Enable Viacam (eviacam) - en to el translation catalogue (231 entries)

en: 
    
    On Windows Vista/7 several problems have been reported
    with the system's default on-screen keyboard (osk). These
    issues are under investigation. Meanwhile you might want
    to disable User Account Control (UAC) to avoid such problems
    or try another osk, e.g. Click-N-Type.
el: 
    
    Για τα Windows Vista/7 πολλά προβλήματα έχουν αναφερθεί ⏎ με την προεπιλογή του συστήματος πληκτρολόγιου επί της οθόνης (OSK). Αυτά ⏎ τα θέματα είναι υπό διερεύνηση. Εν τω μεταξύ, ίσως θέλετε ⏎ για να απενεργοποιήσετε τον έλεγχο λογαριασμού χρήστη (UAC) για να αποφευχθούν τέτοια προβλήματα ⏎ ή δοκιμάστε ενα άλλο OSK, π.χ. το Click- N-Type.

en:  %li fps (could be improved)
el: %li fps (θα μπορούσε να βελτιωθεί)

en:  %li fps (good)
el: %li fps (καλα)

en:  %li fps (too low)
el: %li fps (πολυ χαμηλο)

en: #Double Click#
el: #Διπλο κλικ#

en: #Drag#
el: #Τραβηγμενο#

en: #Left#
el: #Αριστερα#

en: #Middle#
el: #Μεσαια#

en: #Right#
el: #Δεξια#

en: &About...
el: Σχετικα...

en: &Cancel
el: Διακοπη

en: &Close
el: Κλεισιμο

en: &Configuration
el: Ρυθμιση

en: &Exit
el: Αποχωρηση

en: &File
el: Αρχειο

en: &Help
el: Βοηθεια

en: &Help contents
el: Θεματα βοηθειας

en: &Options...
el: Ρυθμισεις...

en: &Wizard...
el: Βοηθος...

en: - "Ok" saves this configuration.
    - "Cancel" retains the old configuration.
    - "Repeat" starts again the calibration process.
el: - "Ok" σώζει αυτή τη ρύθμιση ⏎. - " Διακοπη" διατηρεί την παλιά ρύθμιση ⏎. - "Επανάληψη" ξεκινά και πάλι τη διαδικασία βαθμονόμησης.

en: A webcam based mouse emulator
el: Ενας εξομοιωτής ποντικιού βασιζομενος σε μια διαδικτυακη καμερα

en: About Enable Viacam
el: Σχετικα με την ενεργοποιηση του Viacam

en: Acceleration
el: Επιτάχυνση

en: Add profile
el: Προσθηκη προφιλ

en: Advanced
el: Εξελιγμένα

en: After
el: Μετα

en: Allow consecutive clicks
el: Αφήστε διαδοχικά κλικ

en: Allow visual alerts
el: Αφήστε οπτικές ειδοποιήσεις

en: Allow wrapping the pointer around the working area
el: Αφήστε το περιτύλιγμα του δείκτη γύρω από την περιοχή εργασίας

en: Allows to send multiple clicks
    when the pointer is stopped.
el: Επιτρέπει να στείλθουν πολλαπλά κλικ ⏎ όταν ο δείκτης έχει σταματήσει

en: Assisted calibration
el: Υποβοηθούμενη βαθμονόμηση

en: Auto-hide
el: Αυτοματη αποκρυψη

en: Beep on click
el: Προειδοποιητικός ήχος σε καθε κλικ

en: Behaviour:
el: Συμπεριφορά:

en: Bottom
el: Κάτω

en: Bottom docked
el:  Κάτω ελλιμενίζεται

en: Bottom limit workspace.
el: Κάτω όριο του χώρου εργασίας.

en: Browse...
el: Περιηγηση...

en: CPU usage
el: CPU χρηση

en: Camera
el: Καμερα

en: Camera not detected. Aborting
el: Δεν εντοπίστηκε οποιαδήποτε καμερα. Εγκατάλειψη

en: Camera settings
el: Ρυθμισεις καμερας

en: Camera settings...
el: Ρυθμισεις καμερας...

en: Camera setup
el: Εγκατασταση καμερας

en: Can not initialize the camera.
    Perhaps is being used by other application.
el: Δεν μπορεί να αναγνωρισθει η κάμερα.⏎ Ίσως χρησιμοποιείται από άλλη εφαρμογή.

