Virtaal 0.5.0 - en to uk translation catalogue (379 entries)

en: "%s" is not a usable file.
uk: «%s» не є придатним до використання файлом.

en: "alt" Attributes
uk: Атрибути "alt"

en: %(modified_marker)s%(current_file)s - Virtaal
uk: %(modified_marker)s%(current_file)s — Фіртаал

en: %.1f KB
uk: %.1f кБ

en: %prog [options]
uk: %prog [параметри]

en: %prog [options] [translation_file]
uk: %prog [параметри] [файл перекладу]

en: %s option does not take a value
uk: Для використання параметра %s не потрібно вказувати ніяких значень

en: %s option requires %d arguments
uk: Для використання параметра %s слід вказати %d аргументів

en: %s option requires an argument
uk: Для використання параметра %s слід вказати аргумент

en: <b><big>Getting Started</big></b>
uk: <b><big>Початок роботи</big></b>

en: <b><big>Recent Files</big></b>
uk: <b><big>Нещодавні файли</big></b>

en: <b><big>Support</big></b>
uk: <b><big>Підтримка</big></b>

en: <b>Fonts</b>
uk: <b>Шрифти</b>

en: <b>Language Information</b>
uk: <b>Інформація про мову</b>

en: <b>Options</b>
uk: <b>Параметри</b>

en: <b>Original</b>
uk: <b>Оригінал</b>

en: <b>Strings</b> (total):
uk: <b>Рядків</b> (загалом):

en: <b>Translation</b>
uk: <b>Переклад</b>

en: <b>Translator Information</b>
uk: <b>Відомості про перекладача</b>

en: <b>Words</b> (total):
uk: <b>Слів</b> (загалом):

en: <i>(no suggestions)</i>
uk: <i>(немає пропозицій)</i>

en: <u>Cheat Sheet</u>
uk: <u>Список підказок</u>

en: <u>Features</u>
uk: <u>Можливості</u>

en: <u>Feedback</u>
uk: <u>Зворотній зв’язок</u>

en: <u>Localization Guide</u>
uk: <u>Настанови з локалізації</u>

en: <u>Manual</u>
uk: <u>Підручник</u>

en: <u>More...</u>
uk: <u>Більше…</u>

en: <u>Open</u>
uk: <u>Відкрити</u>

en: <u>Tutorial</u>
uk: <u>Інструкція</u>

en: A TinyTM translation memory server
uk: Сервер пам’яті перекладів TinyTM

en: A translation memory server
uk: Сервер пам’яті перекладів

en: A translation tool to help a human translator translate files into other languages
uk: Інструмент перекладу, який допоможе перекладачеві-людині перекласти файли іншими мовами

en: Accelerators
uk: Акселератори

en: Acronyms
uk: Акроніми

en: Add "%s" to Dictionary
uk: Додати «%s» до словника

en: Add Files
uk: Додати файли

en: Add Missing Language
uk: Додати відсутню мову

en: Add Term
uk: Додати термін

en: Add URL
uk: Додати адресу

en: Add _Term...
uk: Додати _термін...

en: After:
uk: Після:

en: All
uk: Всі

en: All Checks
uk: Всі перевірки

en: All Files
uk: Всі файли

en: All States
uk: Всі стани

en: All Supported Files
uk: Всі файли, що підтримуються

en: Application command line options, such as --help, -h and -I
uk: Параметри командного рядка, зокрема --help, -h і -I

en: At the end of a translation, simply press <Enter> to continue with the next one.
uk: Після завершення перекладу просто натисніть клавішу <Enter>, щоб перейти до перекладу наступного повідомлення.

en: AutoCompletor
uk: Автодоповнення

en: AutoCorrector
uk: Автовиправлення

en: Automatically complete long words while you type
uk: Автоматично доповнювати довгі слова під час введення

en: Automatically correct text while you type
uk: Автоматично виправляти текст під час введення

en: Before:
uk: До:

en: Blank
uk: Порожні

en: Brackets
uk: Дужки

en: C++ RC File
uk: Файл RC C++

en: C_omments
uk: К_оментарі

en: CamelCase
uk: Прописні всередині слів

en: Can only export Gettext PO files
uk: Можна експортувати файли лише у форматі PO Gettext

en: Capitals
uk: Слова прописними

en: Check spelling and provide suggestions
uk: Перевірити правопис і надати пропозиції з виправлення помилок

en: Checks: %(checker_name)s
uk: Перевірки: %(checker_name)s

en: Choose a Translation File
uk: Виберіть файл перекладу

en: Click to move to a specific state in the workflow
uk: Натисніть, щоб перейти до певного стану у процесі

en: Code
uk: Код

en: Command Line Options
uk: Параметри командного рядка

en: Compendium conflict
uk: Конфлікт з термінологією

en: Configure...
uk: Налаштувати...

en: Copyright © 2007-2010 Zuza Software Foundation
uk: Авторські права належать © 2007-2010 Zuza Software Foundation

en: Could not export file.
    
