Virtaal 0.5.0 - en to nso translation catalogue (372 entries)

en: "%s" is not a usable file.
nso: "%s" ga se faele yeo e dirišegago.

en: "alt" Attributes
nso: Dika tša "alt"

en: %prog [options]
nso: %prog [dikgetho]

en: %prog [options] [translation_file]
nso: %prog [dikgetho] [_faele ya phetolelo]

en: %s option does not take a value
nso: kgetho ya %s ga e tšee boleng

en: %s option requires %d arguments
nso: kgetho ya %s e nyaka dingangišano tše %d

en: %s option requires an argument
nso: kgetho ya %s e nyaka ngangišano

en: <b><big>Getting Started</big></b>
nso: <b><big>Kamoo o ka thomago</big></b>

en: <b><big>Recent Files</big></b>
nso: <b><big>Difaele tša moragorago</big></b>

en: <b><big>Support</big></b>
nso: <b><big>Thekgo</big></b>

en: <b>Fonts</b>
nso: <b>Difonte</b>

en: <b>Language Information</b>
nso: <b>Tshedimošo ka maleme</b>

en: <b>Options</b>
nso: <b>Dikgetho</b>

en: <b>Original</b>
nso: <b>Motheo</b>

en: <b>Strings</b> (total):
nso: <b>Methaladi</b> (palomoka):

en: <b>Translation</b>
nso: <b>Phetolelo</b>

en: <b>Translator Information</b>
nso: <b>Tshedimošo ya mofetoledi</b>

en: <b>Words</b> (total):
nso: <b>Mantšu</b> (palomoka):

en: <i>(no suggestions)</i>
nso: <i>(ga go na ditšhišinyo)</i>

en: <u>Cheat Sheet</u>
nso: <u>Letlakala la boradia</u>

en: <u>Features</u>
nso: <u>Dibopego</u>

en: <u>Feedback</u>
nso: <u>Dipoelo</u>

en: <u>Localization Guide</u>
nso: <u>Tlhahlo ya go gaefatša</u>

en: <u>Manual</u>
nso: <u>Maitirelo</u>

en: <u>More...</u>
nso: <u>... tše oketšegilego</u>

en: <u>Open</u>
nso: <u>Bula</u>

en: <u>Tutorial</u>
nso: <u>Mohlahli</u>

en: A TinyTM translation memory server
nso: Seabi sa kgopolo ya phetolelo sa TinyTM

en: A translation memory server
nso: Seabi sa kgopolo ya phetolelo

en: A translation tool to help a human translator translate files into other languages
nso: Sedirišwa sa bofetoledi seo se thušago mofetoledi yo e lego motho gore a fetolele difaele ka maleme a mangwe

en: Accelerators
nso: Diakgofiši

en: Acronyms
nso: Dikopafatšo

en: Add "%s" to Dictionary
nso: Tsenya "%s" pukuntšung

en: Add Files
nso: Oketša difaele

en: Add Missing Language
nso: Oketša leleme leo le sego gona

en: Add Term
nso: Oketša lereo

en: Add URL
nso: Oketša URL

en: Add _Term...
nso: Oketša le_reo...

en: After:
nso: Morago ga:

en: All
nso: Tšohle

en: All Checks
nso: Ditekolo tšohle

en: All Files
nso: Difaele tšohle

en: All States
nso: Maemo ka moka

en: All Supported Files
nso: Difaele tšohle tšeo di thekgwago

en: Application command line options, such as --help, -h and -I
nso: Tirišo ya dikgetho tša mothaladi wa taelo, bjalo ka --help, -h le -I

en: At the end of a translation, simply press <Enter> to continue with the next one.
nso: Bofelong bja phetolelo, kgotla feela <Enter> gore o tšwele pele ka e latelago.

