Synfig - en to lt translation catalogue (566 entries)

en:  (animated)
lt:  (Animacinis)

en:  Color
lt:  Spalva

en:  Mask Angle
lt:  Slėpti kampą

en:  Mask Origin
lt:  Slėpti pagrindą

en:  Type
lt:  Tipas

en: %s is not in BMP format
lt: Failas %s nėra išsaugotas BMP formatu

en: :Bad type
lt: : Blogas tipas

en: <%s> is missing "%s" attribute
lt: <%s> trūksta"%s" atributo

en: A list of BLine Points
lt: Kreivės taškų sąrašas

en: AND
lt: IR

en: Accelerated Renderer Failure
lt: Pagreitinto atvaizdavimo gedimas

en: Add
lt: Papildytas

en: Alpha
lt: Alfa

en: Alpha Brighten
lt: Alpha paryškinti

en: Alpha Darken
lt: Alfa patamsinti

en: Alpha Over
lt: Alpha virš

en: Alpha channel of the layer
lt: Sluoksnio Alfa kanalas

en: Amount
lt: Kiekis

en: Amount of feather of the circle
lt: Apskritimo ištempimo dydis

en: Amount of rotation
lt: Sukimosi kiekis

en: And
lt: Ir

en: Angle
lt: Kampas

en: Angle String
lt: Kampo eilutė

en: Animated
lt: Animacinis

en: Animation Speed
lt: Animacijos greitis

en: Antialiasing
lt: Išlyginimas

en: Aperture
lt: Diafragma

en: Attempting to register "%s"
lt: Bandote užregistruoti "%s"

en: Avoid alpha artifacts when checked
lt: Įjungus padeda išvengti alfa artefaktų

en: BLine
lt: Kreivė

en: BLine Tangent
lt: Vektoriaus liestinė

en: BLine Vertex
lt: Vektoriaus viršūnė

en: Bad BITMAPFILEHEADER in %s. (bfOffsetBits=%d, should be %d)
lt: Bloga RASTROFAILOANTRAŠTĖ %s. (bfOffsetBits=%d, turėtų būti %d)

en: Bad BITMAPINFOHEADER in %s. (biSize=%d, should be 40)
lt: Bloga RASTROFAILOANTRAŠTĖ %s. (biDydis=%d, turėtų būti 40)

en: Bad ID "%s"
lt: Blogas ID "%s"

en: Bad Tile Size
lt: Blogas išklotinės dydis

en: Bad data for <waypoint>
lt: Neteisingi duomenys <fiksatoriui>

en: Bad data in <%s>
lt: Neteisingi duomenys <%s>

en: Bad surface
lt: Bloga figūra

en: Bad surface from
lt: Blogas paviršius iš

en: Bad type for composite
lt: Blogas mišinio tipas

en: Bad type in <%s>
lt: Blogas tipas <%s>

en: Bad value "%s" in <%s>
lt: Bloga reikšmė "%s"  <%s>

en: Bailout ValueBase
lt: Gelbėti bazinę reikšmę

en: Balls
lt: Kamuoliai

en: Be Alpha Safe
lt: Neliesti alfa

en: Behind
lt: Už

en: Bevel
lt: Nuožulnus

en: Blend Method
lt: Maišymo metodas

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Blur
lt: Sulietas

en: Blurs
lt: Sulieti

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Bottom Left corner of the destination
lt: Tikslas apatiniame kairiajame kampe

en: Bottom Right corner of the destination
lt: Tikslas apatiniame dešiniajame kampe

en: Bottom Right corner of the source to warp
lt: Deformacijos šaltinis apatiniame dešiniajame kampe

en: Bottom-Right
lt: Apatiniame dešiniajame

en: Box Blur
lt: Languotas suliejimas

en: Break Set
lt: Pertraukti rinkinį

en: Brighten
lt: Paryškinti

en: Brightness
lt: Ryškumas

en: Can't open file
lt: Negalima atidaryti failo

en: Can't parse multibyte character.
lt: Nepavyko išanalizuoti daugiabaičio simbolio.

