Enable Viacam (eviacam) - en to lt translation catalogue (256 entries)

en: 
    
    On Windows Vista/7 several problems have been reported
    with the system's default on-screen keyboard (osk). These
    issues are under investigation. Meanwhile you might want
    to disable User Account Control (UAC) to avoid such problems
    or try another osk, e.g. Click-N-Type.
lt: 
    
    Windows Vista/7 buvo pranešta keletas problemų
    susijusių su įdiegta pagal nutylėjimą ekranine klaviatūra (osk).
    Ties šituo dirbama. Tam, kad išvengti šių nesklandumų
    galima atjungti vartotojo abonemento valdymo tarnyba (UAC),
    arba pabandyti kitą klaviatūrą, pvz. Click-N-Type.

en:  %li fps (could be improved)
lt: %li fps (gali būt pagerintas)

en:  %li fps (good)
lt: %li fps (gerai)

en:  %li fps (too low)
lt: %li fps (per mažai)

en: #Double Click#
lt: #Dvigubas paspaudimas#

en: #Drag#
lt: #Vilkti#

en: #Left#
lt: #Kairė#

en: #Middle#
lt: #Vidurys#

en: #Right#
lt: #Dešinė#

en: &About...
lt: &Apie...

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: &Close
lt: &Uždaryti

en: &Configuration
lt: &Konfiguracija

en: &Exit
lt: &Išeiti

en: &File
lt: &Failai

en: &Help
lt: &Pagalba

en: &Help contents
lt: &Pagalbos turinys

en: &Options...
lt: &Nuostatos

en: &Wizard...
lt: &Vedlys

en: - "Ok" saves this configuration.
    - "Cancel" retains the old configuration.
    - "Repeat" starts again the calibration process.
lt: - "Ok" įrašys šią konfiguraciją.
    - "Nutraukti" atstatys seną konfiguraciją.
    - "Kartoti" iš naujo pradėti kalibravimo procesą.

en: A webcam based mouse emulator
lt: Kamera pagrįstas pelės emuliatorius

en: About Enable Viacam
lt: Apie eViacam

en: Acceleration
lt: Pagreitis

en: Add profile
lt: Pridėti profilį

en: Advanced
lt: Išplėstinė

en: After
lt: Po

en: Allow consecutive clicks
lt: Leisti nepertraukiamus paspaudimus

en: Allow visual alerts
lt: Leisti vizdo perspėjimus

en: Allow wrapping the pointer around the working area
lt: Kursoriaus apribojimo ribų atjungimas

en: Allows to send multiple clicks
    when the pointer is stopped.
lt: Leisti siųsti keleta paspaudimų
    kai žymeklis sustojęs.

en: Assisted calibration
lt: Asistuojanti kalibracija

en: Auto-hide
lt: Automatiškai slėpti

en: Beep on click
lt: Spustelėjus pyptelti

en: Behaviour:
lt: Elgesys:

en: Bottom
lt: Apačia

en: Bottom docked
lt: Sumažintas apačioje

en: Bottom limit workspace.
lt: Darbo srities apačios riba.

en: Browse...
lt: Pasirinkti...

en: CPU usage
lt: CPU naudojimas

en: Camera
lt: Kamera

en: Camera not detected. Aborting
lt: Kamera neaptikta . Nutraukiama

en: Camera settings
lt: Kameros nustatymai

en: Camera settings...
lt: Kameros nustatymai...

en: Camera setup
lt: Kameros nustatymas

en: Can not initialize the camera.
    Perhaps is being used by other application.
lt: Negalima inicijuotikameros.
    Galbūt ji naudojama kitos programos.

en: Can't execute on-screen keyboard program.
    Command %s failed.
    Please, configure it through options dialog.
lt: Negalima įvykdyti ekraninės klaviatūros programos.
    Komanda %s nepavyko.
    Prašom pakeisti nustatymus.

