Synfig - en to nl translation catalogue (936 entries)

en:  (animated)
nl: (animatie)

en:  Color
nl: Kleur

en:  Mask Angle
nl: Masker hoek

en:  Mask Origin
nl: Masker oorsprong

en:  Type
nl: Soort

en: "%s" not a valid value for attribute "%s" in <%s>
nl: "%s" is geen geldige waarde voor attribuut "%s" in <%s>

en: %0.2f%% Gray
nl: %0.2f%% Grijs

en: %s is not in BMP format
nl: %s is niet in BMP formaat

en: %s was not in PPM format
nl: %s is niet in het formaat PPM

en: %s: You cannot use a %s in an animated ValueNode
nl: %s: Het is niet mogelijk om %s te gebruiken in een geanimeerde ValueNode

en: %s:%d wrong type for %s: need %s but got %s
nl: %s:%d ongeldig type voor %s: %s nodig maar %s gekregen

en: '%s' attribute in <%s> references unknown ID '%s'
nl: '%s' attribuut in <%s> verwijst naar onbekende ID '%s'

en: '%s' was already defined in <%s>
nl: '%s' is al gedefinieerd in <%s>

en: :Bad type
nl: :Ongeldig type

en: <%s> did not accept type '%s'
nl: <%s> accepteert niet type '%s'

en: <%s> is missing "%s" attribute
nl: <%s> mist het attribuut "%s"

en: <%s> is missing "pos" attribute
nl: <%s> mist het attribuut "pos"

en: <%s> is missing "value" attribute
nl: <%s> mist het attribuut "value"

en: <%s> is missing its data
nl: <%s> mist bijbehorende waardes

en: <%s> is missing link %d (%s)
nl: <%s> mist verwijzing %d (%s)

en: <%s> should not contain anything
nl: <%s> mag geen waarde hebben

en: <desc> entry for <layer> is not yet supported. Ignoring...
nl: <desc> element in <layer> wordt nog niet ondersteund. Negeren...

en: <entry> is missing its contents or missing "use" element
nl: <entry> mist de inhoud of het "use" element

en: <meta> must have a name
nl: <meta> moet een naam toegewezen krijgen

en: <meta> must have content
nl: <meta> mag niet leeg zijn

en: <name> entry for <layer> is not yet supported. Ignoring...
nl: <name> element in <layer> wordt nog niet ondersteund. Negeren...

en: <param> is either missing its contents, or missing a "use" attribute.
nl: <param> is leeg of het "use" attribuut ontbreekt

en: <waypoint> is missing attribute "time"
nl: <waypoint> mist het attribuut "time"

en: A list of BLine Points
nl: Een lijst van 'BLine' punten

en: A waypoint already exists at this point in time
nl: Er is al een tussen punt gedefinieerd op dit tijdstip

en: AND
nl: EN

en: API Version mismatch (LIB:%d, PROG:%d)
nl: Foutive API versie (LIB:%d, PROG:%d)

en: Accelerated Renderer Failure
nl: Versnelde weergave mislukt

en: Add
nl: Optellen

en: Advanced Outline
nl: Uitgebreide Omlijning

en: After
nl: Na

en: Alpha
nl: Alfa

en: Alpha Brighten
nl: Alfa oplichten

en: Alpha Darken
nl: Alfa verduisteren

en: Alpha Over
nl: Alfa over

en: Alpha channel of the layer
nl: Alfa kanaal van de laag

en: Amount
nl: Grootte

en: Amount increment of the index
nl: Toename per stap in de index

en: Amount of feather of the circle
nl: Groote van de pluim buiten de circel

en: Amount of rotation
nl: Rotatie grootte

en: Amount to which shoots tend to grow along the tangent to the BLine
nl: De mate waarin scheuten groeien tangentieel ten opzichte van de curve

en: Amount to which shoots tend to grow perpendicular to the tangent to the BLine
nl: De mate waarin scheuten groeien loodrecht ten opzichte van de curve

en: And
nl: En

en: Angle
nl: Hoek

en: Angle String
nl: Hoek naar tekst conversie

en: Angle by which each split deviates from its parent
nl: Scheidingshoek tussen takken

en: Angle offset of the tangent
nl: Hoek offset van de raaklijn

en: Animated
nl: Animatie

en: Animation Speed
nl: Animatie snelheid

en: Antialias
nl: Anti-alias

en: Antialiasing
nl: Anti-aliasing

en: Antialiasing set to %d, (%d samples per pixel)
nl: Anti-alias ingesteld op %d (%d monsters per pixel)

en: Aperture
nl: Opening

en: Append layers in <filename> to composition
nl: Voeg de lagen in <bestand> aan de compositie toe

en: Appended contents of
nl: Samengevoegde inhoud

en: Attempting to determine target/outfile...
nl: Bezig met vaststellen doel/uitvoerbestand...

en: Attempting to get the inverse of a non invertible Valuenode
nl: Bezig met het bepalen van de inverse van een niet-omkeerbare waarde knoop

en: Attempting to register "%s"
nl: Bezig met "%s" te registreren

en: Available target video codecs are:
nl: Beschikbare doel video coderingen zijn:

en: Avoid alpha artifacts when checked
nl: Indien aangevinkt, voorkomt alpha artifacten

en: BLine
nl: Kromme

en: BLine Tangent
nl: Tangentiele kromme

en: BLine Vertex
nl: Punt kromme

en: BLine Width
nl: Breedte van de kromme

en: Background Color
nl: Achtergrond kleur

en: Bad BITMAPFILEHEADER in %s. (bfOffsetBits=%d, should be %d)
nl: Corrupte BITMAPFILEHEADER in %s. (bfOffsetBits=%d, moet zijn %d)

en: Bad BITMAPINFOHEADER in %s. (biSize=%d, should be 40)
nl: Corrupte BITMAPINFOHEADER in %s. (biSize=%d, moet zijn 40)

en: Bad ID "%s"
nl: Ongeldige ID "%s"

en: Bad Tile Size
nl: Ongeldige tegel grootte

en: Bad data for <param>
nl: Ongeldige waardes voor <param>

en: Bad data for <waypoint>
nl: Ongeldige waarde voor <waypoint>

en: Bad data in <%s>
nl: Ongeldige waarde in <%s>

en: Bad surface
nl: Ongeldig grafisch vlak

en: Bad surface from
nl: Kan grafische beeld niet lezen van

en: Bad type for composite
nl: Ongeldig type voor samenstelling

en: Bad type for radialcomposite
nl: Ongeldig type voor radiaal compositie

en: Bad type in <%s>
nl: Ongeldig type in <%s>

en: Bad type: ValueNode '%s' doesn't accept type '%s'
nl: Ongeldige waarde: ValueNode '%s' accepteer niet type '%s'

en: Bad value "%s" in <%s>
nl: Ongeldige waarde "%s" in <%s>

en: Bailout ValueBase
nl: Afbreek basiswaarde

en: Balls
nl: Bollen

en: Base
nl: Grondtal

en: Be Alpha Safe
nl: Beveilig alpha waarden

en: Before
nl: Voor

en: Behind
nl: Achter

en: Bevel
nl: Verdiepen

en: Blend Method
nl: Meng methode

en: Blue
nl: Blauw

en: Blur
nl: Vervagen

en: Blurs
nl: Vervaagt

en: Bold
nl: Vet

en: Bottom Left corner of the destination
nl: Hoek linksonder van het doel gebied

en: Bottom Right
nl: Onder Rechts

en: Bottom Right corner of the destination
nl: Hoek rechtsonder van het doel gebied

en: Bottom Right corner of the source to warp
nl: Hoek rechtsonder van het warp gebied

en: Bottom-Right
nl: Beneden-Rechts

en: Box Blur
nl: Gebied vervagen

en: Break Set
nl: Splits set

en: Brighten
nl: Oplichten

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Can't open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Can't parse multibyte character.
nl: Kan multibyte karakter niet verwerken

en: Canvas
nl: Tekenvenster

en: Canvas '%s' has undefined %s: %s
nl: Tekenvenster '%s' heeft de definitie van %s opgeheven: %s

en: Canvas to paste
nl: Het te plakken tekenvenster

en: Canvas with width or height less than one is not allowed
nl: Tekenvenster met breedte of hoogte minder dan een is niet toegestaan

en: Caught string :
nl: Exceptie tekenreeks gevangen:

en: Caught unknown error, rethrowing...
nl: Onbekende exceptie fout gevangen, opnieuw gooien...