en: Can't execute on-screen keyboard program.
    Command %s failed.
    Please, configure it through options dialog.
el: Δεν μπορεί να εκτελέστει στην οθόνη του προγράμματος του πληκτρολογίου.⏎ Η εντολή %s απέτυχε.⏎ Παρακαλώ, να ρυθμίσετε μέσα από τις επιλογές διαλόγου.

en: Cancel
el: Διακοπη

en: Cannot resolve host name:
el: Δεν μπορεί να επιλύσει το όνομα κεντρικού υπολογιστή:

en: Center the pointer
el: Κεντραρισμα του δεικτη

en: Change
el: Αλλαγη

en: Check for &updates
el: Ελεγχος για νεες εκδοσεις

en: Check for updates
el: Ελεγχος για νεες εκδοσεις

en: Checking for updates. Please wait.
el: Ελεγχος για νεες εκδοσεις. Παρακαλω περιμενετε.

en: Choose on-screen keyboard command
el: Επιλογη μιας On-screen εντολής πληκτρολογίου

en: Choose the camera to use
el: Επιλεξτε μια καμερα για χρηση

en: Chooses desired active profile
el: Επιλέγει επιθυμητο ενεργό προφίλ

en: Click
el: Κλικ

en: Click Next to continue.
el: Κάντε κλικ στο κουμπί Παρακατω για να συνεχίσετε.

en: Click Window
el: Κάντε κλικ στο παράθυρο

en: Click here to test
el: Πατηστε εδω για δοκιμη

en: Click mode
el: Κάντε κλικ στο κουμπί λειτουργίας

en: Click window
el: Κάντε κλικ στο παράθυρο

en: Close
el: Κλεισιμο

en: Command to run an external on-screen keyboard application.
el: Εντολή για να εκτελέσετε μια εξωτερικη επί της οθόνης εφαρμογή.

en: Conection failed:
el: Η δημιουργια συνδεσης απέτυχε:

en: Configuration
el: Ρυθμιση

en: Confines the mouse pointer
    to the selected area.
el: Περιορίζει το ⏎ δείκτη του ποντικιού στην επιλεγμένη περιοχή.

en: Confirm Calibration
el: Επιβεβαιωση βαθμονομησης

en: Current profile has unsaved changes.
    Continue anyway?
el: Τρέχον προφίλ έχει μη αποθηκευμένες αλλαγές. ⏎ Συνέχεια ούτως ή άλλως;

en: Decrease the X axis speed
el: Μειώση ταχύτητας του άξονα Χ

en: Decrease the Y axis speed
el: Μειώση ταχύτητας του άξονα Y

en: Delete profile
el: Διαγραφη προφιλ

en: Design:
el: Σχεδιασμός:

en: Detected camera:
el: Εντοπισμενη καμερα:

en: Disable
el: Απενεργοποιηση

en: Disable eViacam if no face is found
el: Απενεργοποιήση του eViacam, άν το πρόσωπο δεν εντοπιζεται

en: Discard changes?
el: Αναιρεση αλλαγων?

en: Do not show this message again
el: Να μην εμφανιστεί ξανά αυτό το μήνυμα

en: Double Click
el: Διπλο κλικ

en: Double click
el: Διπλο κλικ

en: Drag
el: Τραβηγμενο

en: Drag click
el: Τραβηγμενο κλικ

en: Drop
el: Μεταβαση

en: Dwell Click (default)
el: Κρατημένο κλικ (προεπιλογη)

en: Dwell area
el: Κρατημένη περιοχή

en: Dwell click
el: Κρατημένο κλικ

en: Dwell time (ds)
el: Ο χρόνος παραμονής (DS)

en: E&nable / Disable
el: Ενεργοποιηση/Απενεργοποιηση

en: Enable
el: Ενεργοποιηση

en: Enable Viacam configuration wizard
el: Ενεργοποίηση του Viacam οδηγου διαμόρφωσης ρυθμισεων

en: Enable dwell click
el: Ενεργοποίηση κρατημένου κλικ

en: Enable eViacam
el: Ενεργοποίηση του eViacam

en: Enable eViacam at startup
el: Ενεργοποίηση του eViacam κατά την εκκίνηση

en: Enable gesture click
el: Ενεργοποιηση του κλικ χειρονομιας

en: Enable workspace limit
el: Ενεργοποίηση workspace όριου

en: Enable/Disable automatic (dwell)
    click generation mechanism.
el: Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση του αυτόματου (dwell) ⏎ μηχανισμόυ δημιουργιας κλικ.