    %(error_message)s
uk: Не вдалося експортувати файл.
    
    %(error_message)s

en: Could not export file.
    
    %(error_message)s
    
    Try saving to a different location.
uk: Не вдалося експортувати файл.
    
    %(error_message)s
    
    Спробуйте зберегти дані до іншого файла.

en: Could not open file.
    
    %(error_message)s
    
    Try opening a different file.
uk: Не вдалося відкрити файл.
    
    %(error_message)s
    
    Спробуйте відкрити інший файл.

en: Could not open log file '%(filename)s'
uk: Не вдалося відкрити файл журналу «%(filename)s»

en: Could not open profile file '%(filename)s'
uk: Не вдалося відкрити файл профілювання «%(filename)s»

en: Could not read configuration file '%(filename)s'
uk: Не вдалося прочитати файл налаштувань «%(filename)s»

en: Could not save file.
    
    %(error_message)s
uk: Не вдалося зберегти файл.
    
    %(error_message)s

en: Could not save file.
    
    %(error_message)s
    
    Try saving to a different location.
uk: Не вдалося зберегти файл.
    
    %(error_message)s
    
    Спробуйте зберегти його за іншою адресою.

en: Current File
uk: Поточний файл

en: Default
uk: Типовий

en: Depending on the translation task, the plural information might be optional.
uk: Якщо це потрібно для виконання завдань з перекладу, можна вказати відомості про форми множини.

en: Description
uk: Опис

en: Don't translate words
uk: Слова, які не слід перекладати

en: Double quotes
uk: Подвійні лапки

en: Double spaces
uk: Подвійні пробіли

en: Double spaces and spaces in unexpected positions
uk: Подвійні пробіли і пробіли у невідповідних місцях

en: E-mail
uk: Ел. пошта

en: E-mail address:
uk: Адреса ел. пошти:

en: E-mail addresses
uk: Адреси електронної пошти

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Ending punctuation
uk: Кінцева пунктуація

en: Ending whitespace
uk: Завершальний пробіл

en: Entity references, such as &amp; and &#169;
uk: Посилання на елементи, наприклад, &amp; або &#169;

en: Error
uk: Помилка

en: Error opening file
uk: Помилка під час відкриття файла

en: Escapes
uk: Екрановані символи

en: Existing translations: %(translations)s
uk: Існуючі переклади: %(translations)s

en: Export
uk: Експортувати

en: Export failed
uk: Спроба експортування зазнала невдачі

en: Extendable
uk: Можна доповнювати

en: External Look-up
uk: Зовнішній пошук

en: File
uk: Файл

en: File Names
uk: Назви файлів

en: File Updated
uk: Файл оновлено

en: File paths
uk: Шляхи до файлів

en: File size:
uk: Розмір файла:

en: File type:
uk: Тип файла:

en: Functions
uk: Функції

en: Fuzzy
uk: Неточно

en: Fuzzy: %d
uk: Неточних: %d

en: GConf values
uk: Значення GConf

en: General
uk: Загальне

en: Gettext MO file
uk: Файл MO Gettext

en: Gettext PO file
uk: Файл PO Gettext

en: Gettext Translation Template
uk: Шаблон перекладу Gettext

en: Google Translate
uk: Перекладач Google

en: Header information
uk: Відомості заголовка

en: Highlighting and insertion of placeables
uk: Підсвічування та додавання елементів форматування

en: INI File
uk: Файл INI

en: ISO code:
uk: Код ISO:

en: Identical entry already exists.
uk: Вже існує тотожний запис.

en: Ignore All
uk: Ігнорувати всі

en: Import data from other applications?
uk: Імпортувати дані з інших програм?

en: Incomplete
uk: Незавершені

en: Initialization
uk: Ініціалізація

en: Integer numbers and decimal fractions
uk: Цілі числа і десяткові дроби

en: Java Properties File
uk: Файл властивостей Java

en: JavaScript error message file
uk: Файл повідомлень про помилки JavaScript

en: KBabel's Translation Memory: %(database_language_code)s
uk: Пам’ять перекладів KBabel: %(database_language_code)s

en: Language
uk: Мова

en: Language code must be an ASCII string.
uk: Код мови слід вказувати як рядок символів ASCII.

