evolution 0.6 - en to qcv translation catalogue (55 entries)

en: Loading...
qcv: S'està carregant...

en: Searching...
qcv: S'està buscant

en: Using Email Address
qcv: S'està usant l'adreça electrònica

en: Reconnecting to LDAP server...
qcv: S'està tornant a connectar amb el servidor LDAP...

en: Adding contact to LDAP server...
qcv: S'està afegint un contacte al servidor LDAP...

en: Removing contact from LDAP server...
qcv: S'està suprimint un contacte del servidor LDAP...

en: Modifying contact from LDAP server...
qcv: S'està modificant un contacte del servidor LDAP...

en: Receiving LDAP search results...
qcv: S'estan rebent els resultats de la busca LDAP...

en: Downloading contacts (%d)...
qcv: S'està descarregant els contactes (%d)...

note: Email fields
en: Email 1
qcv: Primera adreça electrònica

en: Email 2
qcv: Adreça electrònica 2

en: Email 3
qcv: Adreça electrònica 3

en: Email 4
qcv: Quarta adreça electrònica

note: Organizational fields
en: Organization
qcv: Organització

en: Organizational Unit
qcv: Unitat organitzativa

en: Email List
qcv: Llista de correu electrònic

en: Operation has been canceled
qcv: S'ha cancel·lat l'operació

en: Signing is not supported by this cipher
qcv: Este xifratge no admet les signatures

en: Verifying is not supported by this cipher
qcv: Este xifratge no admet la verificació

en: Encryption is not supported by this cipher
qcv: Amb este xifratge no es pot xifrar

en: Decryption is not supported by this cipher
qcv: Amb este xifratge no es pot desxifrar

en: You may not import keys with this cipher
qcv: No hauríeu d'importar claus amb este xifratge

en: You may not export keys with this cipher
qcv: No hauríeu d'exportar claus amb este xifratge

en: Could not open '%s':
    %s
    Changes made to this folder will not be resynchronized.
qcv: No s'ha pogut obrir '%s':
    %s
    No es tornaran a sincronitzar els canvis fets en esta carpeta.

en: Resynchronizing with server
qcv: S'està tornant a sincronitzar amb el servidor

en: Canceled
qcv: Cancel·lat

en: Virtual folder email provider
qcv: Proveïdor de correu de la carpeta virtual

en: Could not load %s: No initialization code in module.
qcv: No s'ha pogut carregar %s: el mòdul no conté cap codi d'inicialització.

en: Invalid email address trace information:
    %s
qcv: La informació de la traça de l'adreça de correu electrònic no és vàlida:
    %s

en: Server response did not contain authorization data
qcv: La resposta del servidor no contenia dades d'autorització

en: Server response contained incomplete authorization data
qcv: La resposta del servidor contenia dades d'autorització incompletes

en: The specified mechanism is not supported by the provided credential, or is unrecognized by the implementation.
qcv: La credencial proporcionada no admet el mecanisme especificat, o bé la implementació no la reconeix.

note: the name of the Trash folder, used for deleted messages
en: Trash
qcv: Paperera

en: Cannot copy messages to the Trash folder
qcv: No es pot copiar els missatges a la carpeta Paperera

en: Automatically synchroni_ze remote mail locally
qcv: Sincronit_za automàticament el correu remot localment

en: Could not synchronize temporary folder %s: %s
qcv: No s'ha pogut sincronitzar la carpeta temporal %s: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
qcv: No s'ha pogut sincronitzar la carpeta per a la gestió de cues %s: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in '%s'
qcv: No s'ha pogut sincronitzar la carpeta per a la gestió de cues %s: %s
    La carpeta pot estar malmesa. S'ha copiat la carpeta en '%s'

en: In the subscription _dialog, show relative folder names
qcv: Mostra els noms de carpeta relatius, en el _diàleg de subscripció

en: Syntax error, command unrecognized
qcv: Hi ha un error de sintaxi: no es reconeix l'orde

[ctx: CategoryName]
en: Favorites
qcv: Preferits

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
qcv: %a %d/%m/%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
qcv: %a %d/%m/%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
qcv: %a %d-%m-%Y %I:%M %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M
qcv: %a %d-%m-%Y %H:%M

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I %p
qcv: %a %d-%m-%Y %I %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H
qcv: %a %d-%m-%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. strftime format of a weekday and a date.
en: %a %m/%d/%Y
qcv: %a %d/%m/%Y

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format.
en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
qcv: %d-%m-%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format.
en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
qcv: %d-%m-%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, * without seconds.
en: %m/%d/%Y %I:%M %p
qcv: %d-%m-%Y %I:%M %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, * without seconds.
en: %m/%d/%Y %H:%M
qcv: %d-%m-%Y %H:%M

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, * without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %I %p
qcv: %d-%m-%Y %I %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, * without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %H
qcv: %d-%m-%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. This is the preferred date format for the locale.
en: %m/%d/%Y
qcv: %d/%m/%Y