en: Cancel
lt: Nutraukti

en: Cannot resolve host name:
lt: Negalima atstatyti pagrindinio kompiuterio vardo:

en: Center the pointer
lt: Centruoti žymeklį

en: Change
lt: Pakeisti

en: Check for &updates
lt: Tikrinti &atnaujinimus

en: Check for updates
lt: Patikrinti atnaujinimus

en: Checking for updates. Please wait.
lt: Ieškoma atnaujinimų . Prašome palaukti .

en: Choose on-screen keyboard command
lt: Pasirinkite ekraninės klaviatūros komandas

en: Choose the camera to use
lt: Pasirinkite kamerą kurią naudosit

en: Chooses desired active profile
lt: Pasirinkite norimą aktyvų profilį

en: Click
lt: Spustelėjimas

en: Click Next to continue.
lt: Spauskite Toliau, kad tęsti.

en: Click Window
lt: Paspausti langą

en: Click here to test
lt: Spauskite čia norėdami išbandyti

en: Click mode
lt: Paspaudimo režimas

en: Click window
lt: Spauskite langą

en: Close
lt: Uždaryti

en: Command to run an external on-screen keyboard application.
lt: Komanda ekraninės klaviatūros paleidimo.

en: Conection failed:
lt: Susijungimas nepavyko:

en: Configuration
lt: Nustatymai

en: Confines the mouse pointer
    to the selected area.
lt: Kursoriaus apribojimas
    pažymėtoje srityje.

en: Confirm Calibration
lt: Patvirtinkite kalibravimą

en: Current profile has unsaved changes.
    Continue anyway?
lt: Dabartiniam profilyje yra neišsaugotų pakeitimų.
    Tęsti?

en: Decrease the X axis speed
lt: Sumažinti X ašies greitį

en: Decrease the Y axis speed
lt: Sumažinti Y ašies greitį

en: Delete profile
lt: Ištrinti profilį

en: Design:
lt: Dizainas:

en: Detected camera:
lt: Aptikta kamera:

en: Disable
lt: Uždrausti

en: Disable eViacam if no face is found
lt: Išjungti eViacam jei veidas neaptiktas

en: Disable pointer control
lt: Išjungti žymeklio valdymą

en: Discard changes?
lt: Atsisakyti pakeitimų?

en: Do not show this message again
lt: Neberodyti šio pranešimo

en: Do you want to use the new face tracker?
lt: Ar norit naudoti naują veido sekimą?

en: Double Click
lt: Dvigubas paspaudimas

en: Double click
lt: Dvigubas paspaudimas

en: Drag
lt: Vilkti

en: Drag click
lt: Vilkti paspaudus

en: Drop
lt: Atmesti

en: Dwell Click (default)
lt: Automatinis paspaudimas (pagal nutylėjimą)

en: Dwell area
lt: Auto paspaudimo sritis

en: Dwell click
lt: Automatinis paspaudimas

en: Dwell time (ds)
lt: Automatinio paspaudimo laikas (ds)

en: E&nable / Disable
lt: Į&jungti / Išjungti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable Viacam configuration wizard
lt: Įjungti Viacam konfigūracijos vedlys

en: Enable dwell click
lt: Įjungti automatinį paspaudimą

en: Enable eViacam
lt: Įjungti eViacam

en: Enable eViacam at startup
lt: Įgalinti eViacam paleisties metu

en: Enable gesture click
lt: Įjungti gestu paspaudimą

en: Enable head tracking
lt: Įjungti galvos sekimą

en: Enable pointer control
lt: Įjungti žymeklio valdymą

en: Enable workspace limit
lt: Įjungti darbo srities ribą

en: Enable/Disable automatic (dwell)
    click generation mechanism.
lt: Įjungti išjungti automatinį  (dwell)
    paspaudimo generavimo mechanizmą.

en: Enter new profile name
lt: Įveskite naują profilio vardą

en: Error checking for updates
lt: Klaida tikrinant atnaujinimus

en: Error checking for updates. Try again later.
lt: Klaida tikrinant atnaujinimus. Bandykite dar kartą vėliau.