en: AutoCompletor
nso: Sefeleletši sa maitirišo

en: AutoCorrector
nso: Sephošolli sa maitirišo

en: Automatically complete long words while you type
nso: Feleletša mantšu a matelele ka maitirišo ge o dutše o tlanya

en: Automatically correct text while you type
nso: Phošolla sengwalwa ka maitirišo ge o dutše o tlanya

en: Before:
nso: Pele ga:

en: Blank
nso: Se nago selo

en: Brackets
nso: Mašakana

en: C++ RC File
nso: Faele ya C++ RC

en: C_omments
nso: Ditlhal_oso

en: CamelCase
nso: Kheisikamela

en: Can only export Gettext PO files
nso: E ka romela ka ntle difaele tša PO tša Gettext feela

en: Capitals
nso: Ditlhakakgolo

en: Check spelling and provide suggestions
nso: Lekola mopeleto gomme o nee ditšhišinyo

en: Checks: %(checker_name)s
nso: Ditekolo: %(checker_name)s

en: Choose a Translation File
nso: Kgetha faele ya phetolelo

en: Click to move to a specific state in the workflow
nso: Kgotla gore o ye maemong a itšego go tšwelopele ya mošomo

en: Code
nso: Khoutu

en: Command Line Options
nso: Dikgetho tša mothaladi wa taelo

en: Compendium conflict
nso: Thulano e kopafaditšwego

en: Configure...
nso: Beakanya...

en: Copyright © 2007-2010 Zuza Software Foundation
nso: Tokelo ya ngwalollo © 2007-2010 Zuza Software Foundation

en: Could not export file.
    
    %(error_message)s
nso: Ga e kgone go romela faele ka ntle.
    
    %(error_message)s

en: Could not export file.
    
    %(error_message)s
    
    Try saving to a different location.
nso: Ga e kgone go romela faele ka ntle.
    
    %(error_message)s
    
    Leka go boloka lefelong le fapanego.

en: Could not open file.
    
    %(error_message)s
    
    Try opening a different file.
nso: Ga e kgone go bula faele.
    
    %(error_message)s
    
    Leka go bula faele e fapanego.

en: Could not open log file '%(filename)s'
nso: Ga e kgone go bula faele-tiragalo ya '%(filename)s'

en: Could not open profile file '%(filename)s'
nso: Ga e kgone go bula faele ya profaele '%(filename)s'

en: Could not read configuration file '%(filename)s'
nso: Ga e kgone go bala faele ya peakanyo ya '%(filename)s'

en: Could not save file.
    
    %(error_message)s
nso: Ga e kgone go boloka faele.
    
    %(error_message)s

en: Could not save file.
    
    %(error_message)s
    
    Try saving to a different location.
nso: Ga e kgone go boloka faele.
    
    %(error_message)s
    
    Leka go bolokela lefelong le fapanego.

en: Current File
nso: Faele ya bjale

en: Default
nso: Tirelwa

en: Depending on the translation task, the plural information might be optional.
nso: Go ithekgile ka mošomo wa bofetoledi, tshedimošo yeo e lego ka bontši e ka ba ya boikgethelo.

en: Description
nso: Tlhaloso

en: Don't translate words
nso: O se ke wa fetolela mantšu

en: Double quotes
nso: Maswaotsopolo a gabedi

en: Double spaces
nso: Dikgoba tše pedi

en: Double spaces and spaces in unexpected positions
nso: Dikgoba tše pedi le dikgoba mafelong ao a sa letelwago

en: E-mail
nso: Imeile

en: E-mail address:
nso: Aterese ya imeile:

en: E-mail addresses
nso: Diaterese tša imeile

en: Enabled
nso: Kgontšhitšwe

en: Ending punctuation
nso: Leswaodikga la mafelelong

en: Ending whitespace
nso: Sekgoba sa mafelelong

en: Entity references, such as &amp; and &#169;
nso: Ditšhupetšo tša boitsebišo, tše bjalo ka &amp; le &#169;

en: Error
nso: Phošo

en: Error opening file
nso: Phošo ya go bula faele

en: Escapes
nso: Tše phonyokgilego

en: Existing translations: %(translations)s
nso: Diphetolelo tšeo di lego gona: %(translations)s