en: Canvas
lt: Drobė

en: Canvas to paste
lt: Drobė įdėjimui

en: Caught string :
lt: Sugauta eilutė:

en: Ceiling
lt: Aukščio riba

en: Center
lt: Centras

en: Center of the checkers
lt: Langelių centras

en: Center of the circle
lt: Apskritimo centras

en: Center of the cone
lt: Kūgio centras

en: Center of the gradient
lt: Gradiento centras

en: Center of the pattern
lt: Šablono centras

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Change to modify the random seed of the noise
lt: Atsitiktinis triukšmo grūdo keitimas

en: Checkerboard
lt: Šaškių lenta

en: Circle
lt: Apskritimas

en: Clamp
lt: Krūva

en: Clamp Ceiling
lt: Krūvos lubos

en: Clip
lt:  Apkarpymas

en: Clockwise
lt: Pagal laikrodžio rodyklę

en: Color
lt: Spalva

en: Color Correct
lt: Spalvos korekcija

en: Color Cycle
lt: Spalvos ratas

en: Color Inside
lt: Vidinė spalva

en: Color Outside
lt: Išorės spalva

en: Color Shift
lt: Spalvos poslinkis

en: Color of checkers
lt: Langelių spalva

en: Color of the Set
lt: Rinkinio spalva

en: Color of the text
lt: Teksto spalva

en: Color outside the Set
lt: Rinkinio išorės spalva

en: Compare
lt: Palyginti

en: Composite
lt: Mišinys

en: Conical Gradient
lt: Kūginis gradientas

en: Constant
lt: Pastovus

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: Copy Index
lt: Indekso kopija

en: Cosine
lt: Kosinusas

en: Cross-Hatch Blur
lt: Kryžminis suliejimas

en: Cubic
lt: Kubinę

en: Current Time
lt: Dabartinis laikas

en: Curve Gradient
lt: Kreivės gradientas

en: Curve Warp
lt: Kreivės deformacija

en: DONE
lt: PRIIMTA

en: Dark Color
lt: Šešėlio spalva

en: Darken
lt: Tamsinimas

en: Define the corners of the polygon
lt: Nustatyti daugiakampio kampus

en: Defines how often a new random value is chosen (in choices per second)
lt: Apibrėžia, kaip dažnai naujos atsitiktinės reikšmės yra pasirenkamos (pasirinkimai per sekundę)

en: Defines the where the center will be
lt: Nurodo, kur bus

en: Depth of Bevel
lt: Nuožulnumo gylis

en: Describes how close glyphs are horizontally
lt: Aprašoma, kaip glaudžiai horizontaliai yra rašmenys

en: Describes how close lines of text are vertically
lt: Aprašoma, kaip glaudžiai vertikaliai yra teksto eilutės

en: Description not set!
lt: Aprašymas nenustatytas!

en: Dest BL
lt: Tikslas AK

en: Dest BR
lt: Tikslas AD

en: Dest TL
lt: Tikslas VK

en: Dest TR
lt: Tikslas VD

en: Detail
lt: Išsamiai

en: Determines cusp type
lt: Nustato smailumo tipą

en: Determines how the value is interpolated from one random choice to the next
lt: Nustato, kaip vertė yra interpoliuojama iš vieno atsitiktinio pasirinkimo į kitą

en: Determines the falloff function for the feather
lt: Nustato ištempimo sumažėjimo funkcija

en: Diamond
lt: Deimantas

en: Difference
lt: Skirtumas

en: Direction in which the shoots tend to face
lt: Kryptis, į kurią ūgliai palinkę

en: Disc Blur
lt: Disko suliejimas

en: Displacement
lt: Išstūmimas

en: Distort Inside
lt: Iškreipti viduje

en: Distort Outside
lt: Iškreipti išorėje

en: Distort Type
lt: Iškreipimo tipas

en: Distortions
lt: Iškraipymai

en: Divide
lt: Dalyba

en: Do Alpha
lt: Su alfa kanalu

en: Drag
lt: Vilkti

en: Drag slows the growth
lt: Augimo sulėtėjimas

en: Duplicate
lt: Dublikatas

en: Duplicate ID "%s"
lt: ID dublikatas "%s"

en: Duration
lt: Trukmė

en: Enables/Disables font kerning (If the font supports it)
lt: Įjungti/Išjungti rašmenų sanglauda (jei šriftas palaiko)