en: Ceiling
nl: Bovengrens

en: Center
nl: Centrum

en: Center of the checkers
nl: Centrum van de damstenen

en: Center of the circle
nl: Centrum van de circel

en: Center of the cone
nl: Centrum van de kegel

en: Center of the gradient
nl: Centrum van de gradient

en: Center of the pattern
nl: Centrum van het patroon

en: Change to modify the random seed of the noise
nl: Wijzigt de willekeurige seed waarde van de ruis

en: Checkerboard
nl: Dambord

en: Children Lock
nl: Kinderslot

en: Circle
nl: Circel

en: Clamp
nl: Begrenzen

en: Clamp Ceiling
nl: Bovengrens begrenzing

en: Clip
nl: Klem

en: Clockwise
nl: Met de klok mee

en: Color
nl: Kleur

en: Color 1
nl: Kleur 1

en: Color 2
nl: Kleur 2

en: Color Correct
nl: Kleurcorrectie

en: Color Cycle
nl: Kleur cyclus

en: Color Inside
nl: Kleur binnenkant

en: Color Outside
nl: Kleur buitenkant

en: Color Shift
nl: Kleur verschuiving

en: Color of checkers
nl: Kleur van de damstenen

en: Color of the Set
nl: Kleur van de verzameling

en: Color of the text
nl: Kleur van de tekst

en: Color outside the Set
nl: Kleur buiten de verzameling

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Composite
nl: Samenstelling

en: Conical Gradient
nl: Konische gradient

en: Copy Index
nl: Kopieer index

en: Cos
nl: Cosinus

en: Cosine
nl: Cosinus

en: Count
nl: Teller

en: Creating the target...
nl: Doel wordt aangemaakt...

en: Cross-Hatch Blur
nl: Kruis vervagen

en: Cubic
nl: Kubisch

en: Current Time
nl: Huidige tijd

en: Curve Gradient
nl: Gebogen gradient

en: Curve Type For Weighting Subsamples
nl: Soort kromme voor het wegen van submonsters

en: Curve Warp
nl: Gebogen Warp

en: Cusps Type
nl: Soort oneffenheid

en: DONE
nl: KLAAR

en: Dark Color
nl: Donkere kleur

en: Darken
nl: Verduisteren

en: Dash Item List
nl: Streep Lijst

en: Dash Items Offset
nl: Offset Streep Lijst

en: Dashed Outline
nl: Gestreepte Rand

en: Defaulting to PNG target...
nl: Standaard doel waarde PNG gebruiken...

en: Define the corners of the polygon
nl: Definieert de hoeken van de polygon

en: Defines how often a new random value is chosen (in choices per second)
nl: Geeft aan hoe vaak een nieuwe willekeurige waarde gekozen wordt (in keuzes per seconde)

en: Defines the Off and On position relative to neighbours
nl: Bepaalt de 'Aan' en 'Uit' positie relatief ten opzicht van de buren

en: Defines the Tip type of the first bline point when bline is unlooped
nl: Bepaalt het soort uiteinde bij het eerste punt van de kromme

en: Defines the Tip type of the last bline point when bline is unlooped
nl: Bepaalt het soort uiteinde bij het laatste punt van de kromme

en: Defines the interpolation type of the width point
nl: Bepaalt het soort interpolatie tussen punten met afwijkende breedtes

en: Defines the side type of the dash item
nl: Bepaalt het type van de zijkant van de streep

en: Defines the where the center will be
nl: Definieert de positie van het centrum

en: Depth of Bevel
nl: Diepte verdieping

en: Describes how close glyphs are horizontally
nl: Beschrijft de horizontale afstand tussen tekens

en: Describes how close lines of text are vertically
nl: Beschrijft de verticale afstand tussen tekst regels

en: Description not set!
nl: Beschrijving niet ingevuld!

en: Dest BL
nl: Doelwaarde BL

en: Dest BR
nl: Doelwaarde BR

en: Dest TL
nl: Doelwaarde TL

en: Dest TR
nl: Doelwaarde TR

en: Determines cusp type
nl: Bepaalt het soort oneffenheid

en: Determines how the value is interpolated from one random choice to the next
nl: Geeft aan hoe tussen twee willekeurige waarden geinterpoleerd moet worden

en: Determines the falloff function for the feather
nl: Bepaalt de afval functie voor de pluim

en: Determines the interpolation between withpoints. (0) Linear (1) Smooth
nl: Bepaalt de interpolatie tussen punten. (0) Lineair (1) Effen

en: Diagonal Image Span
nl: Diagonale beeld afmetingen

en: Diamond
nl: Diamand

en: Difference
nl: Verschil

en: Direction in which the shoots tend to face
nl: De richting die de scheuten volgen

en: Disc Blur
nl: Radiaal vervagen

en: Displacement
nl: Verschuiving

en: Distance to Offset the Dash Items
nl: Eerste te gebruiken streep waarde in de lijst

en: Distort Inside
nl: Vervorm binnenkant

en: Distort Outside
nl: Vervorm buitenkant

en: Distort Type
nl: Soort verstoring

en: Distortions
nl: Vervorming

en: Divide
nl: Delen

en: Do Alpha
nl: Alpha toepassen

en: Done.
nl: Klaar.

en: Dot Product
nl: Scalair product

en: Drag
nl: Slepen

en: Drag slows the growth
nl: Slepen vertraagt de groei

en: Duplicate
nl: Kopieren

en: Duplicate ID "%s"
nl: ID "%s" bestaat al

en: Duration
nl: Duur

en: Dynamic List
nl: Dynamische Lijst

en: Empty use="" value in <param>
nl: Lege waarde voor "use" in <param>

en: Enable multithreaded renderer using specified # of threads
nl: Gebruik de meersporen generator met gebruik van # sporen

en: Enables/Disables font kerning (If the font supports it)
nl: Activeert/deactiveert flexibele tekenruimte (indien mogelijk)

en: End Color
nl: Eind Kleur

en: End Frame
nl: Eind Beeld

en: End Point
nl: Eind punt

en: End Time
nl: Eind tijd

en: End point of the gradient
nl: Eind punt van de gradient

en: Entrypoint did not return a module.
nl: Startpunt levert geen module terug.

en: Equal
nl: Gelijk aan

en: Error creating ValueNode <%s> with type '%s'.  Refer to '%s'
nl: Fout bij het maken van een ValueNode <%s> met type '%s'. Zie '%s'

en: Errors on lt_dlinit()
nl: Fout bij uitvoeren lt_dlinit()

en: Even/Odd
nl: Oneven/Even

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Expand
nl: Vergroten

en: Expand amount
nl: Uitbreidingswaarde

en: Expected a ValueNode.  Refer to '%s'
nl: ValueNode object verwacht. Zie '%s'

en: Exponential
nl: Exponentieel

en: Exposure Adjust
nl: Belichting aanpassen

en: FATAL: Synfig Version Mismatch
nl: FATAAL: Synfig versie incorrect

en: Fade Out
nl: Fade out

en: Failed to load subcanvas '%s'
nl: Fout bij laden van deelafbeelding '%s'

en: Failure while reading BITMAPFILEHEADER from %s
nl: Kan BITMAPFILEHEADER van %s niet lezen

en: Failure while reading BITMAPINFOHEADER from %s
nl: Kan BITMAPINFOHEADER van %s niet lezen

en: Falloff
nl: Uitval

en: Fast
nl: Snel

en: Fast Gaussian Blur
nl: Snelle Gaussische vervaging

en: Feather
nl: Pluim

en: Feather X
nl: Borstel X

en: Feather Y
nl: Borstel Y

en: File to import
nl: Te importeren bestand

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filename of the font to use
nl: Bestandsnaam van het te gebruiken lettertype

en: Filename seems to already be set to "%s" (%s)
nl: Bestandsnaam is al vastgesteld op "%s" (%s)

en: Fill color of the layer
nl: Vulkleur van de laag

en: Filled Rectangle
nl: Gevulde rechthoek

en: Final point of the source line
nl: Eind punt van de bron lijn

en: Final value of the index
nl: Eindwaarde van de index

en: First corner of the rectangle
nl: Eerste punt van de rechthoek

en: First operand of the AND operation
nl: De eerste waarde voor de AND operatie

en: First point of the source line
nl: Begin punt van de bron lijn

en: Fixed Length
nl: Vaste lengte

en: Flags
nl: Vlaggen

en: Flat Stop
nl: Vlak uiteinde

en: Floor
nl: Ondergrens

en: Focus
nl: Brandpunt

en: Focus Point
nl: Focaal punt

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Family
nl: Lettertype verzameling

en: Found "use" attribute for <param>, but it wasn't empty. Ignoring contents...
nl: Het attribuut "use" werd gevonden voor <param>, maar het was niet leeg. Inhoud wordt genegeerd...

