nl: Klik-Sleep om te schalen (probeer Control om verhoudingen te bewaren)

en: Close
nl: Sluit af

en: Command 'put' failed.
nl: Commando 'put' mislukt.

en: Compression
nl: Compressie

en: Configure global keybinding for capture
    The format looks like "<Control>a" or "<Shift><Alt>F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "<Ctl>" and "<Ctrl>". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: Stel sneltoetsen voor schermafdruk in
    In deze vorm: "<Control>a" of "<Shift><Alt>F1". De parser is niet al te strikt en aanvaardt kleine en hoofdletters en ook afkortingen als "<Ctl>" en "<Ctrl>". Als je de optie instelt als "disabled", zijn er voor deze actie geen sneltoetsen.

en: Configure global keybinding for capture with selection
    The format looks like "<Control>a" or "<Shift><Alt>F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "<Ctl>" and "<Ctrl>". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: Stel sneltoetsen voor schermafdruk met selectie in
    In deze vorm: "<Control>a" of "<Shift><Alt>F1". De parser is niet al te strikt en aanvaardt kleine en hoofdletters en ook afkortingen als "<Ctl>" en "<Ctrl>". Als je de optie instelt als "disabled", zijn er voor deze actie geen sneltoetsen.

en: Connection error!
nl: Verbinding mislukt!

en: Connection error.
nl: Verbindingsfout

en: Connection mode
nl: Verbindingswijze

en: Copy this code to clipboard
nl: Kopieer deze code naar klembord

en: Crop your screenshot
nl: Uw schermafdruk bijsnijden

en: Current value
nl: Huidige waarde

en: Delay
nl: Vertraging

en: Delete profile
nl: Profiel verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Direct link
nl: Directe link

en: Directory
nl: Map

en: Display an arrow at the end of the line
nl: Geef aan het einde van de lijn een pijl weer

en: Display an arrow at the start of the line
nl: Geef aan het begin van de lijn een pijl weer

en: Do_n't save
nl: Niet opslaan

en: Draw a ellipse
nl: Teken een ellips

en: Draw a freehand line
nl: Teken een lijn uit de vrije hand

en: Draw a rectangle
nl: Teken een rechthoek

en: Draw a rectangular area using the mouse. To take a screenshot, press the Enter key. Press Esc to quit.
nl: Teken met de muis een rechthoek. Druk op Enter om een schermafdruk te maken. Druk op Esc om te stoppen.

en: Draw a rectangular capture area with your mouse
    to select a specified screen area
nl: Teken een rechthoek met je muis
    om een deel van het scherm te kiezen

en: Draw a straight line
nl: Teken een rechte lijn

en: Draw an arrow
nl: Teken een pijl

en: Edit
nl: Bewerken

en: Enable zoom window
nl: Zet window zoomen aan

en: Entering your Accounts for specific hosting-sites is optional. If entered it will give you the same benefits as the upload on the website. If you leave these fields empty you will be able to upload to the specific hosting-partner as a guest.
nl: Je account invullen voor specifieke hosting-sites is optioneel. Als je deze velden niet invult, kun je als gast uploaden naar de hosting-sites.

en: Error while copying the image %s.
nl: Kopiëren afbeelding %s mislukt.

en: Error while opening directory %s.
nl: Fout bij het openen van map %s.

en: Error while opening image %s.
nl: Fout bij het openen van afbeelding %s.

en: Error while renaming the image %s.
nl: Hernoemen afbeelding %s mislukt.

en: Error while saving the image %s.
nl: Opslaan afbeelding %s mislukt.

en: Error while taking the screenshot.
nl: Fout tijdens het maken van de schermafdruk.

en: Failed
nl: Niet gelukt

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Fill color
nl: Opvulkleur

en: Font
nl: Lettertype

en: Font color
nl: Kleur lettertype

en: Full Screen
nl: Volledig scherm

en: Generate thumbnail too.
    select the percentage of the original size for the thumbnail to be
nl: Maak ook een miniatuur.
    kies het percentage waarmee verkleind moet worden

en: Gnome-Keybinding
nl: Gnome-sneltoetsen

en: Goo::Canvas/libgoocanvas needs to be installed for this feature
nl: Goo::Canvas/libgoocanvas moet hiervoor geïnstalleerd zijn

en: Guest
nl: Gast

en: Height
nl: Hoogte

en: Highlighter
nl: Oplichter

en: Hotlink for websites
nl: Hotlink voor websites

en: Icon
nl: Icoon

en: If you don't save the image, changes from the last minute will be lost | If you don't save the image, changes from the last %d minutes will be lost
nl[0]: Als je de afbeelding niet opslaat, gaan de aanpassingen van de laatste minuut verloren.
nl[1]: Als je de afbeelding niet opslaat, gaan de aanpassingen van de laatste %d minuten verloren.