en: End Point
lt: Pabaigos taškas

en: End point of the gradient
lt: Gradiento pabaigos taškas

en: Even/Odd
lt: Lyginis/Nelyginis

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Expand
lt: Plėsti

en: Expand amount
lt: Išplėsti reikšmę

en: Exponential
lt: Eksponentinis

en: Exposure Adjust
lt: Ekspozicijos nustatymas

en: Fade Out
lt: Išnykti

en: Failure while reading BITMAPFILEHEADER from %s
lt: Nesėkmė skaitant RASTROFAILOANTRAŠTĘ iš %s

en: Failure while reading BITMAPINFOHEADER from %s
lt: Nesėkmė skaitant RASTROINFOANTRAŠTĘ iš %s

en: Falloff
lt: Sumažėjimas

en: Fast
lt: Greitai

en: Fast Gaussian Blur
lt: Greitas Gauso suliejimas

en: Feather
lt: Ištempimas

en: Feather X
lt: Ištempimas pagal X

en: Feather Y
lt: Ištempimas pagal Y

en: File to import
lt: Importo failas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Filename of the font to use
lt: Naudojamo šrifto failo pavadinimas

en: Filename seems to already be set to "%s" (%s)
lt: Failo pavadinimas, atrodo, jau yra nustatytas "%s" (%s)

en: Fill color of the layer
lt: Sluoksnio užpildo spalva

en: Filled Rectangle
lt: Užpildytas stačiakampis

en: Filters
lt: Filtrai

en: Final point of the source line
lt: Galutinis šaltinio linijos taškas

en: First corner of the rectangle
lt: Pirmas stačiakampio kampas

en: First point of the source line
lt: Pirmas šaltinio linijos taškas

en: Fixed Length
lt: Fiksuotas ilgis

en: Floor
lt: Grindys

en: Focus Point
lt: Fokusavimo taškas

en: Font
lt: Šriftas

en: Font Family
lt: Šriftų šeima

en: Found module "%s"
lt: Rastas modulis "%s"

en: Fractals
lt: Fraktalai

en: Frequency
lt: Dažnis

en: Frequency of the Strobe in times per second
lt: Mirksėjimo dažnumas per sekundę

en: From Integer
lt: Nuo sveiko skaičiaus

en: Gamma Adjustment
lt: Gamos nustatymas

en: Gaussian Blur
lt: Gauso suliejimas

en: Geometry
lt: Geometrija

en: Global width of the gradient
lt: Globalus gradiento plotis

en: Global width of the outline
lt: Globalus kontūro plotis

en: Gradient
lt: Gradientas

en: Gradient Color
lt: Gradiento spalva

en: Gradient Inside
lt: Gradientas viduje

en: Gradient Left
lt: Gradientas į kairę

en: Gradient Right
lt: Gradientas į dešinę

en: Gradient Rotate
lt: Pasukti gradientą

en: Gradient outside
lt: Gradientas išorėje

en: Gradient to apply
lt: Taikyti gradientą

en: Gradient to be used for coloring the plant
lt: Gradientas augalo nuspalvinimui

en: Gradients
lt: Gradientai

en: Gravity
lt: Sunkis

en: Green
lt: Žalia

en: Greyed
lt: Pilka

en: Halftone 2
lt: Pustonis 2

en: Halftone 3
lt: Pustonis 3

en: Hard Light
lt: Kieta šviesa

en: Heavy
lt: Sunkus

en: Height
lt: Aukštis

en: Height of sample area (In pixels)
lt: Mėginio ploto aukštis (pikseliais)

en: Height that determines the horizon in perspectives
lt: Aukštis, nustatantis horizontą perspektyvoje

en: Hi-Color
lt: Šviesos spalva

en: Homogeneous
lt: Vienodas

en: Horizon
lt: Horizontas

en: Horizontal Bar
lt: Horizontalus ruožas

en: Horizontal Spacing
lt: Horizontalus išsidėstymas

en: How big the distortion displaces the context
lt: Kokio dydžio iškraipymą pakeičia kontekstas

en: How much is expanded the result perpendicular to the source line
lt: Kiek išsiplėtė rezultatas statmenai šaltinio linijai

en: Hue Adjust
lt: Atspalvio nustatymas

en: Hyperbolic
lt: Hiperbolinis

en: If enabled, render the plant in the opposite direction
lt: Jei įjungta, augalas vaizduojamas priešinga kryptimi

en: Import Image
lt: Importuoti paveikslėlį

en: Importer::open(): Cannot open empty filename
lt: Importuotojas::atverti(): Negaliu atidaryti, failo vardas tuščias