en: Found "use" attribute for <waypoint>, but it wasn't empty. Ignoring contents...
nl: Niet leeg attribuut "use" gevonden voor <waypoint>. Inhoud wordt genegeerd...

en: Found module "%s"
nl: Module "%s" gevonden

en: Fractals
nl: Fractels

en: Frame Rate
nl: Verversingssnelheid

en: Frame rate set to %d frames per second
nl: Verversingssnelheid ingesteld op %d beelden per seconde

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Frequency of the Strobe in times per second
nl: Knipper frequentie in aantallen per seconde

en: From
nl: Van

en: From Integer
nl: Van gehele waarde

en: Gamma (default=2.2)
nl: Gamma (standaard=2.2)

en: Gamma Adjustment
nl: Gamma aanpassen

en: Gaussian Blur
nl: Gaussische vervaging

en: Geometry
nl: Geometrie

en: Global width of the gradient
nl: Globale breedte van de gradient

en: Global width of the outline
nl: Globale dikte van de omlijning

en: Gradient Color
nl: Kleurgradient

en: Gradient Inside
nl: Gradient binnenkant

en: Gradient Left
nl: Linker gradient

en: Gradient Right
nl: Rechter gradient

en: Gradient Rotate
nl: Rotatie gradient

en: Gradient outside
nl: Gradient buitenkant

en: Gradient to apply
nl: Toe te passen gradient

en: Gradient to be used for coloring the plant
nl: Gradient gebruikt bij inkleuren van de plant

en: Gradients
nl: Gradienten

en: Gravity
nl: Zwaartekracht

en: Greater
nl: Groter

en: Green
nl: Groen

en: Greyed
nl: Grijs maken

en: Hard Light
nl: Harde Verlichting

en: Heavy
nl: Zwaar

en: Height
nl: Hoogte

en: Height of sample area (In pixels)
nl: Hoogte van het voorbeeld (in pixels)

en: Height that determines the horizon in perspectives
nl: Hoogte van de horizon voor perspectief

en: Hi-Color
nl: Bovenliggende kleur

en: Homogeneous
nl: Homogeen

en: Horizontal Bar
nl: Horizontale balk

en: Horizontal Spacing
nl: Horizontale witruimte

en: How big the distortion displaces the context
nl: De mate waarin de verstoring de context verschuift

en: How much is expanded the result perpendicular to the source line
nl: De loodrechte verbreding ten opzichte van de bron lijn

en: Hue
nl: Tint

en: Hue Adjust
nl: Hue aanpassing

en: Hyperbolic
nl: Hyperbolisch

en: If enabled, render the plant in the opposite direction
nl: Indien aangevinkt, laat de plant in de tegengestelde richting groeien

en: If enabled, the alpha channel from the gradient is multiplied by the stem size, and an alpha of 1.0 is used when rendering
nl: Indien actief wordt het alfa kanaal van de gradient vermenigvuldigt met de stam grootte en wordt de afbeelding met een alfa waarde 1.0 gemaakt

en: Image Aspect Ratio
nl: Afbeelding verhoudingen

en: Import Image
nl: Afbeelding importeren

en: Importer::open(): Cannot open empty filename
nl: Importer::open(): Kan lege bestandsnaam niet openen

en: Importer::open(): Couldn't find extension
nl: Importer::open(): Kan extensie niet bepalen

en: Importer::open(): Unknown file type --
nl: Importer::open(): Onbekend bestandstype --

en: In cycles per second
nl: In cycli per seconde

en: Increase to obtain fine details of the noise
nl: Verhoog om ruis met meer kleine details te krijgen

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Initial value of the index
nl: Beginwaarde van de index

en: Inline Canvas
nl: Ingebed Tekenvenster

en: Inline canvas cannot have a <defs> section
nl: Ingevoegd tekenvenster kan geen <defs> blok bevatten

en: Inline canvas cannot have keyframes
nl: Ingevoegd tekenvenster kan geen sleutel frame bevatten

en: Inline canvases cannot have metadata
nl: Ingevoegd tekenvenster kan geen metagegevens bevatten

en: Inner Radius
nl: Binnenste straal

en: Inside
nl: Binnenkant

en: Inside Color
nl: Kleur binnenkant

en: Inside Out
nl: Binnen naar buiten

en: Installed layer version is smaller than layer version in file
nl: De versie informatie van de laag in het bestand is hoger dan geinstalleerde toepassing aankan

en: Int String
nl: Geheel getal naar tekst conversie

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Internal
nl: Intern

en: Interpolate
nl: Interpolatie

en: Interpolation
nl: Interpolatie

en: Intersection
nl: Snijpunt

en: Invalid canvas name "
nl: Ongeldige naam tekenvenster "

en: Invalid multibyte sequence - is the locale set?
nl: Ongeldige reeks multibyte karakters - is de instelling van de regio goed?

en: Invert
nl: Inverteren

en: Invert Inside
nl: Inversie binnenkant

en: Invert Negative
nl: Negative waarden inverteren

en: Invert Outside
nl: Inversie buitenkant

en: Invert the circle
nl: Circel inverteren

en: Invert the rectangle
nl: Inverteer de rechthoek

en: Italic
nl: Cursief

en: Item %03d
nl: Waarde %03d

en: Iterations
nl: Iteraties

en: Joined List
nl: Samengevoegde lijst

en: Julia Set
nl: Julia verzameling

en: Keep Bevel Circular
nl: Verdieping rond houden

en: Kerning
nl: Tekenruimte

en: LHS
nl: Linkerzijde

en: Layer '%s' rejected value for parameter '%s'
nl: Laag '%s' weigert de waarde in te stellen voor parameter '%s'

en: Layer rejected canvas link
nl: Laag weigert koppeling met tekenvenster

en: Layer_Shape Color
nl: Kleur van de rand van de laag

en: Left Hand Side of the add
nl: Linkerzijde van de optelling

en: Left Hand Side of the subtraction
nl: Linkerzijde van de aftrekking

en: Lenght of the loop
nl: Lengte van de herhaling

en: Length
nl: Lengte

en: Less
nl: Minder dan

en: Light Angle
nl: Invalshoek

en: Light Color
nl: Lichte kleur

en: Light On Dark
nl: Licht op donker

en: Linear
nl: Lineair

en: Linear Gradient
nl: Lineaire gradient

en: Link
nl: Koppeling

en: Link Off
nl: Koppeling uit

en: Link On
nl: Koppeling aan

en: Link Time
nl: Link tijd

en: Link1
nl: Koppeling 1

en: Link2
nl: Koppeling 2

en: List of BLine Points where the source line is curved to
nl: De lijst van 'BLine' punten waar de bron lijn naar gebogen wordt

en: List of dash items that defines the dashed outline
nl: Lijst met strepen die gebruikt worden bij het bepalen van de gestreepte rand

en: List of width Points that defines the variable width
nl: Lijst met punten met een variabele breedte

en: List the exported canvases in the composition
nl: Geef een overzicht van de te exporteren tekenvenster in de compositie

en: List type/item type mismatch, throwing away mismatch
nl: Lijst type of waarde type incorrect, foutieve waarde wordt weggegooid

en: Lo-Color
nl: Onderliggende kleur

en: Loading modules from %s
nl: Modules worden geladen van %s

en: Local Time
nl: Lokale tijd

en: Logarithm
nl: Logaritme

en: Loop
nl: Herhalen

en: Loop Inside
nl: Herhaal binnenkant

en: Loop Time
nl: Herhaal tijd

en: Loopyness
nl: Wild en chaotisch

en: Lower boundary of the clamping
nl: Ondergrens begrenzing

en: Lower right-hand Corner of image
nl: Onder rechterhoek van de afbeelding

en: Luma
nl: Helderheid

en: Luma Key
nl: Luma sleutel

en: Luminance
nl: Helderheid

en: Makes the random value repeat after the given time
nl: Zorgt ervoor dat een willekeurige waarde na de opgegeven tijd herhaald wordt

en: Mandelbrot Set
nl: Mandelbrot verzameling

en: Mask Angle
nl: Hoek van masker

en: Mask Origin
nl: Origin van masker

en: Mask Size
nl: Grootte van masker

en: Max
nl: Maximum

en: Maximum number of times that each sprout can sprout recursively
nl: Maximum aantal keren dat een scheut opnieuw kan splitsen

en: Measure of the distance between points when rendering
nl: De afstand tussen twee punten bij het maken van de afbeelding

en: Metadata
nl: Meta informatie

en: Min
nl: Minimum

en: Missing "name" attribute for <param>.
nl: Het attribuut "name" ontbreekt voor <param>

en: Missing "type" attribute to "layer" element
nl: Attribuut "type" niet gevonden in "layer" element

en: Missing argument: "-vb".
nl: Argument ontbreekt: "-vb".