en: Enter new profile name
el: Εισαγετε ενα νεο ονομα του προφιλ

en: Error checking for updates
el: Σφαλμα κατα τον ελεγχο νεων εκδοσεων

en: Error checking for updates. Try again later.
el: Σφάλμα κατα τον έλεγχο νεων εκδοσεων. Δοκιμάστε ξανά αργότερα.

en: Fast mode
el: Γρήγορη λειτουργία

en: Fast mode enables click type
    selection by hovering the mouse
    pointer over the click window
    buttons.
el: Γρήγορη λειτουργία επιτρέπει τον τύπο του κλικ ⏎ επιλογή οπου αιωρείται το ποντίκι ⏎ δείκτης πάνω από το παράθυρο κλικ ⏎ κουμπιων.

en: Floating horizontal
el: Κυμαινόμενη οριζόντια

en: Floating vertical
el: Κυμαινόμενη κάθετα

en: For best performance possible, the frame rate should be equal to or greater than 25 fps. eViacam tries to automatically configure your camera, but If this value is below this threshold you may need to manually adjust the camera settings.
el: Για την καλύτερη δυνατή απόδοση, ο ρυθμός πλαισίων θα πρέπει να είναι ίσος ή μεγαλύτερος από 25 fps. Το eViacam προσπαθεί να ρυθμίσει αυτόματα την καμερα σας, αλλά αν η τιμή αυτή είναι κάτω από το όριο αυτό μπορεί να χρειαστεί να ρυθμίσετε χειροκίνητα τις ρυθμίσεις της κάμερας.

en: Frame rate meter. For proper function
    should be greater than 25 fps. Reduce
    the exposure time of your camera when
    necessary.
el: Frame μετρητής ποσοστού. Για τη σωστή λειτουργία ⏎ θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 25 fps. Μείωνει ⏎ τον χρόνο έκθεσης της καμερας σας, όταν ειναι ⏎ απαραίτητο.

en: Framerate:
el: Ρυθμός καρέ:

en: General options
el: Γενικες ρυθμισεις

en: Gesture click
el:  Κλικ χειρονομίας

en: Get key
el: Εφαρμογη κλειδιου

en: Help
el: Βοηθεια

en: Hide main window
el: Αποκρυψη κεντρικου παραθυρου

en: High
el: Υψηλη

en: Highest
el: Υψηλοτερη

en: Hover one of the buttons to select your choice
el: Μετακινήστε ένα από τα κουμπιά για να επιλέξετε την επιλογή σας

en: If checked the next window will allow
    you to calibrate the speed of the pointer.
el: Εάν επιλεγεί το επόμενο παράθυρο θα επιτρέψει ⏎ πως μπορείτε να ρυθμίσετε την ταχύτητα του δείκτη.

en: If checked the program automatically 
    enables cursor control at startup.
el: Αν ελεγχθεί αυτόματα με το πρόγραμμα ⏎ επιτρέπει τον έλεγχο του δρομέα κατά την εκκίνηση.

en: If checked the wizard automatically appears at startup.
el: Αν ελεγχθεί αυτόματα με το πρόγραμμα ⏎ επιτρέπει τον έλεγχο του δρομέα κατά την εκκίνηση.

en: If you find this software useful then please consider 		<a href='donation'>making a small donation</a> to show your appreciation 		and help support the continued development. Thanks!
el: Αν βρίσκετε αυτό το λογισμικό χρήσιμο, τότε παρακαλούμε »»<a href='donation'>κάντε μια μικρή δωρεά</a> για να δείξετε την εκτίμησή σας »»και να βοηθήσει στη συνέχιση της ανάπτυξης. Ευχαριστουμε!»

en: Increase the X axis speed
el: Αυξήση ταχύτητας του άξονα X

en: Increase the Y axis speed
el: Αυξήση ταχύτητας του άξονα Y

en: Installed version:
el: Εγκατεστημενη εκδοση:

en: Invalid profile name.
el: Λαθος ονομα του προφιλ.