en: Export
nso: Romela ntle

en: Export failed
nso: Go romela ka ntle go padile

en: Extendable
nso: Oketšegago

en: External Look-up
nso: Tebelelo ya ka ntle

en: File
nso: Faele

en: File Names
nso: Maina a faele

en: File Updated
nso: Faele e mpshafaditšwe

en: File paths
nso: Ditsejana tša faele

en: File size:
nso: Bogolo bja faele:

en: File type:
nso: Mohuta wa faele:

en: Functions
nso: Mediro

en: Fuzzy
nso: Sa hlakago

en: Fuzzy: %d
nso: Sa hlakago: %d

en: GConf values
nso: Dika tša GConf

en: General
nso: Kakaretšo

en: Gettext MO file
nso: Faele ya Gettext MO

en: Gettext PO file
nso: Faele ya Gettext PO

en: Gettext Translation Template
nso: Thempoleiti ya phetolelo ya Gettext

en: Header information
nso: Tshedimošo ya hlogwana

en: Highlighting and insertion of placeables
nso: Go bonagatšwa le go tsenywa ga maemedi

en: INI File
nso: Faele ya INI

en: ISO code:
nso: Khoutu ya ISO:

en: Identical entry already exists.
nso: Tsenyo yeo e swanago e šetše e le gona.

en: Ignore All
nso: Hlokomologa tšohle

en: Import data from other applications?
nso: Amogela tsebišo go tšwa ditirišong tše dingwe?

en: Incomplete
nso: Sa felelago

en: Initialization
nso: Thomološo

en: Integer numbers and decimal fractions
nso: Dinomoro tše feletšego le dipalophatlo tša tesimale

en: Java Properties File
nso: Faele ya dipharologantšho tša Java

en: JavaScript error message file
nso: Faele ya molaetša wa phošo ya JavaScript

en: KBabel's Translation Memory: %(database_language_code)s
nso: Kgopolo ya phetolelo ya KBabel: %(database_language_code)s

en: Language
nso: Leleme

en: Language code must be an ASCII string.
nso: Khoutu ya leleme e swanetše go ba mothaladi wa ASCII.

en: Language code must be at least 2 characters long.
nso: Khoutu ya leleme e swanetše go ba bonyenyane botelele bja ditlhaka tše pedi.

en: Language name:
nso: Leina la leleme:

en: Languages
nso: Maleme

en: Local Files
nso: Difaele tša mo lapeng

en: Local TM
nso: TM ya mo lapeng

en: Local Translation Memory
nso: Kgopolo ya phetolelo ya mo lapeng

en: Local terminology files
nso: Difaele tša mareo tša mo lapeng

en: Localization Terminology
nso: Mareo a gaefatšo

en: Location:
nso: Lefelo:

en: Lokalize settings
nso: Dipeakanyo tša Lokalize

en: Lokalize's Translation Memory: %(database_name)s
nso: Kgopolo ya phetolelo ya Lokalize: %(database_name)s

en: Long
nso: Telele

en: Look-up "%(selection)s"
nso: Tebelelo ya "%(selection)s"

en: Look-up the selected text on a web site
nso: Lebelela sengwalwa seo se kgethilwego wepesaeteng

en: Machine translation
nso: Phetolelo ya motšhene

en: Many plugins and options for customization
nso: Ditsebišo-koketšo tše dintši le dikgetho tša tlwaetšo

en: Matches
nso: Swanago

en: Migrate settings from KBabel, Lokalize and/or Poedit to Virtaal.
nso: Hudušetša dipeakanyo tšeo di lego go KBabel, Lokalize le/goba Poedit go Virtaal.

en: Migration Assistant
nso: Mothuši wa khudugo

en: Migration completed
nso: Khudušo e phethilwe

en: Migration was successfully completed
nso: Khudušo e phethilwe ka katlego

en: More...
nso: Oketšegilego...