en: Missing attribute "type" in <%s>
nl: Attribuut "type" ontbreekt in <%s>

en: Modifies the position of the layer in the layer stack
nl: Wijzigt de positie van de laag in de stapel

en: Modify equation to achieve interesting results
nl: Wijzig formule voor interessante resultaten

en: Motion Blur
nl: Bewegingsvervaging

en: Multiplier of the resulting cosine
nl: Vermenigvuldigingswaarde voor de totale cosinus

en: Multiplier of the resulting exponent
nl: Vermenigvuldigingsfactor van de totale exponent

en: Multiplies The Number Of Subsamples Rendered
nl: Vermenigvuldigt het aantal af te beelden submonsters

en: Multiply
nl: Vermenigvuldigen

en: NOT
nl: NIET

en: Nearest Neighbor
nl: Dichtstbijzijnde buur

en: No entries in list
nl: Geen waardes in lijst

en: No entries in ret_list
nl: Geen waardes in de terug gegeven lijst

en: No face loaded, no text will be rendered.
nl: Geen vlak voor tekst geladen, afbeelding kan niet gemaakt worden

en: No file to load
nl: Geen bestand om te laden

en: No images in list
nl: Geen afbeeldingen in de lijst

en: No interpolation
nl: Geen interpolatie

en: No vertices in bline
nl: Geen vertices in de kromme

en: No vertices in outline
nl: Geen punten in omlijning

en: Noise Distort
nl: Ruis verstoring

en: Noise Gradient
nl: Ruis gradient

en: Non Zero
nl: Niet nul

en: Normal
nl: Normaal

en: Not
nl: Niet

en: Nothing to do!
nl: Niets te doen!

en: Number of decimal places
nl: Het aantal decimale cijfers

en: Number of places that growth occurs on each bline section
nl: Het aantal plekken met groei op elk stuk van de kromme

en: Number of stripes in the gradient
nl: Aantal strepen in de gradient

en: OR
nl: OF

en: Oblique
nl: Schuin

en: Offset Inside
nl: Offset binnenkant

en: Offset Outside
nl: Offset buitenkant

en: Offset for the Vertices List
nl: Offset voor de lijst met punten

en: One color of the gradient stripes
nl: Eerste kleur van de gradient strepen

en: One or both of my parameters aren't set!
nl: Een of meer van mijn parameters zijn niet ingevuld!

en: Only For Positive Duration
nl: Alleen indien duur positief is

en: Onto
nl: Op

en: Or
nl: Of

en: Orientation
nl: Orientatie

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Other
nl: Overige

en: Other color of the gradient stripes
nl: Tweede kleur van de gradient strepen

en: Outer Radius
nl: Buitenste straal

en: Outline
nl: Omlijning

en: Outline Width
nl: Dikte omlijning

en: Outside
nl: Buitenkant

en: Outside Color
nl: Kleur buitenkant

en: Overlay
nl: Overlap

en: Parametric Renderer Failure
nl: Parametrische weergave mislukt

en: Parse of '%s' failed
nl: Het verwerken van '%s' is niet gelukt

en: Paste Canvas
nl: Plak Tekenvenster

en: Pasted Canvas
nl: Geplakt Tekenvenster

en: Peak Stop
nl: Puntvormig uiteinde

en: Perpendicular
nl: Loodrecht

en: Perpendicular Velocity
nl: Loodrechte snelheid

en: Physical Height
nl: Fysieke hoogte

en: Physical Width
nl: Fysieke breedte

en: Physical X resolution set to %f dpi
nl: Fysieke x resolutie ingesteld op %f dpi

en: Physical Y resolution set to %f dpi
nl: Fysieke y resolutie ingesteld op %f dpi

en: Physical resolution set to %f dpi
nl: Fysieke resolutie ingesteld op %f dpi

en: Pixel Aspect Ratio
nl: Pixel verhouding

en: Pixel Height
nl: Pixel hoogte

en: Pixel Width
nl: Pixel breedte

en: Placeholder
nl: Vervanger

en: Point 1
nl: Punt 1

en: Point 2
nl: Punt 2

en: Point to remain fixed when zooming
nl: Het vaste punt tijdens het vergroten

en: Point where you want the origin to be
nl: Het punt waar de oorsprong moet liggen

en: Points
nl: Punten

en: Position
nl: Positie

en: Position of the source line
nl: Plaats van de bron lijn

en: Positive Only
nl: Alleen positieve waarden

en: Power
nl: Machtsverheffen

en: Precision
nl: Precisie

en: Premature end of file
nl: Voortijdig einde van het bestand

en: Premature end of file (after header)
nl: Voortijdig einde van het bestand (na bestands inleiding)

en: Print Benchmarks
nl: Afdrukken Standaarden

en: Print out layer's description, parameter info, etc.
nl: Druk de beschrijving af van lagen, parameters etc.

en: Print out license information
nl: Druk licentie informatie af

en: Print out misc build information
nl: Druk bouw informatie af van de toepassing

en: Print out specified details of the root canvas
nl: Druk de details af van het eerste tekenvenster

en: Print out the list of available ValueNodes
nl: Druk een lijst af van de beschikbare ValueNodes

en: Print out the list of available importers
nl: Druk een lijst af van de beschikbare import filters

en: Print out the list of available layers
nl: Druk een lijst af van de beschikbare lagen

en: Print out the list of available target video codecs
nl: Druk een lijst af van de beschikbare doel video coderingen

en: Print out the list of available targets
nl: Druk een lijst af van de beschikbare doelen

en: Print out the list of loaded modules
nl: Druk een lijst af van de geladen modules

en: Print out usage and syntax info
nl: Druk informatie af over het gebruik en de syntax

en: Print out version information
nl: Druk versie informatie af

en: Quality set to
nl: Kwaliteit ingesteld op

en: Quality set to %d
nl: Kwaliteit ingesteld op %d

en: Quiet mode (No progress/time-remaining display)
nl: Stille modus (geen weergave voortgang en resterende tijd)

en: RHS
nl: Rechterzijde

en: Radial Blur
nl: Radiale vervaging

en: Radial Composite
nl: Radiele samenstelling

en: Radial Gradient
nl: Circel gradient

en: Radii
nl: Stralen

en: Radius
nl: Straal

en: Radius of the circle
nl: Straal van de circel

en: Ran out of memory (Probably a bug)
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar (waarschijnlijk een bug)

en: Random
nl: Willekeurig

en: Random Factor
nl: Toevalswaarde

en: RandomNoise Seed
nl: Seed waarde voor willekeurige ruis

en: Range
nl: Bereik

en: Rate
nl: Snelheid

en: Reached end of stream without finding PPM header
nl: Geen geldig PPM blok gevonden in data stroom

en: Reading compressed bitmaps is not supported
nl: Het lezen van gecomprimeerde bitmaps wordt niet ondersteund

en: Real
nl: Reeele waarde

en: Real String
nl: Waarde naar tekst conversie

en: Reciprocal
nl: Reciproke

en: Recognized variables are:
nl: Bekende variabelen zijn:

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Red
nl: Rood

en: Reference
nl: Referentie

en: Region
nl: Gebied

en: Region Set
nl: Verzameling gebieden

en: Regular Polygon
nl: Normale polygoon

en: Relative Amount Of The First Subsample, For Linear Weighting
nl: Relatieve grootte van het eerste submonster, voor lineaire weging

en: Relative Amount Of The Last Subsample, For Linear Weighting
nl: Relatieve grootte van het laatste submonster, voor lineaire weging

en: Render a single frame at <seconds>
nl: Genereer een enkel beeld op <seconden>

en: Render the canvas with the given id instead of the root.
nl: Genereer het tekenvenster met de opgegeven id in plaats vanaf het begin

en: Rendering frame at
nl: Genereren beeld op

en: Rendering...
nl: Genereren...