en: Illegal URI.
nl: Geen geldig URI.

en: Image %s was not found on disk
nl: Afbeelding %s niet gevonden op de disk

en: Image format
nl: Afbeeldingsformat

en: Import from current theme...
nl: Importeer vanuit het huidige thema

en: Import from filesystem...
nl: Importeer van filesysteem...

en: Import from session...
nl: Importeer van sessie...

en: Include cursor when taking a screenshot
nl: Neem muisaanwijzer op in schermafdruk

en: Insert an arbitrary object or file
nl: Voeg willekeurig object of bestand toe

en: Insert image
nl: Voeg afbeelding in

en: Invalid Filename
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: Language
nl: Taal

en: Length
nl: Lengte

en: Limit to current monitor
nl: Beperk tot huidige monitor

en: Line width
nl: Lijn dikte

en: Loading files
nl: Bestanden aan 't laden

en: Login failed!
nl: Inloggen mislukt!

en: Login with username %s failed.
nl: Inloggen met gebruikersnaam %s mislukt.

en: Lower
nl: Verlaag

en: Main
nl: Algemeen

en: Maybe mouse pointer could not be grabbed or the selected area is invalid.
nl: Misschien kon muisaanwijzer niet "gevangen" worden of is geselecteerd gebied niet geldig.

en: Minimize to tray when closing main window
nl: Verklein naar paneel bij sluiten hoofdvenster

en: Name
nl: Naam

en: New filename
nl: Nieuwe bestandsnaam

en: New profile name
nl: Nieuwe profiel naam

en: New text...
nl: Nieuwe tekst...

en: No icon was found
nl: Er is geen icoon gevonden

en: No plugin installed
nl: Geen plugin geïnstalleerd

en: No plugin specified
nl: Geen plugin aangegeven

en: No valid filetype specified
nl: Geen geldig bestandstype aangegeven

en: Open wit_h
nl: Openen me_t

en: Open with
nl: Open met

en: Opened all files with
nl: Alle bestanden geopend met

en: Page Set_up
nl: Pagina instellingen

en: Passive mode
nl: Passieve modus

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Path
nl: Pad

en: Places
nl: Plaatsen

en: Please check your connectivity and try again.
nl: Controleer aub de verbinding en probeer het opnieuw.

en: Please check your credentials and try again.
nl: Controleer je gegevens en probeer  't opnieuw.

en: Please wait while Shutter updates the plugin information
nl: Even geduld, de plugin informatie wordt bijgewerkt

en: Please wait while your saved session is being restored
nl: Even geduld, uw opgeslagen sessie wordt hersteld

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Profile
nl: En profil

en: Profile could not be deleted
nl: Profiel kon niet verwijderd worden

en: Profile deleted
nl: Profiel verwijderd

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Quality/Compression:
    High value means high size / high compression
    (depending on file format chosen)
nl: Kwaliteit/Compressie:
    Hoge waarden betekent groot formaat / hoge compressie
    (afhankelijk van gekozen file format)

en: Raise
nl: Verhoog

en: Recent _Files
nl: _Recente bestanden

en: Reduce colors
nl: Verminder aantal kleuren

en: Register
nl: Registreer

en: Rename image %s
nl: Hernoem afbeelding %s

en: Replacing it will overwrite its contents.
nl: Vervangen zal de inhoud overschrijven.

en: Report a Problem
nl: Rapporteer een Probleem

en: Reserved character %s is not allowed to be in a filename.
nl: Het gereserveerde karakter %s mag niet in de bestandsnaam staan.

en: Restoring session
nl: Sessie wordt hersteld

en: Save
nl: Opslaan

en: Save configuration as profile
nl: Sla de configuratie op als een profiel

en: Save current preferences as new profile
nl: Sla de huidige voorkeuren op als nieuw profiel

en: Save the changes to image %s before closing?
nl: De veranderingen opslaan als afbeelding %s alvorens af te sluiten?

en: Se_ction
nl: Se_ctie

en: Section
nl: Gedeelte

en: Select a file format
nl: Kies een bestandstype

en: Select a window with your mouse
nl: Kies een venster met je muis

en: Select font family and size
nl: Kies lettertype en -grootte

en: Select item to move or resize it
nl: Kies onderdeel om te verplaatsen of te vergroten/verkleinen

en: Selected screenshots deleted
nl: Gekozen schermafdrukken verwijderd

en: Selected screenshots removed
nl: Geselecteerde schermafdrukken verwijderd

en: Selection
nl: Selectie

en: Session
nl: Sessie

en: Session could not be restored!
nl: Sessie herstellen mislukt!