en: Move one step back in the workflow (Ctrl+Shift+Enter)
nso: Boela morago ka kgato e tee go tšwelopele ya mošomo (Ctrl+Shift+Enter)

en: Move one step forward in the workflow (Ctrl+Enter)
nso: Eya pele ka kgato e tee go tšwelopele ya mošomo (Ctrl+Enter)

en: Must translate words
nso: Mantšu a swanetšego go fetolelwa

en: N_avigation:
nso: Tshepel_atshepelo:

en: Name
nso: Leina

en: Name:
nso: Leina:

en: Needs review
nso: Nyaka poeletšo

en: Needs review:
nso: Nyakago poeletšo:

en: Needs work
nso: Nyaka go šongwa

en: Needs work:
nso: Nyakago go šongwa:

en: New Language Pair
nso: Para e mpsha ya leleme

en: Newlines
nso: Methalo e meswa

en: No issues
nso: Ga go na mathata

en: No source or translatable files in bundle
nso: Ga go na difaele tša mothopo goba tšeo di fetolegago sehlotswaneng

en: Not a valid file.
nso: Faele e sa šomego.

en: Nothing migrated
nso: Ga go na seo se hudušitšwego

en: Number of plurals
nso: Palo ya tše dintši

en: Number of plurals:
nso: Palo ya tše dintši:

en: Number of sentences
nso: Palo ya mafoko

en: Numbers
nso: Dinomoro

en: OS X Strings File
nso: Faele ya methaladi ya OS X

en: Old KDE comment
nso: Tshwaotshwayo ya kgale ya KDE

en: OmegaT Glossary
nso: Lenaneo la mantšu la OmegaT

en: OpenOffice.org Translation File
nso: Faele ya phetolelo ya OpenOffice.org

en: Options
nso: Dikgetho

en: P_age Up
nso: Letl_akala godimo

en: P_revious Placeable
nso: Leemedi le f_etilego

en: Paths referring to file locations
nso: Ditsejana tšeo di lebišitšego go mafelo a faele

en: Perform look-ups on selected text
nso: Dira ditebelelo sengwalweng seo se kgethilwego

en: Placeable for "alt" attributes (as found in HTML)
nso: Leemedi la dika tša "alt" (bjalo ka ge di hwetšwa go HTML)

en: Placeables
nso: Maemedi

en: Placeables are special parts of the text that can be automatically highlighted and easily inserted into the translation.
nso: Maemedi ke dikarolo tšeo di kgethegilego tša sengwalwa tšeo di ka swaiwago ka maitirišo gomme tša tsenywa phetolelong gabonolo.

en: Placeholders
nso: Maemedi

en: Placeholders (Drupal)
nso: Maemedi (Drupal)

en: Placeholders (Java)
nso: Maemedi (Java)

en: Placeholders (Python)
nso: Maemedi (Python)

en: Placeholders (Qt)
nso: Maemedi (Qt)

en: Placeholders (printf)
nso: Maemedi (printf)

en: Placeholders in Drupal strings
nso: Maemedi methalading ya Drupal

en: Placeholders in Java strings
nso: Maemedi methalading ya Java

en: Placeholders in Python strings
nso: Maemedi methalading ya Python

en: Placeholders in Qt strings
nso: Maemedi methalading ya Qt

en: Placeholders used in "printf" strings
nso: Maemedi ao a dirišwago methalading ya "printf"

en: Please enter the number of noun forms (plurals) to use
nso: Hle kgetha palo ya dibopego tša botee (bontši) tšeo di swanetšego go dirišwa

en: Please enter the plural equation to use
nso: Hle kgetha tekanyo ya bontši yeo e swanetšego go dirišwa

en: Please enter your e-mail address
nso: Hle tsenya aterese ya gago ya imeile

en: Please enter your name
nso: Hle tsenya leina la gago

en: Please enter your team's information
nso: Hle tsenya tshedimošo ya sehlopha sa gago