en: Importer::open(): Couldn't find extension
lt: Importuotojas::atverti(): Nepavyko rasti plėtinio

en: Importer::open(): Unknown file type --
lt: Importuotojas::atverti(): Nežinomas failo tipas --

en: In cycles per second
lt: Ciklų per sekundę

en: Inches
lt: Coliai

en: Index
lt: Rodyklė

en: Inline Canvas
lt: įdėta drobė

en: Inner Radius
lt: Vidinis spindulys

en: Inside
lt: Viduje

en: Inside Color
lt: Vidinė spalva

en: Inside Out
lt: Išvirkštinis

en: Internal
lt: Vidaus

en: Interpolate
lt: Interpoliuoti

en: Interpolation
lt: Interpoliacija

en: Invalid multibyte sequence - is the locale set?
lt: Neteisinga daugiabaitė seka. Ar nustatėte lokalę?

en: Invert
lt: Invertuoti

en: Invert Inside
lt: Vidinė inversija

en: Invert Negative
lt: Invertuoti neigiamą

en: Invert Outside
lt: Išorės inversija

en: Invert the circle
lt: Invertuoti apskritimą

en: Invert the rectangle
lt: Invertuoti stačiakampį

en: Iterations
lt: Iteracija

en: Joined List
lt: Jungtinis sąrašas

en: Julia Set
lt: Julios rinkinys

en: Keep Bevel Circular
lt: Palikti nuožulnumą užapvalintą

en: Kerning
lt: Rašmenų sanglauda

en: Layer rejected canvas link
lt: Sluoksnis atmetė drobės nuorodą

en: Layer_Shape Color
lt: Sluoksnio_figūros spalva

en: Lenght of the loop
lt: Ciklo ilgis

en: Light Angle
lt: Apšvietimo kampas

en: Light Color
lt: Šviesos spalva

en: Light On Dark
lt: Šviesus ant tamsaus

en: Linear
lt: Linijinis

en: Linear Gradient
lt: Linijinis gradientas

en: Link
lt: Jungtis

en: Link Time
lt: Sąryšio laikas

en: Link1
lt: Jungtis1

en: Link2
lt: Jungtis2

en: List of BLine Points where the source line is curved to
lt: Kreivės taškų sąrašas, kur išsilenkia šaltinio linija

en: Lo-Color
lt: Šešėlio spalva

en: Local Time
lt: Lokalus laikas

en: Loop
lt: Kilpa

en: Loop Inside
lt: Uždaryti viduje

en: Loop Time
lt: Laiko ciklas

en: Loopyness
lt: Kilpinis

en: Lower boundary of the clamping
lt: Apatinė suspaudimo riba

en: Lower right-hand Corner of image
lt: Paveikslėlio apatinis dešinysis kampas

en: Luma Key
lt: Šviesio

en: Luminance
lt: Skaistis

en: Makes the random value repeat after the given time
lt: Atsitiktinis reikšmės pasikartojimas po nurodyto laiko

en: Mandelbrot Set
lt: Mandelbrot rinkinys

en: Mask Angle
lt: Slėpti kampą

en: Mask Origin
lt: Slėpti pagrindą

en: Mask Size
lt: Slėpti dydį

en: Maximum number of times that each sprout can sprout recursively
lt: Maksimalų kartų skaičius, kai kiekvienas daigas atauga pasikartodamas

en: Measure of the distance between points when rendering
lt: Atstumo tarp taškų matavimo vienetas atvaizduojant

en: Metaballs
lt: Metakamuoliai

en: Meters
lt: Metrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Modifies the position of the layer in the layer stack
lt: Pakeičia sluoksnio poziciją sluoksnio krūvoje

en: Modify equation to achieve interesting results
lt: Modifikuoti išlyginimą, kad pasiekti įdomių rezultatų

en: Motion Blur
lt: Suliejimas judesiu

en: Multiply
lt: Daugyba

en: No face loaded, no text will be rendered.
lt: Užrašas neįkeliamas, tekstas nebus atvaizduotas.