en: Session could not be saved!
nl: Sessie opslaan mislukt!

en: Set profile for current configuration
nl: Profiel instellen voor huidige configuratie

en: Settings could not be restored!
nl: Instellingen herstellen mislukt!

en: Settings could not be saved!
nl: Voorkeuren opslaan mislukt!

en: Settings loaded successfully
nl: Instellingen geladen

en: Settings saved successfully!
nl: Voorkeuren opgeslagen!

en: Simple selection tool
nl: Eenvoudig keuzegereedschap

en: Skip
nl: Sla over

en: Skip all
nl: Sla alles over

en: Stroke color
nl: Lijnkleur

en: Take a screenshot of a specific window
nl: Maak een schermafdruk van een bepaald venster

en: Take a screenshot of a website
nl: Maak een schermafdruk van een website

en: Take a screenshot of your whole desktop
nl: Maak een schermafdruk van gehele bureaublad

en: The advanced selection tool allows you to enlarge/shrink or move your selected area
    until you finally take the screenshot.
nl: Met het geavanceerde keuzegereedschap kun je gekozen gebied vergroten/verkleinen
    en verplaatsen tot je de schermafdruk maakt.

en: The following plugins are installed
nl: De volgende plugins zijn geïnstalleerd

en: The image already exists in %s. Replacing it will overwrite its contents.
nl: De afbeelding bestaat al in %s. Vervangen overschrijft het huidige bestand.

en: The simple selection tool is the fastest way of taking a screenshot.
    It provides an optional zoom window for precise shots.
nl: Met het eenvoudige keuzegereedschap  kun je het snelst een schermafdruk maken.
    Het heeft eventueel een zoom window voor een nauwkeurige instelling.

en: The timeout in seconds, or 0 to disable timeout
nl: De timeout in seconden, of 0 om timeout uit te schakelen

en: There was an error copying the image into %s.
nl: Kopiëren afbeelding als %s mislukt.

en: There was an error determining the filename.
nl: Vaststellen van de bestandsnaam mislukt.

en: There was an error opening the image.
nl: Fout bij het openen van de afbeelding.

en: There was an error renaming the image to %s.
nl: Hernoemen afbeelding tot %s mislukt.

en: There was an error saving the image to %s.
nl: Opslaan afbeelding als %s mislukt.

en: This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitor detected).
    Enable it to capture only the current monitor. | This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitors detected).
    Enable it to capture only the current monitor.
nl[0]: Deze optie is alleen handig bij een systeem met meer beeldschermen (%d monitor aanwezig).
    Zet deze functie aan om alleen van huidige beeldscherm afdruk te maken.
nl[1]: Deze optie is alleen handig bij een systeem met meer beeldschermen (%d monitoren aanwezig).
    Zet deze functie aan om alleen van huidige beeldscherm afdruk te maken.

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Thumbnail for forums
nl: Miniaturen voor forums

en: Thumbnail for websites
nl: Miniaturen voor websites

en: Tip length
nl: Puntlengte

en: Try to resave the file?
nl: Opnieuw proberen het bestand op te slaan?

en: URI
    Example: ftp://host:port/path
nl: URI
    Bijvoorbeeld: ftp://host:port/path

en: URL to capture
nl: Maak schermafdruk van URL:

en: Unable to capture website
nl: Kan geen schermafdruk van de website maken

en: Updating plugin information
nl: Plugin informatie wordt bijgewerkt

en: Upload / Export
nl: Uploaden / Exporteren

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: W_indow
nl: V_enster

en: Wait n seconds before taking a screenshot
nl: Maak schermafdruk na n seconden

en: Width
nl: Breedte

en: Window
nl: Venster

en: _Crop
nl: _Bijsnijden

en: _Edit
nl: _Bewerk

en: _Export
nl: _Exporteren

en: _File
nl: _Bestand

en: _Go
nl: _Ga

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Open with %s
nl: _Open met %s

en: _Quick profile select
nl: _Snelle profiel selectie

en: _Rename
nl: _Hernoem

en: _Replace
nl: _Vervang

en: _Screenshot
nl: _Schermafdruk

en: _Selection
nl: _Selectie

en: _View
nl: _Beeld

en: deleted
nl: verwijderd

en: exported
nl: geëxporteerd

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
nl: Gnome-web-photo moet hiervoor geïnstalleerd zijn

en: not found
nl: niet gevonden

en: opened
nl: geopend

en: opened with
nl: geopend met

en: removed from session
nl: verwijderd uit deze sessie

en: renamed
nl: hernoemd

en: saved
nl: opgeslagen

en: second | seconds
nl[0]: seconde
nl[1]: seconden

en: uploaded
nl: ge-upload