en: Repeat Gradient
nl: Herhalingsgradient

en: Resolution set to %dx%d
nl: Resolutie ingesteld op %dx%d

en: Returned value when 'Link' is greater
nl: Waarde die terug gegeven wordt als 'Link' groter is

en: Returned value when 'Link' is smaller
nl: Waarde die terug gegeven wordt als 'Link' kleiner is

en: Returned value when result tends to infinite
nl: Waarde die wordt terug gegeven als het resultaat naar oneindig gaat

en: Returned value when the current time is zero
nl: De waarde die wordt terug geleverd als de huidige tijd nul is

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Reverse Tangent
nl: Inverse tangens

en: Right Hand Side of the add
nl: Rechterzijde van de optelling

en: Right Hand Side of the subtraction
nl: Rechterzijde van de aftrekking

en: Rotate
nl: Rotatie

en: Rotation of the gradient around the center
nl: Draait de gradient rond de as van de kegel

en: Rotation of the spiral
nl: Draaiing van de spiraal

en: Rotations
nl: Rotaties

en: Round off the tip
nl: Punt afronden

en: Rounded
nl: Afgerond

en: Rounded Begin
nl: Begin afronden

en: Rounded End
nl: Einde afronden

en: Rounded Stop
nl: Afgerond uiteinde

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Scalar
nl: Scalair

en: Scale
nl: Schaal

en: Scale Outside
nl: Schaling buitenkant

en: Scale of the tangent
nl: Schaling van de raaklijn

en: Scale of the width
nl: Schaling van de breedte

en: Scale the velocity by the bline's width
nl: Schaal de snelheid met de breedte van de kromme

en: Screen
nl: Scherm

en: Second corner of the rectangle
nl: Tweede punt van de rechthoek

en: Second operand of the AND operation
nl: De tweede waarde voor de AND operatie

en: Seed Point
nl: Groei punt

en: Seeds the random number generator
nl: De seed waarde voor de toevalsgenerator

en: Segment Tangent
nl: Tangentieel segement

en: Segment Vertex
nl: Segment punt

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Set antialias amount for parametric renderer.
nl: Stel de waarde voor anti-alias in voor de geparameteriseerde generator

en: Set of regions to combine
nl: Verzameling te combineren gebieden

en: Set the diagonal size of image window (Span)
nl: Stel de diagonale afmeting van het afbeeldingsvenster in (spanbreedte)

en: Set the ending time
nl: Stel de eindtijd in

en: Set the frame rate
nl: Stel het aantal beelden per seconde in

en: Set the image height (Use zero for file default)
nl: Stel de hoogte van de afbeelding in (gebruik 0 voor de standaard waarde)

en: Set the image width (Use zero for file default)
nl: Stel de breedte van de afbeelding in (gebruik 0 voor de standaard waarde)

en: Set the physical X resolution (dots-per-inch)
nl: Stel de fysieke x resolutie in (punten per inch)

en: Set the physical Y resolution (dots-per-inch)
nl: Stel de fysieke y resolutie in (punten per inch)

en: Set the physical resolution (dots-per-inch)
nl: Stel de fysieke resolutie in (punten per inch)

en: Set the starting time
nl: Stel de starttijd in

en: Setting the canvas on the target...
nl: Tekenvenster wordt ingesteld op doel...

en: Setting the quality of the target...
nl: Kwaliteit wordt ingesteld voor doel...

en: Shade
nl: Schaduw

en: Shade Inside
nl: Schaduw binnenkant

en: Shade Outside
nl: Schaduw buitenkant

en: Shape
nl: Vorm

en: Sharp
nl: Scherp

en: Sharp Cusps
nl: Scherpe oneffenheden

en: Sharpen Edges
nl: Randen verbeteren

en: Shutter Time
nl: Sluiter tijd

en: Side Type After
nl: Het soort zijkant na

en: Side Type Before
nl: Het soort zijkant voor

en: Simple Circle
nl: Eenvoudige circel

en: Sine
nl: Sinus

en: Size
nl: Afmetingen

en: Size As Alpha
nl: Grootte als alfa

en: Size of Blur
nl: Grootte van vervaging

en: Size of Canvas mismatch (app:%d, lib:%d)
nl: Grootte object Canvas incorrect (app:%d, lib:%d)

en: Size of Color mismatch (app:%d, lib:%d)
nl: Grootte object Color incorrect (app:%d, lib:%d)

en: Size of Layer mismatch (app:%d, lib:%d)
nl: Incorrecte grootte van Layer object (app:%d, lib:%d)

en: Size of Shade
nl: Schaduw grootte

en: Size of Vector mismatch (app:%d, lib:%d)
nl: Grootte object Vector incorrect (app:%d, lib:%d)

en: Size of blur
nl: Grootte van vervaging

en: Size of canvas
nl: Grootte van het tekenvenster

en: Size of checkers
nl: Grootte van de damstenen

en: Size of the noise
nl: Grootte van de ruis

en: Size of the pattern
nl: Afmetingen van het patroon

en: Size of the stem
nl: Grootte van de stam

en: Size of the stretch relative to its Center
nl: Grootte van de rek relatief ten opzicht van de oorsprong

en: Size of the text
nl: Afmetingen van de tekst

en: Slope
nl: Helling

en: Smooth Outside
nl: Effen buitenkant

en: Smooth the coloration outside the set
nl: Effen de inkleuring buiten de verzameling

en: Smoothness
nl: Gladheid

en: Softness
nl: Zachtheid

en: Solid
nl: Vast

en: Solid Color
nl: Effen Kleur

en: Solid Inside
nl: Vul binnenkant

en: Solid Outside
nl: Vul buitenkant

en: Some of my parameters aren't set!
nl: Sommige van mijn parameters zijn niet ingevuld!

en: Source BR
nl: Bronwaarde BR

en: Source TL
nl: Bronwaarde TL

en: Span set to %d units
nl: Breedte ingesteld op %d eenheden

en: Specifies how much biased is the source gradeint in the repetition [0,1]
nl: Geeft aan hoeveel die bron gradiënt de voorkeursrichting volgt in de herhaling [0,1]

en: Specify End
nl: Specificeer Einde

en: Specify Start
nl: Specificeer Start

en: Specify image quality for accelerated renderer (default=%d)
nl: Stel de kwaliteit van de afbeelding in voor versneld genereren van afbeeldingen (standaard=%d)

en: Specify output filename
nl: Specificeer het uitvoer bestand

en: Specify output target (Default:unknown)
nl: Specificeer de doel voor de uitvoer (Standaardwaarde: onbekend)

en: Speed
nl: Snelheid

en: Spherize
nl: Bolvormig

en: Spiral Gradient
nl: Spiraalvormige gradient

en: Spline
nl: Kromme

en: Split
nl: Splitsing

en: Split Angle
nl: Split hoek

en: Splits
nl: Splitsingen

en: Sprouts
nl: Scheuten

en: Square Root
nl: Inverse kwadratisch

en: Squared
nl: Kwadratisch

en: Squared Stop
nl: Vierkant uiteinde

en: Star
nl: Ster

en: Start Color
nl: Start Kleur

en: Start Frame
nl: Start Beeld

en: Start Point
nl: Start punt

en: Start Time
nl: Start tijd

en: Start point of the gradient
nl: Begin punt van de gradient

en: Start time of the loop for the cycled context
nl: Starttijd van de herhaling van cyclische inhoud

en: Start time of the loop for the value node timeline
nl: Start tijd van de herhaling