en: Plug-ins
nso: Dikoketšo

en: Plural expression:
nso: Tlhaloso ya bontši:

en: Poedit settings
nso: Dipeakanyo tša Poedit

en: Poedit's Translation Memory: %(database_language_code)s
nso: Kgopolo ya phetolelo ya Poedit: %(database_language_code)s

en: Preview failed
nso: Poeletšo e padile

en: Previous translations for Free and Open Source Software
nso: Diphetolelo tša nako e fetilego tša lenaneo-tirišo la Bolokologi le la Mothopo o Bulegilego

en: Previous translations you have made
nso: Diphetolelo tšeo di fetilego tšeo o di dirilego

en: Profiling support is not available
nso: Thekgo ya profaele ga e gona

en: Project Type
nso: Mohuta wa projeke

en: Properties
nso: Dibopego

en: Punctuation
nso: Kgatholo

en: Punctuation spacing
nso: Sekgoba sa maswaodikga

en: Pure punctuation
nso: Leswaodikga le sa tswakwago

en: Put queries in quotes
nso: Tsenya dipelaelo ka ditsebjaneng

en: Qt .qm file
nso: Faele ya Qt .qm

en: Qt Linguist Translation File
nso: Faele ya phetolelo ya Qt Linguist

en: Qt Message File
nso: Faele ya molaetša ya Qt

en: Qt Phrase Book
nso: Puku ya sekafoko ya Qt

en: Quality Check
nso: Tekolo ya boleng

en: Quality Checks
nso: Ditekolo tša boleng

en: Quality checks
nso: Ditekolo tša boleng

en: Quote Query
nso: Tsopola pelaelo

en: Rejected
nso: Gannwe

en: Rejected:
nso: Gannwego:

en: Reload File
nso: Hlahlela faele gape

en: Reload file from last saved copy and lose all changes?
nso: Na e hlahlele faele gape go tšwa koping yeo e bolokilwego la mafelelo gomme e lahle diphetošo tšohle?

en: Remote Server
nso: Seabi sa kgole

en: Remote TM
nso: TM ya kgole

en: Repeated word
nso: Lentšu le boeleditšwego

en: Replace
nso: Tšeela legato

en: Replace _All
nso: Tšeel_a tšohle legato

en: Replace with
nso: Tšeela legato ka

en: Report a _Bug
nso: Bega _phošo

en: Reviewed
nso: Boeleditšwego

en: Reviewed:
nso: Boeleditšwego:

en: Save
nso: Boloka

en: Save the file for up-to-date information
nso: Boloka faele bakeng sa tshedimošo yeo e lego nakong

en: Search
nso: Nyaka

en: Select Checks
nso: Kgetha ditekolo

en: Select Look-up Services
nso: Kgetha tirelo ya tebelelo

en: Select States
nso: Kgetha maemo

en: Select Terminology Sources
nso: Kgetha methopo ya mareo

en: Select sources of Translation Memory
nso: Kgetha methopo ya kgopolo ya phetolelo

en: Select the services that should be used to perform look-ups
nso: Kgetha ditirelo tšeo di swanetšego go dirišetšwa go dira ditebelelo

en: Select the sources of terminology suggestions
nso: Kgetha methopo ya ditšhišinyo tša mareo

en: Select the sources that should be queried for translation memory
nso: Kgetha methopo yeo e swanetšego go belaelwa ya kgopolo ya phetolelo

en: Selected localization terminology
nso: Mareo ao a kgethilwego a gaefatšo

en: Short
nso: Kopana

en: Should Virtaal try to import settings and data from other applications?
nso: Na Virtaal e swanetše go leka go amogela dipeakanyo le tsebišo tšeo di tšwago ditirišong tše dingwe?