en: Executable files|*.exe
lt: Vykdomieji failai|*.exe

en: Face detection setup
lt: Veido detektavimo nustatymai.

en: Face localization and tracking
lt: Veido lokalizavimas ir sekimas

en: Fast mode
lt: Greitas režimas

en: Fast mode enables click type
    selection by hovering the mouse
    pointer over the click window
    buttons.
lt: Greitas režimas leidžiantis spustelti
    pasirinkimas judinant pelę
    žymekliu spauskite lango
    mygtuką

en: Floating horizontal
lt: Slankus horizontaliai

en: Floating vertical
lt: Slankus vertikaliai

en: For best performance possible, the frame rate should be equal to or greater than 25 fps. eViacam tries to automatically configure your camera, but If this value is below this threshold you may need to manually adjust the camera settings.
lt: Geresniam rezultatui kadrų dažnis didesnis arba lygus 25 kadrai per sekundę. eViacam mėgins automatiškai sukonfiguruoti kamerą, bet jei reikšmė bus mažesnė už ribą, jums reikės rankiniu būdu koreguoti kameros nustatymus.

en: Frame rate meter. For proper function
    should be greater than 25 fps. Reduce
    the exposure time of your camera when
    necessary.
lt: Kadrų dažnio matuoklis. Kad tinkamai 
    veiktų turi būti daugiau nei 25 fps.
    Sumažinkit kameros išlaikymo laiką kai
    būtina.

en: Framerate:
lt: Kadrų dažnis:

en: General options
lt: Bendrosios parinktys

en: Gesture click
lt: Gestas spustelti

en: Get key
lt: Gauti raktą

en: Help
lt: Pagalba

en: Hide main window
lt: Slėpti pagrindinį langą

en: High
lt: Aukštas

en: Highest
lt: Aukščiausias

en: Hotkeys
lt: Spartusis mygtukai

en: Hover one of the buttons to select your choice
lt: Užveskite vieną iš mygtukų, kad pasirinkti norimą

en: If checked the next window will allow
    you to calibrate the speed of the pointer.
lt: Jei pažymėta, sekančiame lange bus leista
    sukalibruoti žymeklio greitį.

en: If checked the program automatically 
    enables cursor control at startup.
lt: Jei pažymėta, programa automatiškai
    įjungia žymeklio valdymą paleisties metu.

en: If checked the wizard automatically appears at startup.
lt: Jei pažymėta, vedlys automatiškai pasileis paleidimo metu.

en: If you find this software useful then please consider 		<a href='donation'>making a small donation</a> to show your appreciation 		and help support the continued development. Thanks!
lt: Jei ši programa buvo naudinga, atkreipkite dėmesį ⇥⇥<a href='donation'>paaukodami nedidelę sumą</a> parodykit savo dėkingumą⇥⇥ir padėkit remti tolesnį jos vystymą. Ačiū!⇥

en: Improved face tracker
lt: Patobulintas veido sekimas

en: Increase the X axis speed
lt: Padidinti X ašies greitį

en: Increase the Y axis speed
lt: Padidinti Y ašies greitį

en: Increase this value if some application ignores click events.
lt: Padiddinti reikšmę jei yra ignoruojamas veiksmas

en: Installed version:
lt: Įdiegta versija:

en: Invalid profile name.
lt: Neteisingas profilio vardas.

en: Key:
lt: Raktas:

en: Language
lt: Kalba

en: Language:
lt: Kalba:

en: Left
lt: Kairė

en: Left click
lt: Kairys paspaudimas

en: Left docked
lt: Sumažintas kairėje

en: Left limit workspace.
lt: Darbo srities kairės riba.

en: License
lt: Licenzija

en: Locate face automatically
lt: Rasti veidą automatiškai

en: Locate face automatically (recommended)
lt: Rasti veidą automatiškai (rekomenduojama)

en: Location:
lt: Vieta:

en: Low
lt: Mažai

en: Lowest
lt: Mažiausia

en: Maximum allowed displacement
    before restarting the dwell time
    countdown.
lt: Maksimalus leistinas pajudejimas
    kursoriaus autopaspaudimo
    suveikimui.