en: Starting Subsystem "Importers"
nl: Subsysteem "Importers" wordt gestart

en: Starting Subsystem "Layers"
nl: Subsysteem "Layers" wordt gestart

en: Starting Subsystem "Modules"
nl: Subsysteem "Modules" wordt gestart

en: Starting Subsystem "Targets"
nl: Subsysteem "Targets" wordt gestart

en: Starting Subsystem "ValueNodes"
nl: Subsysteem "ValueNodes" wordt gestart

en: Static
nl: Statisch

en: Stem Size
nl: Stam afmetingen

en: Step
nl: Stap

en: Straight
nl: Recht

en: Straight Onto
nl: Rechtstreek op

en: Stretch
nl: Rekken

en: Strings
nl: Tekenreeksen

en: Stripe
nl: Band

en: Stripe Count
nl: Aantal strepen

en: Stripes
nl: Strepen

en: Stroboscope
nl: Stroboscoop

en: Style
nl: Stijl

en: Stylize
nl: Stijl toepassen

en: Subsample End Amount
nl: Submonster stop grootte

en: Subsample Start Amount
nl: Submonster start grootte

en: Subsamples Factor
nl: Submonsters factor

en: Subsampling Type
nl: Submonster type

en: Subtract
nl: Aftrekken

en: Subtractive Flag
nl: Subtractieve vlag

en: Success for "%s"
nl: "%s" succesvol

en: Super Sample
nl: Super voorbeeld

en: Super Sampling
nl: Super monster

en: Surface Palette
nl: Oppervlakte Palette

en: Switch
nl: Wissel

en: Symmetric
nl: Symmetrisch

en: Symmetrical
nl: Symmetrisch

en: Tangent 1
nl: Raaklijn 1

en: Tangent 2
nl: Raaklijn 2

en: Tangential Velocity
nl: Tangentiële snelheid

en: Target bitrate set to %dk
nl: Doel bit-diepte ingesteld op %dk

en: Target initialization failure
nl: Fout bij initialisatie doel

en: Target name undefined, attempting to figure it out
nl: Doel naam niet bekend, bezig met bepalen

en: Target panic
nl: Doel paniek

en: Target set to %s
nl: Doel ingesteld op %s

en: Target video codec set to %s
nl: Doel video codering ingesteld op %s

en: Test GUID generation
nl: Test GUID generatie

en: Test signal implementation
nl: Test signaal implementatie

en: Text
nl: Tekst

en: Text Layer
nl: Tekst laag

en: Text Orientation
nl: Tekst orientatie

en: Text Position
nl: Tekst positie

en: Text to Render
nl: Af te beelden tekst

en: Text too small, no text will be rendered.
nl: Tekst is te smal, afbeelding kan niet gemaakt worden

en: The BLine where the tangent is linked to
nl: De kromme waar de raaklijn aan gekoppeld is

en: The BLine where the vertex is linked to
nl: De kromme waar de vertex aan gekoppeld is

en: The BLine where the width is linked to
nl: De kromme waar de breedte aan gekoppeld is

en: The List of strings to join
nl: De lijst met tekenreeksen die gekoppeld moet worden

en: The Segment where the tangent is linked to
nl: Het segment waar de tangens aan gekoppeld is

en: The Segment where the vertex is linked to
nl: Het segment waar de vertex aan gekoppeld is

en: The X-Axis component of the vector
nl: De component op de x-as van de vector

en: The Y-Axis component of the vector
nl: De component op de y-as van de vector

en: The [0,1] position of the Width Point over the BLine
nl: De positie van de afwijkende breedte op de kromme [0,1]

en: The alpha of the color
nl: De alfa component van de kleur waarde

en: The amount to offset the gradient
nl: De waarde waarmee de gradient verschoven moet worden

en: The angle of the vector with the X axis
nl: De hoek van de vector met de x-as

en: The angle where the sine is calculated from
nl: De hoek voor de bepaling van de sinus

en: The base to be raised to the power
nl: Het grondgetal bij machtsverheffen

en: The blending method used to composite on the layers below
nl: De meng methode die gebruikt wordt op onderliggende lagen

en: The blue component of the color
nl: De blauwe component van de kleur waarde

en: The direction of the distortion
nl: Richting van de verstoring

en: The distance between distortions
nl: De afstand tussen verstoringen

en: The distortion intensity (negative values inverts effect)
nl: Intensiteit van de verstoring (negatieve waarde keert het effect om)

en: The duration of the step
nl: De lengte van de stap

en: The end color of the gradient
nl: De eind kleur van de gradient

en: The first tangent of the BLine Point
nl: De eerste raaklijn van het punt op de kromme

en: The first tangent of the segment
nl: De eerste raaklijn van het segment

en: The first vertex of the segment
nl: De eerste vertex van het segment

en: The green component of the color
nl: De groene component van de kleur waarde

en: The integer value to be converted
nl: De geheel getal waarde die geconverteerd moet worden

en: The left side of the comparison
nl: De linkerzijde van de vergelijking

en: The length of the Dash Item
nl: De lengte van de strepen

en: The length of the vector
nl: De lengte van de vector

en: The length of time when the linear interpolation between 'Before' and 'After' is made
nl: De lengte van de tijd bij het uitvoeren van de lineaire interpolatie tussen 'Voor' en 'Na'

en: The number of points in the star
nl: Het aantal punten in de ster

en: The number of repetition of the gradient
nl: Het aantal keren dat de gradient herhaald moet worden

en: The number of rotations of the twirl effect
nl: Het aantal draaingen in de kolk

en: The offset length of the Dash Item over the BLine
nl: De offset gebruikt bij het zetten van strepen op de kromme

en: The orientation of the star
nl: De orientatie van de ster

en: The position of the linked tangent on the BLine (0,1]
nl: De positie van de gekoppelde raaklijn op de kromme (0,1]

en: The position of the linked tangent on the Segment (0,1]
nl: De positie van de gekoppelde tangens op het segment (0,1]

en: The position of the linked vertex on the BLine (0,1]
nl: De positie van de gekoppelde vertex op de kromme (0,1]

en: The position of the linked vertex on the Segment (0,1]
nl: De positie van de gekoppelde vertex op het segment (0,1]

en: The position of the linked width on the BLine (0,1]
nl: De positie van de gekoppelde breedte op de kromme (0,1]

en: The power used to raise the base
nl: De exponent bij machtsverheffen

en: The radius of the inner points in the star
nl: De straal van de binnenste punten in de ster

en: The radius of the outer points in the star
nl: De straal van de buitenste punten in de ster

en: The red component of the color
nl: De rode component van de kleur waarde

en: The referenced value
nl: De referentie waarde

en: The resulting value when 'Link' < 'Epsilon'
nl: De waarde die gebruikt wordt als 'Link' < 'Epsilon'

en: The right side of the comparison
nl: De rechterzijde van de vergelijking

en: The second tangent of the BLine Point
nl: De tweede raaklijn van het punt op de kromme

en: The second tangent of the segment
nl: De tweede raaklijn van het segment

en: The second vertex of the segment
nl: De tweede vertex van het segment

en: The size of the sphere distortion
nl: Grootte van de bolvormige verstoring

en: The source gradient to repeat
nl: De bron gradient die herhaald moet worden

en: The source gradient to rotate
nl: De te draaien brongradient

en: The start color of the gradient
nl: De start kelur van de gradient

en: The string to place after the joined strings
nl: De tekenreeks die na de gekoppelde tekenreeksen wordt geplaatst

en: The string to place before the joined strings
nl: De tekenreeks die voor de gekoppelde tekenreeksen wordt geplaatst

en: The string to place between each string joined
nl: De tekenreeks die tussen elke gekoppelde tekenreeks wordt geplaatst

en: The time that is converted to string
nl: De tijdwaarde die omgezet moet worden naar een tekenreeks

en: The time when the linear interpolation ends
nl: De tijd waarop de lineaire interpolatie moet stoppen

en: The time when the resulted loop starts
nl: De starttijd voor de herhaling

en: The time when the step conversion starts
nl: De starttijd voor de getrapte conversie

en: The value node returned when current time is after 'time'
nl: De waarde knoop teruggegeven als de huidige tijd voorbij de waarde 'tijd' ligt

en: The value node returned when current time is before 'time' - 'length'
nl: De waarde knoop die wordt teruggegeven als de huidige tijd ligt voor de waarde 'tijd' - 'lengte'

en: The value node returned when the switch is off
nl: De waarde knoop die terug gegeven wordt als de schakelaar uit is

en: The value node returned when the switch is on
nl: De waarde knoop die terug gegeven wordt als de schakelaar aan is

en: The value node source that provides the central value
nl: Het waarde knooppunt dat zorgt voor de centrale waarde

en: The value node to limit its range
nl: De waarde knoop waarmee het bereik wordt begrenst

en: The value node to time loop
nl: De waarde knoop om herhalingen te timen

en: The value node used to calculate its reciprocal
nl: The waarde knoop die gebruikt wordt voor berekening van de reciproque waarde

en: The value node used to make the step
nl: De waarde knoop die gebruikt wordt voor de stap

en: The value node used to scale
nl: De waarde knoop die gebruikt wordt voor te schalen