en: No file to load
lt: Nėra failo įkėlimui

en: No images in list
lt: Sąraše nėra pavekslėlių

en: No interpolation
lt: Be interpoliacijos

en: No vertices in outline
lt: Kontūre nėra viršūnių

en: Noise Distort
lt: Triukšmo iškraipymas

en: Noise Gradient
lt: Triukšmo gradientas

en: Non Zero
lt: Nenulinis

en: Normal
lt: Normalus

en: Not
lt: Ne

en: Oblique
lt: Kursyvas

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Offset Inside
lt: Poslinkis viduje

en: Offset Outside
lt: Poslinkis išorėje

en: Offset for the Vertices List
lt: Poslinkis viršūnių sąrašui

en: Only For Positive Duration
lt: Tik teigiamos trukmės

en: Onto
lt: Ant

en: Or
lt: Arba

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Origin
lt: Pradžia

en: Other
lt: Kitas

en: Outer Radius
lt: Išorinis spindulys

en: Outline
lt: Kontūras

en: Outline Width
lt: Kontūro plotis

en: Outside
lt: Išorėje

en: Outside Color
lt: Išorės spalva

en: Overlay
lt: Perdangti

en: Parametric Renderer Failure
lt: Parametrinio atvaizdavimo gedimas

en: Parse of '%s' failed
lt: Analizė '%s' nepavyko

en: Paste Canvas
lt: Įdėti drobę

en: Pasted Canvas
lt: Įdėta drobė

en: Perpendicular
lt: Statmenas

en: Perpendicular Velocity
lt: Statmenai liestinei

en: Pixels
lt: Pikseliai

en: Plant
lt: Augalas

en: Point 1
lt: Taškas 1

en: Point 2
lt: Taškas 2

en: Point where you want the origin to be
lt: Nurodykite, kur norite perkelti centrą

en: Points
lt: Taškai

en: Polygon
lt: Daugiakampis

en: Position
lt: Pozicija

en: Position of the source line
lt: Šaltinio linijos padėtis

en: Positive Only
lt: Tik teigiamas

en: Power
lt: Galia

en: Premature end of file
lt: Pirmalaikė failo pabaiga

en: Premature end of file (after header)
lt: Pirmalaikė failo pabaiga (po antraštės)

en: Radial Blur
lt: Radialinis suliejimas

en: Radial Composite
lt: Radialinis

en: Radial Gradient
lt: Radialinis gradientas

en: Radii
lt: Spinduliai

en: Radius
lt: Spindulys

en: Radius of the circle
lt: Apskritimo spindulys

en: Ran out of memory (Probably a bug)
lt: Pritrūko atminties (tikriausiai klaida)

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Random Factor
lt: Atsitiktinis faktorius

en: RandomNoise Seed
lt: Atsitiktinis triukšmo grūdas

en: Range
lt: Diapazonas

en: Reading compressed bitmaps is not supported
lt: Suglaudintu rastrinių failų skaitymas nepalaikomas

en: Real String
lt: Faktinė eilutė

en: Reciprocal
lt: Abipusis

en: Rectangle
lt: Stačiakampis

en: Red
lt: Raudona

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Region
lt: Regionas

en: Region Set
lt: Regiono nustatymas

en: Regular Polygon
lt: Taisyklingas daugiakampis

en: Repeat Gradient
lt: Pakartoti gradientą

en: Reverse
lt: Atvirkštinis

en: Reverse Tangent
lt: Atvirkštinė liestinė

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Rotation of the gradient around the center
lt: Sukimosi aplink centrą gradientas

en: Rotation of the spiral
lt: Spiralės sūkiai

en: Rotations
lt: Sūkiai

en: Round off the tip
lt: Suapvalintas galas

en: Rounded Begin
lt: Suapvalinta pradžia

en: Rounded End
lt: Suapvalinta pabaiga

en: Scale
lt: Mastelis

en: Scale Outside
lt: Mastelis išorėje

en: Scale of the width
lt: Pločio mastelis

en: Screen
lt: Ekranas

en: Second corner of the rectangle
lt: Antras stačiakampio kampas

en: Seed
lt: Sėkla

en: Seed Point
lt: Pradžios punktas

en: Seeds the random number generator
lt: Sėklos atsitiktinių skaičių generatorius