en: Middle
lt: Vidurys

en: Middle click
lt: Vidurinis paspaudimas

en: Minimum displacement (in pixels)
    to start moving pointer.
lt: Mažiausias poslinkis (pikseliais),
    kad pradėtų judėti žymeklis

en: Motion
lt: Judesys

en: Motion Calibration X
lt: Judesio kalibravimas X

en: Motion Calibration Y
lt: Judesio kalibravimas Y

en: Motion calibration
lt: Judesio kalibravimas

en: Motion threshold
lt: Judesio riba

en: Mouse actions
lt: Pelės veiksmas

en: Move down:
lt: Perkelti į apačia:

en: Move left:
lt: Judėti į kairę

en: Move right:
lt: Perkelti į dešinę:

en: Move up:
lt: Perkelti į viršų:

en: Move your head left and right.
lt: Pasukite galvą į kairę ir į dešinę.

en: Move your head to see how it works
lt: Pajudinkit galvą, kad pamatyti kaip tai veikia

en: Move your head up and down.
lt: Judinkit galvą auštyn ir žemyn.

en: New Tracker Information
lt: Nauja sekimo informacija

en: New version available:
lt: Yra nauja versija:

en: No click
lt: Nėra paspaudimo

en: No click. Click function disabled.
lt: Nėra paspaudimo. Paspaudimo funkcija išjungta.

en: No movement was detected.
    Do you want to repeat the calibration?
lt: Judėjimas neaptiktas.
    Ar norite pakartoti kalibravimą ?

en: No updates available
lt: Nėra atnaujinimų

en: No, use the legacy tracker
lt: Ne, naudoti atnaujintą sekimą

en: Normal
lt: Normalus

en: Normal mode
lt: Įprastas režimas

en: Not detected any camera. Aborting
lt: Neaptikta kamera. Nutraukiama

en: Note that adjusting the camera controls while eViacam
    is enabled may cause loss of pointer control.
    Are you sure you want to continue?
lt: Atkreipkite dėmesį, kad reguliuojant cameros kol eViacam
    yra įjungtas gali prarasti žymeklio kontrolę.
    Norite tęsti?

en: On-screen keyboard
lt: Ekraninė klaviatūra

en: On-screen keyboard command
lt: Ekraninė klaviatūra

en: On-screen keyboard command not set.
    Please, configure it through options dialog.
lt: Ekraninė klaviatūra neįdiegta.
    Prašom pakeisti nustatymus.

en: Options
lt: Parinktys

en: Overlapping warning
lt: Sutampantis įspėjimas

en: Perform assisted calibration
lt: Atlikti asistuojamą kalibraciją

en: Play sound when click generated.
lt: Sugroti garsą kai paspaudimas sugeneruotas

en: Pointer calibration
lt: Žymeklio kalibravimas

en: Pointer calibration
lt: Žymeklio kalibravimas

en: Pointer wrapping
lt: Kursoriaus pernešimas

en: Press the desired key or 'Esc' to cancel this action.
lt: Paspauskite norimą klavišą arba "Esc" kad atšaukti šį veiksmą.

en: Profile already exists.
lt: Profilis jau egzistuoja.

en: Profile management
lt: Profilio valdymas

en: Profile options
lt: Profilio nustatymai

en: Released under the GNU/GPL v3 license. See COPYING file for details.
lt: Platinama pagal GNU/GPL v3 licenziją. Pamatyti KOPIJUOJAMO failo informaciją.