en: The value of the maximum random difference
nl: De maximale grootte tussen twee willekeurige waarden

en: The value that multiplies the resulting sine
nl: De waarde waarmee de sinus waarde wordt vermenigvuldigt

en: The value to raise the constant 'e'
nl: De waarde van de macht voor grondgetal 'e'

en: The value used to decide whether 'Link' is too small to obtain its reciprocal
nl: De waarde die gebruikt wordt om te bepalen of 'Link' te klein is om een reciproque te berekenen

en: The vector where the X coordinate is extracted from
nl: De vector waar de x coördinaat van wordt gebruikt

en: The vector where the Y coordinate is extracted from
nl: De vector waar de y coordinaat van wordt gebruikt

en: The vector where the angle is calculated from
nl: De vector gebruikt bij het bepalen van de hoek

en: The vector where the length is calculated from
nl: De vector gebruikt bij het bepalen van de lengte

en: The vertex of the BLine Point
nl: De vertex van de kromme punt

en: The width of the BLine Point
nl: De breedte van de kromme punt

en: The width of the Width Point
nl: De waarde van de afwijkende breedte

en: This is the radius of the circle
nl: Dit is de straal van de circel

en: Threads set to %d
nl: Verwerkingssporen ingesteld op %d

en: Throwing out job...
nl: Opdracht wordt afgebroken...

en: Time
nl: Tijd

en: Time Loop
nl: Tijd lus

en: Time Offset
nl: Tijd offset

en: Time Offset to apply to the context
nl: Tijd offset, toe te passen op deze context

en: Time Offset to apply to the imported file
nl: Tijd offset toe te passing op geimporteerd bestand

en: Time String
nl: Tijd naar tekst conversie

en: Time(): No unit provided in time code and frame rate is unknown! Assuming SECONDS
nl: Time(): Tijdcode zonder eenheid en frame snelheid onbekend! SECONDEN wordt gebruikt

en: Time(): No unit provided in time code, assuming FRAMES ("%s")
nl: Time(): Tijdcode zonder eenheid, FRAMES ("%s") wordt gebruikt

en: Timed Swap
nl: Tijdgebonden wissel

en: Tip Type at End
nl: Soort uiteinde aan het eind

en: Tip Type at Start
nl: Soort uiteinde aan het begin

en: To
nl: Naar

en: Too many warnings
nl: Te veel waarschuwingen

en: Top Left
nl: Boven Links

en: Top Left corner of the destination
nl: Hoek linksboven van het doel gebied

en: Top Left corner of the source to warp
nl: Hoek linksboven van het warp gebied

en: Top Right corner of the destination
nl: Hoek rechtsboven van het doel gebied

en: Top-Left
nl: Boven-Links

en: Transform
nl: Transformatie

en: Translate
nl: Vertalen

en: Turn this off if you are going to be animating the text
nl: Schakelt deze optie uit als je de tekst animeert

en: Twirl
nl: Kolk

en: Two-Tone
nl: Dubbel Schaduw

en: Type of Feather
nl: Methode van vervaging

en: Type of blur to use
nl: Type vervaging

en: Type of feathering to use
nl: De methode van vervaging die gebruikt wordt

en: Ultrabold
nl: Zeer vet

en: Ultralight
nl: Zeer smal

en: Unable to append '
nl: Kan niet samenvoegen met '

en: Unable to connect value node ('%s' of type '%s') to link %d (%s)
nl: Kan waarde element ('%s' van het type '%s') niet koppelen met verwijzing %d (%s)

en: Unable to create <animated> with type "%s"
nl: Kan element <animated> niet maken met type "%s"

en: Unable to create <dynamic_list>
nl: Kan object <dynamic_list> niet maken

en: Unable to create SurfaceTarget
nl: Kan 'SurfaceTarget' niet maken

en: Unable to create ouput for
nl: Kan geen uitvoer genereren voor

en: Unable to create surface target
nl: Kan doel laag niet maken

en: Unable to find canvas with ID "
nl: Onbekend tekenvenster met ID "

en: Unable to find entrypoint in module "%s" (%s)
nl: Kan startpunt in module "%s" niet vinden (%s)

en: Unable to find module "%s" (%s)
nl: Kan module "%s" niet vinden (%s)

en: Unable to get frame from
nl: Kan frame niet lezen van

en: Unable to initialize subsystem "Importers"
nl: Kan subsysteem "Importers" niet initializeren

en: Unable to initialize subsystem "Layers"
nl: Kan subsysteem "Layers" niet initialiseren

en: Unable to initialize subsystem "Module"
nl: Kan subsysteem "Modules" niet initialiseren

en: Unable to initialize subsystem "Targets"
nl: Kan subsysteem "Targets" niet starten

en: Unable to initialize subsystem "ValueNodes"
nl: Kan subsysteem "ValueNodes" niet initialiseren

en: Unable to load '
nl: Laadfout bij '

en: Unable to load module '%s'
nl: Kan module '%s' niet laden

en: Unable to open
nl: Fout bij openen van

en: Unable to open "%s" for write access!
nl: Kan "%s" niet openen voor te schrijven!

en: Unable to open %s
nl: Kan %s niet openen

en: Unable to open %s for read
nl: Kan %s niet openen voor lees toegang

en: Unable to open %s for write
nl: Kan %s niet openen voor schrijf toegang

en: Unable to open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Unable to open module list file '%s'
nl: Kan module bestand '%s' niet openen

en: Unable to open pipe to encodedv
nl: Kan data bus naar apparaat encodedv niet openen

en: Unable to open pipe to ffmpeg
nl: Kan data bus naar apparaat ffmpeg niet openen

en: Unable to open pipe to imagemagick
nl: Kan data kanaal naar 'imagemagick' niet openen

en: Unable to open pipe to imagemagick's convert utility
nl: Kan data kanaal naar 'imagemagick' conversie tool niet openen

en: Unable to put surface on target
nl: Kan grafisch vlak niet op doel plaatsen

en: Unable to set face size.
nl: Kan afmetingen van het vlak niet zetten

en: Unable to set link '"%s" to ValueNode "%s" (link #%d in "%s")
nl: Kan verwijzing "%s" in ValueNode "%s" niet maken (link #%d in "%s")

en: Unable to write file header to file
nl: Kan bestandsheader niet schrijven naar bestand

en: Unable to write info header
nl: Kan infoheader niet schrijven naar bestand

en: Unexpected element <%s>
nl: Onverwacht element <%s> gevonden

en: Unexpected element <%s> after <param> data, ignoring...
nl: Onverwacht element <%s> gevonden na <param>, negeren...

en: Unexpected element <%s> after <waypoint> data, ignoring...
nl: Onverwacht element <%s> na <waypoint> waardes, negeren...

en: Unexpected element <%s>, Expected <%s>
nl: Onverwacht element <%s> gevonden, verwacht was <%s>

en: Unidentified arguments for
nl: Onbekende argumenten voor

en: Unidentified arguments:
nl: Onbekende argumenten:

en: Units
nl: Eenheden

en: Unknown Exception thrown when adding ValueNode "%s"
nl: Onbekende fout bij het toevoegen van ValueNode "%s"

en: Unknown Exception thrown when referencing ValueNode "%s"
nl: Onbekende fout bij het benaderen van ValueNode "%s"

en: Unknown Exception thrown when working on element "%s"
nl: Onbekende fout bij het bewerken van element "%s"

en: Unknown ValueNode Type (%s), cannot create an XML representation
nl: Onbekend type ValueNode (%s), kan XML representatie niet genereren

en: Unknown target for
nl: Onbekend doel voor

en: Unknown target video codec: %s.
nl: Onbekende doel video codering: %s

en: Unknown value(%s), cannot create XML representation!
nl: Onbekende waarde (%s), kan XML representatie niet genereren

en: Unnamed
nl: Naamloos

en: Unrecognised canvas variable:
nl: Onbekende tekenvenster variabele:

en: Unsupported bit depth (bit_count=%d, should be 24 or 32)
nl: Niet ondersteunde bit diepte (bit_count=%d, moet zijn 24 of 32)

en: Upper boundary of the clamping
nl: Bovengrens begrenzing

en: Upper left-hand Corner of image
nl: Linker bovenhoek van de afbeelding

en: Use Bevel for the corners
nl: Gebruik verdieping voor hoeken

en: Use Luma
nl: Gebruik Luma

en: Use Parametric
nl: Gebruik parameters

en: Use Width
nl: Gebruik breedte

en: Use the Parametric Renderer
nl: Gebruik de geparameteriseerde generator

en: Used as the end of the resulting gradient
nl: Wordt gebruikt als einde van de totale gradient

en: Used as the start of the resulting gradient
nl: Wordt gebruikt als start van de totale gradient

en: Used to scale down all random effects.  Set to zero to disable randomness
nl: Wordt gebruikt om willekeurige effecten te schalen. Bij nul worden alle willekeurige effecten uitgeschakeld.