en: Key:
el: Κλειδι:

en: Language
el: Γλωσσα

en: Language:
el: Γλωσσα:

en: Left
el: Αριστερά

en: Left click
el: Μετακινηση δεξια

en: Left docked
el: Αριστερά αγκυροβολημένο

en: Left limit workspace.
el: Αριστερός χώρος εργασίας όριου.

en: License
el: Αδεια χρησης

en: Locate face automatically
el: Αυτοματος εντοπισμος προσωπου

en: Locate face automatically (recommended)
el: Αυτοματος εντοπισμος προσωπου (συνισταται)

en: Location:
el: Περιοχή:

en: Low
el: Χαμηλη

en: Lowest
el: Χαμηλοτερη

en: Maximum allowed displacement
    before restarting the dwell time
    countdown.
el: Το μέγιστο επιτρεπόμενο εκτόπισμα ⏎ πριν από την επανεκκίνηση του χρόνου παραμονής ⏎ αντίστροφη μέτρηση.

en: Middle
el: Μεσαιο

en: Middle click
el: Μεσαιο κλικ

en: Minimum displacement (in pixels)
    to start moving pointer.
el: Ελάχιστη μετατόπιση (σε πιξελ) ⏎ να αρχίσει να κινείται ο δείκτης.

en: Motion
el: Κίνηση

en: Motion Calibration X
el: Κίνηση βαθμονόμησης X

en: Motion Calibration Y
el:  Κίνηση βαθμονόμησης Y

en: Motion calibration
el:  Κίνηση βαθμονόμησης

en: Motion threshold
el: Κατώφλι κίνησης

en: Move down:
el: Μετακινηση κατω:

en: Move left:
el: Μετακίνηση αριστερά:

en: Move right:
el: Μετακινηση δεξια:

en: Move up:
el: Μετακινηση επανω:

en: Move your head left and right.
el: Μετακινήστε το κεφάλι σας προς τα αριστερά και δεξιά.

en: Move your head to see how it works
el: Μετακινήστε το κεφάλι σας για να δειτε πως δουλευει η εφαρμογη

en: Move your head up and down.
el: Μετακινήστε το κεφάλι σας προς τα πανω και προς τα κατω

en: New version available:
el: Μια νεα εκδοση ειναι διαθεσιμη:

en: No click
el: Κανενα κλικ

en: No click. Click function disabled.
el: Κανενα κλικ. Η λειτουργια του κλικ ειναι απενεργοποιημενη.

en: No movement was detected.
    Do you want to repeat the calibration?
el: Καμμια κινηση δεν εχει αναγνωρισθει.⏎ Θέλετε να επαναλάβετε τη βαθμονόμηση;

en: No updates available
el: Δεν υπαρχουν νεες εκδοσεις

en: Normal
el: Κανονικος

en: Normal mode
el: Κανονική λειτουργία

en: Not detected any camera. Aborting
el: Δεν εντοπίστηκε οποιαδήποτε καμερα. Εγκατάλειψη

en: Note that adjusting the camera controls while eViacam
    is enabled may cause loss of pointer control.
    Are you sure you want to continue?
el: Σημειώστε ότι η προσαρμογή της κάμερας ελέγχει, ενώ το eViacam ⏎ είναι ενεργοποιημένο μπορεί να προκαλέσει απώλεια ελέγχου του δείκτη. ⏎ Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να συνεχίσετε;

en: On-screen keyboard
el: On-screen πληκτρολογίο

en: On-screen keyboard command
el: On-screen εντολή πληκτρολογίου

en: On-screen keyboard command not set.
    Please, configure it through options dialog.
el: On-screen εντολή του πληκτρολογίου δεν έχει οριστεί. ⏎ Παρακαλώ, να ρυθμίσετε μέσα από τις επιλογές διαλόγου.

en: Options
el: Ρυθμισεις

en: Overlapping warning
el: Προειδοποίηση συρροης

en: Perform assisted calibration
el: Εκτελέση υποβοηθούμενης βαθμονόμησης

en: Play sound when click generated.
el: Αναπαραγωγή ήχου οταν δημιουργητε το κλικ.

en: Pointer calibration
el:  Βαθμονόμηση Δεικτη

en: Pointer calibration
el: Βαθμονόμηση δεικτη

en: Pointer wrapping
el: Περιτύλιγμα pointer

en: Press the desired key or 'Esc' to cancel this action.
el: Πιέστε το επιθυμητό πλήκτρο ή «Esc» για να ακυρώσετε αυτή την ενέργεια.