en: Simple capitalization
nso: Tlhakakgolo e bonolo

en: Simple plural(s)
nso: (Bo)ntši bjo bonolo

en: Single quotes
nso: Leswaotsopolo le tee

en: Source text:
nso: Sengwalwa sa mothopo:

en: Spaces
nso: Dikgoba

en: Spell Checker
nso: Selokola-mopeleto

en: Spelling
nso: Mopeleto

en: Starting capitalization
nso: Tlhakakgolo ya mathomong

en: Starting punctuation
nso: Leswaodikga la mathomong

en: Starting whitespace
nso: Sekgoba sa mathomong

en: Symbols and less frequently used punctuation marks
nso: Maswao le maswaodikga ao a sa dirišwego kgafetša

en: TBX Glossary
nso: Lenaneontšu la TBX

en: TM Source
nso: Mothopo wa TM

en: TMX Translation Memory
nso: Kgopolo ya phetolelo ya TMX

en: Tabs
nso: Dithepo

en: Target text:
nso: Sengwalwa seo se lebantšwego:

en: Tcl Translation File
nso: Faele ya phetolelo ya Tcl

en: Team:
nso: Sehlopha:

en: Terminology Files
nso: Difaele tša mareo

en: Terminology Help
nso: Thušo ya mareo

en: Terminology _Files...
nso: Di_faele tša mareo...

en: Terminology _file:
nso: _Faele ya mareo:

en: Terminology assistance
nso: Thušo ya mareo

en: Terminology suggestions
nso: Ditšhišinyo tša mareo

en: Terms from Open-Tran.eu
nso: Mareo ao a tšwago go Open-Tran.eu

en: The <b>Original</b> is the language from which you are translating, also called the source language.
    
    If you are translating from English to French then English would be your original or source language.
nso: <b>Motheo</b> ke leleme leo o fetolelago go tšwa go lona, gape le bitšwa leleme la mothopo.
    
    Ge eba o fetolela go tšwa go Seisemane go ya go Sefora gona Seisemane e tla ba leleme la gago la motheo goba mothopo.

en: The <b>Translation</b> is the language into which you are translating, also called the target language.
    
    If you are translating from English to French then French would be your translation or target language.
nso: <b>Phetolelo</b> ke leleme leo o fetolelago go lona, gape le bitšwa leleme leo le lebantšwego.
    
    Ge eba o fetolela go tšwa go Seisemane go ya go Sefora gona Sefora e tla ba phetolelo ya gago goba leleme leo le lebantšwego.

en: The current file has been modified.
    Do you want to save your changes?
nso: Faele ya bjale e fetošitšwe.
    Na o nyaka go boloka diphetošo tša gago?

en: The e-mail address stored in the file header
nso: Aterese ya imeile yeo e lotilwego hlogwaneng ya faele

en: The file contains nothing to translate.
nso: Faele ga e na selo seo se swanetšego go fetolelwa.

en: The file does not exist.
nso: Faele ga e gona.

en: The following items were migrated:
nso: Dilo tšeo di latelago di hudušitšwe:

en: The initial focus is on software translation (localization or l10n), but we definitely intend it to be useful as a general purpose tool for Computer Aided Translation (CAT).
nso: Šedi ya pele e go phetolelo ya mananeo-tirišo (gaefatšo goba go e dira ya botšhabatšhaba), eupša ruri re ikemišeditše go e dira gore e be le mohola go swana le sedirišwa sa morero wa kakaretšo bakeng sa phetolelo yeo e thušwago ke khomphuthara.

en: The name stored in the file header
nso: Leina leo le lotilwego hlogwaneng ya faele

en: The team information stored in the file header. This can be an e-mail address or a URL, for example.
nso: Tshedimošo ya sehlopha yeo e lotilwego hlogwaneng ya faele. Ka mohlala, ye e ka ba aterese ya imeile goba URL.

en: This file
nso: Faele ye

en: To copy the original string into the target field, simply press <Alt+Down>.
nso: Go kopišetša mothaladi wa motheo lefelong la se lebantšwego, kgotla feela <Alt+tlase>.

en: To mark the current translation as complete, simply press <Ctrl+Enter>.
nso: Go swaya phetolelo ya gona bjale e le e sa hlakago, kgotla feela <Ctrl+Enter>.