en: Used to seed the pseudo-random number generator
nl: Wordt gebruikt om de pseudo toevalsgenerator te initialiseren

en: Uses transparency
nl: Transparantie gebruiken

en: Value node used for the OR boolean operation
nl: Waarde knoop gebruikt om de OF operatie uit te voeren

en: Value node used to do the NOT operation
nl: Waarde knoop gebruikt om de NIET operatie uit te voeren

en: Value that define whether the step is centerd on the value [0,1]
nl: Waarde die aangeeft of de stap gecentreerd wordt op [0,1]

en: Value that is multiplied by the current time (in seconds)
nl: De waarde waarmee de huidige tijd (in seconden) wordt vermenigvuldigt

en: Value that multiplies the add
nl: De waarde waarmee de optelling wordt vermenigvuldigt

en: Value that multiplies the subtraction
nl: Vermenigvuldigingsfactor voor de aftrekking

en: Value that multiplies the value node
nl: Waarde waarmee de waarde knoop wordt vermenigvuldigt

en: Value to add to the global width
nl: Waarde toe te voegen aan globale breedte

en: Value to calculate the cosine
nl: Waarde om de cosinus te berekenen

en: Value to convert to string
nl: Waarde die omgezet moet worden naar een tekenreeks

en: Value used to compare base or power with zero
nl: Waarde die wordt gebruikt om het grondgetal of de macht met nul te vergelijken

en: Vector Angle
nl: Vector hoek

en: Vector Length
nl: Vector lengte

en: Verbose Output (add more for more verbosity)
nl: Gedetailleerde Uitvoer (geef "more" op voor meer details)

en: Vertical Bar
nl: Verticale balk

en: Vertical Spacing
nl: Verticale witruimte

en: Vertices
nl: Hoeken

en: Vertices List
nl: Lijst Vertices

en: WPList
nl: Lijst afwijkende breedtes

en: Weight
nl: Gewicht

en: Weights
nl: Gewichten

en: What type of interpolation to use
nl: Het type interpolatie

en: When checked outline is dashed
nl: Indien aangevinkt, gebruikt gestreepte randen

en: When checked prevents to select the children using the mouse click
nl: Indien aangevinkt, voorkomt dat kinderen de muis kunnen gebruiken

en: When checked produces turbulent noise
nl: Indien aangevinkt, produceert turbulente ruis

en: When checked the Ceiling value is used
nl: Indien aangevinkt de bovengrens gebruiken

en: When checked the bevel is circular
nl: Indien aangevinkt wordt de verdieping rond

en: When checked the gradient is looped
nl: Indien aangevinkt, herhaalt de gradient

en: When checked the gradient is summetrical at the center
nl: Indien aangevinkt, maakt de gradient symmetrisch in het centrum

en: When checked the gradient is supersampled
nl: Indien aangevinkt, neemt een super monster van de gradient

en: When checked the spiral turns clockwise
nl: Indien aangevinkt, draat de spiraal met de klok mee

en: When checked the width takes the length of the spline to interpolate
nl: Indien aangevinkt, maakt de breedte gelijk aan de lengte van de te interpoleren kromme

en: When checked will loop only positive durations
nl: Indien aangevinkt, herhaalt alleen de positieve tijdlengtes

en: When checked, 'End Color' is used as the start of the resulting gradient
nl: Indien aangevinkt, gebruikt de eind kleur voor het begin van de totale gradient

en: When checked, 'Start Color' is used as the start of the resulting gradient
nl: Indien aangevinkt, gebruikt de start kleur voor het begin van de totale gradient

en: When checked, distorts inside the circle
nl: Indien aangevinkt, verstoort de binnenkant van de circel

en: When checked, distorts outside the circle
nl: Indien aangevinkt, verstoort de buitenkant van de circel

en: When checked, loops are mirrored centered at Local Time
nl: Indien aangevinkt, spiegelt en centreert herhalingen op lokale tijd

en: When checked, renders quickly but with artifacts
nl: Indien aangevinkt, genereert versnelde afbeeldingen met artefacten

en: When checked, returns 'Link On', otherwise returns 'Link Off'
nl: Indien aangevinkt, levert de 'Koppeling Aan', anders de 'Koppeling Uit'

en: When checked, returns true if LHS < RHS
nl: Indien aangevinkt, levert waar op als de linkerzijde kleiner is dan de rechterzijde

en: When checked, returns true if LHS = RHS
nl: Indien aangevinkt, levert waar op als de linkerzijde gelijk is aan de rechterzijde

en: When checked, returns true if LHS > RHS
nl: Indien aangevinkt, levert waar op als de linkerzijde groter is dan de rechterzijde

en: When checked, tangents are independent
nl: Indien aangevinkt, maakt raaklijnen onafhankelijk

en: When checked, the amount would loop
nl: Indien aangevinkt, hergebruikt het aantal bij herhalingen

en: When checked, the position is BLine length based
nl: Indien aangevinkt, bepaalt de positie op basis van de lengte van de kromme

en: When checked, the string is left filled with zeros to match the width
nl: Indien aangevinkt, vult het begin van de tekenreeks aan met nullen tot de gewenste grootte

en: When checked, the tangent is BLine length based
nl: Indien aangevinkt, bepaalt de tangens op basis van de lengte van de kromme

en: When checked, the tangent's length is fixed
nl: Indien aangevinkt, houd de lengte van de raaklijn vast

en: When checked, the width is BLine length based
nl: Indien aangevinkt, bepaalt de breedte op basis van de lengte van de kromme

en: When cheked, the area outside the Radius are not distorted
nl: Indien aangevinkt, geen verstoring in het gebied buiten de straal

en: When true, widthpoints positions are bline length based
nl: Indien waar, wordt de positie van de afwijkende breedtes gebaseerd op de lengte van de kromme

en: Where the sphere distortion is centered
nl: Centrum van de bolvormige verstoring

en: Where the stretch distortion is centered
nl: Positie van de oorsprong van de rek verstoring

en: Whether to draw a star or a regular polygon
nl: Bepaalt of een ster of polygoon wordt getekent

en: Width
nl: Breedte

en: Width Point List
nl: Lijst afwijkende breedtes

en: Width of sample area (In pixels)
nl: Breedte van het voorbeeld (in pixels)

en: Width of stripes in the gradient between [0,1]
nl: Breedte van de strepen in de gradient tussen [0,1]

en: Width of the string
nl: Grootte van de tekenreeks

en: WidthPoint %03d
nl: Afwijkend Breedte Punt %03d

en: Winding Style
nl: Draai Stijl

en: Winding style to use
nl: De draai methode die gebruikt moet worden

en: X Resolution
nl: X Resolutie

en: X-Axis
nl: X-as

en: XOR Pattern
nl: XOR patroon

en: Y Resolution
nl: Y Resolutie

en: Y-Axis
nl: Y-as

en: Z Depth
nl: Z-diepte

en: Zero Padded
nl: Voorloop nullen

en: ZigZag
nl: Zaagvormig

en: add_tile():Unable to put surface on target
nl: add_tile(): Kan grafisch vlak niet op doel plaatsen

en: angle
nl: hoek

en: blank "author" entity
nl: "author" zonder waarde

en: blank "desc" entity
nl: "desc" zonder waarde

en: blank "name" entity
nl: "name" zonder waarde

en: bool
nl: boolean

en: cannot load '%s' recursively
nl: Kan '%s' niet recursief laden

en: element <%s> is missing its contents
nl: element <%s> bevat geen waarde

en: empty font set
nl: Lege lettertype verzameling

en: error
nl: fout

en: in line
nl: vergelijkbaar met

en: info
nl: informatie

en: integer
nl: geheel getal

en: light
nl: Smal

en: stream not in PPM format
nl: data stroom niet in PPM formaat

en: time
nl: tijd

en: unable to initialize
nl: Kan niet initialiseren

en: verbosity set to
nl: informatie weergave ingesteld op

en: warning
nl: waarschuwing