en: Profile already exists.
el: Το προφιλ υπαρχει ηδη.

en: Profile management
el: Διαχειριση του προφιλ

en: Profile options
el: Ρυθμισεις του προφιλ

en: Released under the GNU/GPL v3 license. See COPYING file for details.
el: Με άδεια GNU/GPL v3. Ανατρέξτε στην ενότητα Αντιγραφή αρχείων για λεπτομέρειες.

en: Repeat
el: Επαναλυψη

en: Right
el: Δεξια

en: Right click
el: Δεξι κλικ

en: Right docked
el: Δεξια αγκυροβολημένο

en: Right limit workspace.
el: Δεξιος χώρος εργασίας όριου.

en: Run this wizard at startup
el: Εκτέλεση αυτού του οδηγού κατά την εκκίνηση

en: Select profile:
el: Επιλογη του προφιλ:

en: Set key
el: Εφαρμογη κλειδιου

en: Sets pointer's acceleration.
    0 means no acceleration and
    5 maximum acceleration.
el: Ορίζει την επιτάχυνση του δείκτη. ⏎ 0 σημαίνει καμία επιτάχυνση και ⏎ 5 μέγιστη επιτάχυνση.

en: Sets response sensitivity for the X axis.
el: Ρυθμίζει την ευαισθησία ανταπόκρισης για τον άξονα Χ.

en: Sets response sensitivity for the Y axis.
el: Ρυθμίζει την ευαισθησία ανταπόκρισης για τον άξονα Y.

en: Settings...
el: Ρυθμισεις...

en: Show Click Window
el: Εμφάνιση Κλικ παράθυρου

en: Show main window
el: Εμφανιση κεντρικου παραθυρου

en: Smoothness
el: Ομαλότητα

en: Sorry. Something bad happened.
el: Συγνωμη. Κάτι κακό συνέβη.

en: Sorry. Version file not found. Please report us.
el: Λυπάμαι. Το αρχείο έκδοσης δεν βρέθηκε. Παρακαλείστε να μας το αναφέρετε.

en: Start eViacam at user logon
el: Εναρξη του eViacam κατά την εκκίνηση

en: Startup
el: Εκκίνηση

en: System default
el: Προεπιλεγμένο σύστημα

en: Thanks
el: Ευχαριστουμε

en: The assisted calibration procedure will ask you to move your head in order to automatically configure the appropiate motion parameters.
    
    After this calibration stage, you can manually adjust the motion parameters.
    
    NOTE: the calibration assistant will enable the pointer control so that you can test your configuration.
el: Η ενισχυόμενη διαδικασία βαθμονόμησης θα σας ζητήσει να μετακινήσετε το κεφάλι σας για να ρυθμίσετε αυτόματα τις παραμέτρους κίνησης πρόσφορη . ⏎ ⏎ Μετά από αυτό το στάδιο βαθμονόμησης , μπορείτε να ρυθμίσετε χειροκίνητα τις παραμέτρους κίνησης . ⏎ ⏎ ΣΗΜΕΙΩΣΗ : ο βοηθός βαθμονόμησης θα επιτρέψει τον έλεγχο δείκτη , έτσι ώστε να μπορείτε να ελέγξετε τις ρυθμίσεις σας.

en: The chosen Click window position is taken up by another bar.
    This can prevent it from working properly when auto-hide mode is enabled.
    It is recommended to move the Click window to a free position.
el: Η επιλεγμένη θέση του παραθύρου, κάντε κλικ λαμβάνεται από μια άλλη γραμμή . ⏎ Αυτό μπορεί να το αποτρέψει από το να εργάζονται σωστά, όταν αυτόματη απόκρυψη mode είναι ενεργοποιημένο . ⏎ Συνιστάται να μετακινήσετε το παράθυρο Κάντε κλικ σε μια ελεύθερη θέση.

en: The click is automatically generated by stopping the pointer for a moment and then moving the pointer to one of the 4 directions to choose the action.
el: Το κλικ δημιουργείται αυτόματα με την διακοπή το δείκτη του ποντικιού για λίγο και στη συνέχεια μετακίνηση του δείκτη σε μία από τις 4 κατευθύνσεις για να επιλέξετε την ενέργεια.