en: To mark the current translation as fuzzy, simply press <Alt+U>.
nso: Go swaya phetolelo ya gona bjale e le e sa hlakago, kgotla feela <Alt+S>.

en: To mark the current translation as incomplete, simply press <Ctrl+Shift+Enter>.
nso: Go swaya phetolelo ya gona bjale e le e sa phethwago, kgotla feela <Ctrl+Shift+Enter>.

en: Total: %d
nso: Palomoka: %d

en: Trados Tag Editor
nso: Serulaganyi sa tshwayo sa Trados

en: Transfer From Source
nso: Fetišetša go tšwa mothopong

en: Translated
nso: Fetoletšwego

en: Translated units from the currently open file
nso: Diyuniti tšeo di fetoletšwego go tšwa faeleng yeo e butšwego gabjale

en: Translated:
nso: Fetoletšwego:

en: Translated: %d
nso: Fetoletšwego: %d

en: Translation Memory
nso: Kgopolo ya phetolelo

en: Translation Tool
nso: Sedirišwa sa bofetoledi

en: Translation _Suggestions
nso: _Ditšhišinyo tša phetolelo

en: Translation memory
nso: Kgopolo ya phetolelo

en: Translation memory suggestions
nso: Ditšhišinyo tša kgopolo ya phetolelo

en: URLs
nso: Di-URL

en: URLs, hostnames and IP addresses
nso: Di-URL, maina a baamogedi le diaterese tša IP

en: UTX Dictionary
nso: Pukuntšu ya UTX

en: Unable to load %(filename)s:
    
    %(errormsg)s
nso: Ga e kgone go hlahlela %(filename)s:
    
    %(errormsg)s

en: Unchanged
nso: Sa fetošwago

en: Unreviewed machine translations from Apertium
nso: Diphetolelo tša motšhene tšeo di sa boeletšwago tšeo di tšwago go Apertium

en: Unreviewed machine translations from Google's translation service
nso: Diphetolelo tša motšhene tšeo di sa boeletšwago tšeo di tšwago go tirelo ya bofetoledi ya Google

en: Unreviewed machine translations from Microsoft Translator
nso: Diphetolelo tšeo di sa boeletšwago tša motšhene tše tšwago go Microsoft Translator

en: Unreviewed machine translations from a Moses server
nso: Diphetolelo tša motšhene tšeo di sa boeletšwago tšeo di tšwago go seabi sa Moses

en: Unreviewed machine translations from various services
nso: Diphetolelo tša motšhene tšeo di sa boeletšwago tšeo di tšwago ditirelong tše fapa-fapanego

en: Untranslated
nso: Sa fetolelwago

en: Untranslated:
nso: Sa fetolelwago:

en: Untranslated: %d
nso: Sa fetolelwago: %d

en: Usage
nso: Tirišo

en: Usage: %s
nso: Tirišo: %s

en: Use Ctrl+PgUp or Ctrl+PgDown to move in large steps between translations.
nso: Diriša Ctrl+PgUp goba Ctrl+PgDown gore o sepele ka dikgato tše kgolo godimo ga diphetolelo.

en: Use Ctrl+Up or Ctrl+Down to move between translations.
nso: Diriša Ctrl+godimo goba Ctrl+tlase gore o ye tlase le godimo ga diphetolelo.

en: Use _Default Fonts
nso: Diriša _difonte tša tirelwa

en: Valid characters
nso: Ditlhaka tše šomago

en: Virtaal Preferences
nso: Dikganyogo tša Virtaal

en: Virtaal is a program for doing translation.
nso: Virtaal ke lenaneo la go dira bofetoledi.