en: Segment Tangent
lt: Segmento liestinė

en: Segment Vertex
lt: Segmentas viršūnė

en: Set of regions to combine
lt: Nustatyti regionus sujungimui

en: Shade
lt: Šešėlis

en: Shade Inside
lt: Šešėlis viduje

en: Shade Outside
lt: Šešėlis išorėje

en: Shape
lt: Figūra

en: Sharp Cusps
lt: Aštrios viršūnės

en: Sharpen Edges
lt: Paryškinti kraštai

en: Shutter Time
lt: Užrakto laikas

en: Simple Circle
lt: Paprastas apskritimas

en: Size
lt: Dydis

en: Size As Alpha
lt: Alfa dydis

en: Size of Blur
lt: Suliejimo dydis

en: Size of Shade
lt: Šešėlio dydis

en: Size of blur
lt: Suliejimo dydis

en: Size of canvas
lt: Drobės dydis

en: Size of checkers
lt: Langelių dydis

en: Size of the noise
lt: Triukšmo dydis

en: Size of the pattern
lt: Šablono dydis

en: Size of the stem
lt: Kamieno storis

en: Size of the stretch relative to its Center
lt: Įtempimo dydis jo centro atžvilgiu

en: Size of the text
lt: Teksto dydis

en: Smooth Outside
lt: Glotninti išorę

en: Smooth the coloration outside the set
lt: Glotninti spalvą už rinkinio ribų

en: Softness
lt: Minkštumas

en: Solid
lt: Vientisas

en: Solid Color
lt: Vientisa spalva

en: Solid Inside
lt: Vientisas viduje

en: Solid Outside
lt: Vientisas išorėje

en: Source BR
lt: Šaltinis AD

en: Source TL
lt: Šaltinis VK

en: Speed
lt: Greitis

en: Spherize
lt: Sferizavimas

en: Spiral Gradient
lt: Spiralinis gradientas

en: Split Angle
lt: Padalinti kampą

en: Splits
lt: Padalijimai

en: Sprouts
lt: Daigai

en: Square Root
lt: Kvadratinė šaknis

en: Squared
lt: Languotas

en: Star
lt: Žvaigždė

en: Start Point
lt: Pradžios taškas

en: Start point of the gradient
lt: Gradiento pradžios taškas

en: Start time of the loop for the cycled context
lt: Ciklo pradžios laikas uždaram kontekstui

en: Stem Size
lt: Storis

en: Step
lt: Žingsnis

en: Straight
lt: Tiesiai

en: Straight Onto
lt: Tiesiai ant

en: Stretch
lt: Įtempimas

en: Stripe
lt: Juosta

en: Stroboscope
lt: Stroboskopas

en: Style
lt: Stilius

en: Stylize
lt: Stilizuoti

en: Subsamples Factor
lt: Submėginių faktorius

en: Subsampling Type
lt: Mėginio tipas

en: Subtract
lt: Atimti

en: Subtractive Flag
lt: Atimama žyma

en: Success for "%s"
lt: Sėkmė "%s"

en: Super Sample
lt: Glotninimas

en: Super Sampling
lt: Super atranka

en: Surface Palette
lt: Paviršiaus paletė

en: Switch
lt: Pakeitimas

en: Symmetric
lt: Simetriškas

en: Symmetrical
lt: Simetriškas

en: Tangent 1
lt: Liestinė 1

en: Tangent 2
lt: Liestinė 2

en: Tangential Velocity
lt: Greitis pagal liestinę

en: Target panic
lt: Adresato panika

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Layer
lt: Teksto sluoksnis

en: Text Orientation
lt: Teksto orientacija

en: Text Position
lt: Teksto padėtis

en: Text to Render
lt: Atvaizduojamas tekstas

en: Text too small, no text will be rendered.
lt: Tekstas per mažas, tekstas nebus atvaizduotas.

en: The alpha of the color
lt: Spalvos alfa

en: The blue component of the color
lt: Mėlynos spalvos komponentas

en: The direction of the distortion
lt: Iškraipymo kryptis

en: The distance between distortions
lt: Atstumas tarp iškraipymų

en: The distortion intensity (negative values inverts effect)
lt: Iškraipymo intensyvumas (neigiama vertė apverčia poveikį)

en: The first tangent of the segment
lt: Pirmoji segmento liestinė

en: The first vertex of the segment
lt: Segmento pirmoji viršūnė

en: The green component of the color
lt: Žalios spalvos komponentas

en: The number of points in the star
lt: Žvaigždės viršūnių skaičius

en: The number of rotations of the twirl effect
lt: Sūkių skaičių užsukimo efekte