en: The click is generated automatically when you hover the mouse pointer momentarily. The Click the Window lets you choose between different actions.
el: Το κλικ δημιουργείται αυτόματα όταν τοποθετείτε το δείκτη του ποντικιού προς στιγμή. Το κλικ, στο παράθυρο σας επιτρέπει να επιλέξετε μεταξύ διαφορετικων ενέργειων.

en: Thin
el: Λεπτός

en: This action could make you lose the control of the computer.
    Do you want to continue?
el: Αυτή η ενέργεια θα μπορούσε να σας κάνει να χάσετε τον έλεγχο του υπολογιστη.⏎ Θέλετε να συνεχίσετε;

en: This action will change the click generation method.
    Are you sure?
el: Η δράση αυτή θα αλλάξει την μέθοδο παραγωγής του κλικ. ⏎ Είσαι σίγουρος;

en: This action will close the program.
    Are you sure?
el: Η δράση αυτή θα κλείσει το πρόγραμμα. ⏎ Είσαι σίγουρος;

en: This action will delete %s profile.
    Are you sure you want to continue?
el: Αυτή η ενέργεια θα διαγράψει το προφίλ%s. ⏎ Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να συνεχίσετε;

en: This action will disable eViacam click generation.
    Are you sure?
el: Αυτή η ενέργεια θα απενεργοποιήσει την eViacam δημιουργια κλικ. ⏎ Είσαι σίγουρος;

en: This action will disable eViacam.
    Are you sure?
el: Αυτή η ενέργεια θα απενεργοποιήσει το eViacam. ⏎ Είσαι σίγουρος;

en: This action will load %s profile settings.
    Are you sure you want to continue?
el: Η δράση αυτή θα φορτώσει τις ρυθμίσεις του προφίλ %s. ⏎ Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να συνεχίσετε;

en: This key is used by another command.
    Do you want to try another key?
el: Αυτό το κλειδί χρησιμοποιείται από άλλη εντολή. ⏎ Θέλετε να δοκιμάσετε ένα άλλο κλειδί;

en: Time to wait (deciseconds) 
    before sending a click.
el: Ώρα υπομομης (deciseconds) ⏎ πριν από την αποστολή ένος κλικ.

en: Top
el: Επάνω

en: Top docked
el: Κορυφή συνδεσης

en: Top limit workspace.
el: Top workspace όριο.

en: Tremor reduction filter.
    0 means no filter and 
    8 maximum filtering.
el: Φίλτρο μείωσης. ⏎ 0 σημαίνει ότι δεν υπάρχει φίλτρο και ⏎ 8 φιλτράρισμα κατ 'ανώτατο όριο.

en: Visit Enable Viacam website
el: Επισκεφθειτε την ιστοσελιδα του Enable Viacam

en: Visit website
el: Επισκεψη ιστοσελιδας

en: Welcome to the eViacam configuration wizard
el: Καλως ηρθατε στον eViacam οδηγο ρυθμισεων

en: When enabled tries to automatically
    detect your face and center the
    tracking area.
el: Όταν ενεργοποιηθεί προσπαθεί να εντοπίσει αυτοματα το πρόσωπό σας και το κέντρο ⏎ περιοχής παρακολούθησης.

en: Wizard completed
el: Ο οδηγος ολοκληρωθηκε

en: Workspace
el: Χώρος εργασίας

en: Workspace limit
el: Workspace όριο

en: X axis speed
el: X άξονας ταχείας

en: Y axis speed
el: Y άξονας ταχείας

en: You should restart the application to apply this change
el: Θα πρέπει να επανεκκινήσετε την εφαρμογή για να εφαρμόσετε αυτήν την αλλαγή

en: Your face is not detected. This may produce wrong calibration results.
el: Το πρόσωπό σας δεν έχει εντοπιστεί. Αυτό μπορεί να παράγει λάθος αποτελέσματα της βαθμονόμησης.

en: camera_name
el: ονομα_καμερας

en: eViacam error
el: eViacam σφαλμα

en: eViacam is only enabled when face is detected.
el: Το eViacam ενεργοποιείται μόνο όταν εντοπιστεί πρόσωπο.

en: eViacam warning
el: eViacam προειδοποιηση

en: framerate
el: Ρυθμός καρέ

en: seconds
el: δευτερολεπτα