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Right
lt: Dešinė

en: Right click
lt: Dešinys paspaudimas

en: Right docked
lt: Sumažintas dešinėje

en: Right limit workspace.
lt: Darbo srities dešinės riba.

en: Run this wizard at startup
lt: Paleisti šį vedlį paleisties metu

en: Select profile:
lt: Pasirinkti profilį:

en: Set key
lt: Nustatyti raktą

en: Sets pointer's acceleration.
    0 means no acceleration and
    5 maximum acceleration.
lt: Nustatyti taško pagreitį.
    0 nėra greitėjimo ir
    5 maksimalus greitėjimas

en: Sets response sensitivity for the X axis.
lt: Nustatyti X ašies reagavimo jautrumą.

en: Sets response sensitivity for the Y axis.
lt: Nustatyti Y ašies reagavimo jautrumą.

en: Settings...
lt: Nustatymai...

en: Show Click Window
lt: Rodyti paspaustą langą

en: Show main window
lt: Rodyti pagrindinį langą

en: Show this message on startup
lt: Rodyti šį pranešimą paleidimo metu

en: Smoothness
lt: Sklandumas

en: Sorry. Something bad happened.
lt: Atsiprašome. Įvyko klaida.

en: Sorry. Version file not found. Please report us.
lt: Atsiprašome. Versijos failas nerastas . Prašome pranešti mums .

en: Start eViacam at user logon
lt: Paleisti eViacam vartotojui prisijungus

en: Startup
lt: Paleidimas

en: Stop pointer when face not detected
lt: Sustabdyti žymeklį, kai neaptiktas veidas

en: System default
lt: Sistema pagal nutylėjimą

en: Thanks
lt: Ačiū

en: The assisted calibration procedure will ask you to move your head in order to automatically configure the appropiate motion parameters.
    
    After this calibration stage, you can manually adjust the motion parameters.
    
    NOTE: the calibration assistant will enable the pointer control so that you can test your configuration.
lt: Padedanti kalibravimo procedūra paprašyti jus pajudinti galvą, kad automatiškai sukonfigūruotų judesio parametrus.
    
    Po šio kalibravimo etapo, galite rankiniu būdu pakeisti judesio parametrus.
    
    PASTABA : kalibravimas asistentas Įjungs žymeklio valdymą kad jūs galėyumėt išbandyti savo konfigūraciją.

en: The chosen Click window position is taken up by another bar.
    This can prevent it from working properly when auto-hide mode is enabled.
    It is recommended to move the Click window to a free position.
lt: Pasirinktai paspaudimo lango pozicija persidengia su kitu langu.
    Tai gali trukdyti korektiškam programos veikimui, kai automatinis slėpimo režimas įjungtas.
    Rekomenduojama perkelti perkelti langą į laisvą vietą.

en: The click is automatically generated by stopping the pointer for a moment and then moving the pointer to one of the 4 directions to choose the action.
lt: paspaudimas automatiškai generuojamas pristabdant akimirkai žimeklį ir judinant žimeklį į vieną iš 4 pusių tam, kad pasirinkti veiksmą.

en: The click is generated automatically when you hover the mouse pointer momentarily. The Click the Window lets you choose between different actions.
lt: Paspaudimas generuojamas automatiškai kai užvadat pelės žymeklį trumpam. Paspaudimo langas leis jums pasirinkti tarp skirtingų veiksmų.

en: The frame rate is appropriate.
lt: Rėmelio dažnis yra tinkamas.

en: Thin
lt: Plonas

en: This action could make you lose the control of the computer.
    Do you want to continue?
lt: Dėl šio veiksmo galite prarasti kompiuterio kontrolę. 
    Ar norite tęsti?

en: This action will change the click generation method.
    Are you sure?
lt: Šis veiksmas pakeis paspaudimo generavimo metodą.
    Ar tikrai?

en: This action will close the program.
    Are you sure?
lt: Šis veiksmas uždarys programą.
    Ar tikrai?

en: This action will delete %s profile.
    Are you sure you want to continue?
lt: Šis veiksmas ištrins %s profilį.
    Ar tikrai norite tęsti?

en: This action will disable eViacam click generation.
    Are you sure?
lt: Šis veiksmas išjungs eViacam paspaudimo generavimą.
    Ar tikrai?

en: This action will disable eViacam.
    Are you sure?
lt: Šis veiksmas išjungs eViacam.
    Ar tikrai?