en: The orientation of the star
lt: Žvaigždės orientacija

en: The radius of the inner points in the star
lt: Vidinis žvaigždės spindulys

en: The radius of the outer points in the star
lt: Išorinis žvaigždės spindulys

en: The red component of the color
lt: Raudonos spalvos komponentas

en: The second tangent of the segment
lt: Antroji segmento liestinė

en: The second vertex of the segment
lt: Segmento antroji viršūnė

en: The size of the sphere distortion
lt: Sferinio iškraipymo dydis

en: The time when the resulted loop starts
lt: Laikas, kai prasideda rezultato ciklas

en: The value of the maximum random difference
lt: Maksimali atsitiktinė skirtumo vertė

en: This is the radius of the circle
lt: Tai apskritimo spindulys

en: Time Loop
lt: Laiko ciklas

en: Time Offset
lt: Laiko juosta

en: Time Offset to apply to the imported file
lt: Laiko poslinkį taikyti importuojamam failui

en: Time String
lt: Laiko eilutė

en: Too many warnings
lt: Per daug įspėjimų

en: Top Left corner of the destination
lt: Tikslas viršutiniame kairiajame kampe

en: Top Left corner of the source to warp
lt: Deformacijos šaltinis viršutiniame kairiajame kampe

en: Top Right corner of the destination
lt: Tikslas viršutiniame dešiniajame kampe

en: Top-Left
lt: Viršutiniame kairiajame

en: Transform
lt: Transformuoti

en: Translate
lt: Perkelti

en: Turbulent
lt: Turbulentinis

en: Turn this off if you are going to be animating the text
lt: Išjungti šią funkciją, jei jūs ketinate animuoti tekstą

en: Twirl
lt: Užsukimas

en: Two-Tone
lt: Dviejų atspalvių

en: Type
lt: Tipas

en: Type of Feather
lt: Ištempimo tipas

en: Type of blur to use
lt: Suliejimo tipas

en: Type of feathering to use
lt: Naudojamas ištempimo tipas

en: Ultrabold
lt: Ultrajuodas

en: Ultralight
lt: Ultrašviesus

en: Unable to create SurfaceTarget
lt: Nepavyko sukurti tikslo paviršiaus

en: Unable to create surface target
lt: Nepavyko sukurti paviršiaus adresato

en: Unable to find module "%s" (%s)
lt: Nepavyko rasti modulio "%s" (%s)

en: Unable to get frame from
lt: Nepavyko gauti kadro iš

en: Unable to load module '%s'
lt: Nepavyko įkelti modulio '%s'

en: Unable to open
lt: Nepavyko atidaryti

en: Unable to open "%s" for write access!
lt: Nepavyko atidaryti "%s" rašymo prieigos!

en: Unable to open %s
lt: Nepavyko atidaryti %s

en: Unable to open %s for read
lt: Nepavyko atidaryti %s skaitymui

en: Unable to open %s for write
lt: Nepavyko atidaryti %s rašymui

en: Unable to open file
lt: Nepavyko atidaryti failo

en: Unable to open pipe to encodedv
lt: Nepavyko atidaryti signalo, kad koduotidv

en: Unable to open pipe to ffmpeg
lt: Nepavyko atidaryti signalo, kad koduoti ffmpeg

en: Unable to set face size.
lt: Nepavyko nustatyti teksto dydžio.

en: Unable to write file header to file
lt: Nepavyko užrašyti failo antraštės į failą

en: Unable to write info header
lt: Nepavyko užrašyti informacijos

en: Unexpected element <%s>, Expected <%s>
lt: Nenumatytas elementas <%s>, numatytas<%s>

en: Units
lt: Vienetai

en: Unnamed
lt: Bevardis

en: Unsupported bit depth (bit_count=%d, should be 24 or 32)
lt: Nepalaikomas bitų gylis (bit_skai =%d, turėtų būti 24 arba 32)

en: Upper boundary of the clamping
lt: Viršutinė krūvos riba

en: Upper left-hand Corner of image
lt: Paveikslėlio viršutinis kairysis kampas

en: Use Bevel for the corners
lt: Naudoti nuožulnumą kampuose

en: Use Luma
lt: Šviesis

en: Use Parametric
lt: Naudoti parametrinius

en: Use the Parametric Renderer
lt: Naudokite parametrinį atvaizdavimą

en: Used to seed the pseudo-random number generator
lt: Naudojamas sėklos pseudoatsitiktinių skaičių generatorius