en: Virtaal was not able to migrate any settings or data
nso: Virtaal e be e sa kgone go huduša diphetošo dife goba dife goba tsebišo

en: Virtaal website
nso: Wepesaete ya Virtaal

en: We thank our donors:
nso: Re leboga bathekgi ba rena:

en: Web Look-up
nso: Tebelelo ya wepeng

en: Web Look-ups
nso: Ditebelelo tša wepeng

en: Wordfast Translation Memory
nso: Kgopolo ya phetolelo ya Wordfast

en: Words containing uppercase letters only
nso: Mantšu ao a nago le maletere a magolo feela

en: Words with internal capitalization, such as some brand names and WikiWords
nso: Mantšu ao a nago le ditlhakakgolo ka gare, tše bjalo ka maina a dilo le di-WikiWords

en: Workflow
nso: Tšwelopele ya mošomo

en: XLIFF Translation File
nso: Faele ya phetolelo ya XLIFF

en: XML Entities
nso: Boitsebišo bja XML

en: XML Localization Interchange File Format
nso: Fomete ya faele ya kananyo ya gaefatšo ya XML

en: XML Tags
nso: Ditshwayo tša XML

en: XML tags
nso: Ditshwayo tša XML

en: XML tags, such as <b> and </i>
nso: Ditshwayo tša XML, tše bjalo ka <b> le </i>

en: You selected the currently open file for opening. Do you want to reload the file?
nso: O kgethile faele yeo gabjale e bulegilego gore e bule. Na o nyaka go hlahlela faele gape?

en: _Add Missing Language...
nso: _Oketša leleme leo le sego gona...

en: _Case sensitive
nso: _Lemoga bogolo bja ditlhaka

en: _Discard
nso: L_ahla

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _Export
nso: Romela ntl_e

en: _File
nso: _Faele

en: _Full Screen
nso: _Sekirini se feletšego

en: _Help
nso: T_hušo

en: _Localization Guide
nso: Tlh_ahlo ya go gaefatša

en: _Navigation
nso: _Tshepelatshepelo

en: _New Language Pair...
nso: Para e _mpsha ya leleme...

en: _Next Placeable
nso: Leemedi le l_atelago

en: _Online Help
nso: _Thušo ya inthaneteng

en: _Page Down
nso: _Letlakala tlase

en: _Quality Checks
nso: Ditekolo tša _boleng

en: _Recent Files
nso: _Difaele tša morago bjale

en: _Regular expression
nso: Tlhal_oso e tlwaelegilego

en: _Source term — %(langname)s
nso: Lereo la _mothopo — %(langname)s

en: _Target term — %(langname)s
nso: Lereo le _lebantšwego — %(langname)s

en: _Tutorial
nso: _Sehlahli

en: _Update to Template
nso: _Mpshafatšo ya thempoleiti

en: _View
nso: Le_belela

en: ambiguous option: %s (%s?)
nso: kgetho yeo e sa kwagalego: %s (%s?)

en: complex
nso: raraganego

en: enable debugging features
nso: kgontšha dibopego tša go fediša diphošo

en: floating-point
nso: ntlha ya go phaphamala

en: integer
nso: palotlalo

en: invalid number of arguments
nso: palo yeo e sa šomego ya dingangišano

en: long integer
nso: palotlalo e telele

en: no such option: %s
nso: ga go na kgetho e bjalo: %s

en: option %s: invalid %s value: %r
nso: kgetho %s: sa šomego %s boleng: %r

en: option %s: invalid choice: %r (choose from %s)
nso: kgetho %s: kgetho e sa šomego: %r (kgetha go tšwa go %s)

en: perform profiling, storing the result to the supplied filename.
nso: e dira profaele, le go boloka dipoelo leineng la faele leo le filwego.

en: show program's version number and exit
nso: laetša nomoro ya kgatišo ya lenaneo gomme o tšwe

en: show this help message and exit
nso: laetša molaetša wo wa thušo gomme o tšwe

en: turn on logging, storing the result to the supplied filename.
nso: e thoma faele-tiragalo, le go boloka dipoelo leineng la faele leo le filwego.

en: use the configuration file given by the supplied filename.
nso: diriša faele ya peakanyo yeo e filwego ka leina la faele leo le filwego.