en: This action will load %s profile settings.
    Are you sure you want to continue?
lt: Šis veiksmas įkels %s profilio nustatymus.
    Ar tikrai norite tęsti?

en: This key is used by another command.
    Do you want to try another key?
lt: Šis raktas yra naudojamas kitos komandos. 
    Norite pabandyti kitą raktą ?

en: This version of Enable Viacam includes an improved face tracking algorithm. We still provide the old algorithm, but it will most likely be removed in future versions.
lt: Ši versija Enable Viacam turi turi patobulintą veido sekimo algoritmą. Mes vis dar teikiam seną algoritmą, bet jis greičiausiai bus pašalintas būsimose versijose.

en: Time to wait (deciseconds) 
    before sending a click.
lt: Laiko uždelsimas (ds)
    prieš siunčian paspaudimą.

en: Top
lt: Viršus

en: Top docked
lt: Sumažintas viršuje

en: Top limit workspace.
lt: Darbo srities viršaus riba.

en: Tremor reduction filter.
    0 means no filter and 
    8 maximum filtering.
lt: Drebėjimo mažinimo filtras.
    0 išjungta ir
    8 maksimumas.

en: Use legacy face tracking algorithm
lt: Naudokite atnaujintą veido sekimo algoritmą

en: Use old face tracking method
    (not recommended).
lt: Naudoti senąjį veido sekimo metodą 
    (nerekomenduojama).

en: Visit Enable Viacam website
lt: Aplankykite eViacam svetainę

en: Visit website
lt: Aplankyti svetainę

en: Welcome to the eViacam configuration wizard
lt: Sveiki atvykę į eViacam konfigūracijos vedlį

en: When enabled tries to automatically
    detect your face and center the
    tracking area.
lt: Automatinis veido vietos ir sekimo
    centro nustatymas

en: Wizard completed
lt: Vedlys baigtas

en: Workspace
lt: Darbo sritis

en: Workspace limit
lt: Darbo srities riba

en: X axis speed
lt: X ašies greitis

en: Y axis speed
lt: Y ašies greitis

en: Yes and adjust some settings automatically (recommended)
lt: Taip ir automatiškai reguliuoti kai kuriuos parametrus (rekomenduojama)

en: You can adjust motion speed manually and enable head tracking to test how it works.
lt: Galite nustatyti judėjimo greitįrankiniu būdu ir įjungti galvos sekimą tam, kad testuoti.

en: You could also change the tracker configuration under:
    Configuration -> Options... -> Advanced -> Face localization and tracking
lt: Taip pat galite pakeisti sekimo konfigūraciją:
    Sąrankos -> Parinktys ... -> Sudėtingesnis -> Veido lokalizavimas ir sekimas

en: You may change the settings through Configuration -> Options
lt: Galite pakeisti nustatymus per Konfiguracija -> Nustatymai

en: You should restart the application to apply this change
lt: Jūs turite iš naujo paleisti programą, kad priimti pakeitimus

en: Your face is not detected. This may produce wrong calibration results.
lt: Veidas neaptiktas. Tai gali nulemti klaidingus kalibravimo rezultatus.

en: camera_name
lt: kameros_pavadinimas

en: eViacam error
lt: eViacam klaida

en: eViacam is only enabled when face is detected.
lt: eViacam aktyvuojamas, kai aptinkamas veidas.

en: eViacam warning
lt: eViacam įspėjimas

en: eViacam will try to detect your face automatically. But, if necessary, you can disable this feature and manually adjust the tracking area (blue rectangle) around your face.
lt: eViacam bandys nustatyti veidą automatiškai. Bet jei reikia, galite atjungti šią funkciją ir rankiniu būdu nustatyti tikrinamą plotą (mėlynas kvadratas) aplink jūsų veidą.

en: framerate
lt: kadrų dažnis

en: ms delay between up and down events
lt: ms uždelsimas tarp aukštyn ir žemyn eventų

en: seconds
lt: sekundės