en: Uses transparency
lt: Naudojamas skaidrumas

en: Value to add to the global width
lt: Pridėti reikšmę prie globalaus pločio

en: ValueNode
lt: Mazgo reikšmė

en: ValueNodes
lt: Mazgo reikšmės

en: Vector
lt: Vektorius

en: Vector Angle
lt: Vektoriaus kampas

en: Vector Length
lt: Vektoriaus ilgis

en: Vector X
lt: Vektoriaus X

en: Vector Y
lt: Vektoriaus Y

en: Vertex
lt: Viršūnė

en: Vertex 1
lt: Viršūnė 1

en: Vertex 2
lt: Viršūnė 2

en: Vertical Bar
lt: Vertikalus ruožas

en: Vertical Spacing
lt: Vertikalus išsidėstymas

en: Vertices
lt: Viršūnės

en: Vertices List
lt: Viršūnių sąrašas

en: Warp
lt: Deformuoti

en: Weight
lt: Sodrumas

en: Weights
lt: Svoriai

en: What type of interpolation to use
lt: Kokio tipo interpoliacija naudoti

en: When checked produces turbulent noise
lt: Kai įjungta, gaminas turbulentinis triukšmas

en: When checked the Ceiling value is used
lt: Kai įjungta, naudojama ribinė vertė

en: When checked the bevel is circular
lt: Kai įjungta, kampas yra užapvalinamas

en: When checked the gradient is looped
lt: Kai įjungta, gradientas yra kilpinis

en: When checked the gradient is summetrical at the center
lt: Kai įjungta, gradientas yra simetriškas centre

en: When checked the gradient is supersampled
lt: Kai įjungta, gradientas yra supersampled

en: When checked the spiral turns clockwise
lt: Kai įjungta, spiralė sukasi pagal laikrodžio rodyklę

en: When checked the width takes the length of the spline to interpolate
lt: Kada patikrintas plotis, imasi kreivės ilgio interpoliacijos

en: When checked will loop only positive durations
lt: Kai įjungta, ciklas bus tik teigiamos trukmės

en: When checked, distorts inside the circle
lt: Kai įjungta, iškraipoma apskritimo viduje

en: When checked, distorts outside the circle
lt: Kai įjungta, iškraipoma už apskritimo

en: When checked, loops are mirrored centered at Local Time
lt: Kai įjungta, ciklai atvaizduojami centre Vietos Laiku

en: When checked, renders quickly but with artifacts
lt: Kai įjungta, greitai atvaizduoja, tačiau su artefaktais

en: When cheked, the area outside the Radius are not distorted
lt: Kai įjungta, spindulio išorėje nebus iškreipimo

en: Where the sphere distortion is centered
lt: Kur yra sferinio iškraipymo centras

en: Where the stretch distortion is centered
lt: Kur iškraipymo centras

en: Whether to draw a star or a regular polygon
lt: Ar padaryti žvaigždę arba taisyklingą daugiakampį

en: Width
lt: Plotis

en: Width of sample area (In pixels)
lt: Mėginio srities plotis (pikseliais)

en: Winding Style
lt: Spiralinis stilius

en: Winding style to use
lt: Naudojamas spiralinis stilius

en: X-Axis
lt: X-ašis

en: XOR Pattern
lt: XOR Šablonas

en: Y-Axis
lt: Y-ašis

en: Z Depth
lt: Z Gylis

en: ZigZag
lt: Zigzagas

en: Zoom
lt: Mastelis

en: angle
lt: kampas

en: bline_point
lt: kreivės_taškas

en: canvas
lt: drobė

en: color
lt: spalva

en: empty font set
lt: tuščias šrifto rinkinys

en: error
lt: klaida

en: gradient
lt: gradiento

en: in line
lt: atitinka

en: integer
lt: sveikasis skaičius

en: light
lt: Šviesus

en: list
lt: sąrašas

en: nil
lt: nulis

en: real
lt: realus

en: segment
lt: segmentas

en: string
lt: Styga

en: time
lt: laikas

en: unable to initialize
lt: nepavyko inicijuoti

en: vector
lt: vektorius

en: warning
lt: įspėjimas