en: Language code must be at least 2 characters long.
uk: Код мови має складатися принаймні з 2 літер.

en: Language name:
uk: Назва мови:

en: Languages
uk: Мови

en: Local Files
uk: Локальні файли

en: Local TM
uk: Локальна ПП

en: Local Translation Memory
uk: Локальна пам’ять перекладів

en: Local terminology files
uk: Локальні файли термінології

en: Localization Terminology
uk: Термінологія локалізації

en: Location:
uk: Розташування:

en: Lokalize settings
uk: Параметри Lokalize

en: Lokalize's Translation Memory: %(database_name)s
uk: Пам’ять перекладів Lokalize: %(database_name)s

en: Long
uk: Довгі

en: Look-up "%(selection)s"
uk: Пошук «%(selection)s»

en: Look-up the selected text on a web site
uk: Шукати вказаний текст на веб-сайті

en: Machine translation
uk: Машинний переклад

en: Many plugins and options for customization
uk: Багато додатків та параметрів для налаштування

en: Matches
uk: Відповідники

en: Migrate settings from KBabel, Lokalize and/or Poedit to Virtaal.
uk: Перенесення параметрів з sKBabel, Lokalize і/або Poedit до Фіртаал.

en: Migration Assistant
uk: Помічник перенесення

en: Migration completed
uk: Перенесення завершено

en: Migration was successfully completed
uk: Перенесення успішно завершено

en: More...
uk: Більше…

en: Move one step back in the workflow (Ctrl+Shift+Enter)
uk: Перейти на один крок назад у процесі (Ctrl+Shift+Enter)

en: Move one step forward in the workflow (Ctrl+Enter)
uk: Перейти на один крок вперед у процесі (Ctrl+Enter)

en: Must translate words
uk: Слова, які слід перекладати

en: N_avigation:
uk: Н_авігація:

en: Name
uk: Назва

en: Name:
uk: Ім’я:

en: Needs review
uk: Потребує рецензування

en: Needs review:
uk: Потребує рецензування:

en: Needs work
uk: Потребує доопрацювання

en: Needs work:
uk: Потребує доопрацювання:

en: New Language Pair
uk: Створити мовну пару

en: Newlines
uk: Розбиття на рядки

en: No issues
uk: Вад не виявлено

en: No source or translatable files in bundle
uk: У комплекті немає вихідних або придатних для перекладу файлів

en: Not a valid file.
uk: Не є коректним файлом.

en: Nothing migrated
uk: Нічого не перенесено

en: Number of plurals
uk: Кількість форм множини

en: Number of plurals:
uk: Кількість форм множини:

en: Number of sentences
uk: Кількість речень

en: Numbers
uk: Числа

en: OS X Strings File
uk: Файл рядків OS X

en: Old KDE comment
uk: Застарілий коментар KDE

en: OmegaT Glossary
uk: Глосарій OmegaT

en: OpenOffice.org Translation File
uk: Файл перекладу OpenOffice.org

en: Options
uk: Параметри

en: P_age Up
uk: На _сторінку вгору

en: P_revious Placeable
uk: П_опередній елемент форматування

en: Paths referring to file locations
uk: Адреси розташування файлів

en: Perform look-ups on selected text
uk: Виконувати пошук позначеного тексту

en: Placeable for "alt" attributes (as found in HTML)
uk: Елементи для атрибутів "alt" (використовуються у HTML)

en: Placeables
uk: Елементи форматування

en: Placeables are special parts of the text that can be automatically highlighted and easily inserted into the translation.
uk: Елементи форматування — це особливі частини тексту, які програма здатна визначати автоматично і просто додавати до перекладу.

en: Placeholders
uk: Заповнювачі

en: Placeholders (Drupal)
uk: Заповнювачі (Drupal)

en: Placeholders (Java)
uk: Заповнювачі (Java)

en: Placeholders (Python)
uk: Заповнювачі (Python)

en: Placeholders (Qt)
uk: Заповнювачі (Qt)

en: Placeholders (printf)
uk: Заповнювачі (printf)

en: Placeholders in Drupal strings
uk: Заповнювачі у рядках Drupal

en: Placeholders in Java strings
uk: Заповнювачі у рядках Java

en: Placeholders in Python strings
uk: Заповнювачі у рядках Python

en: Placeholders in Qt strings
uk: Заповнювачі у рядках Qt

en: Placeholders used in "printf" strings
uk: Заповнювачі у рядках "printf"

en: Please enter the number of noun forms (plurals) to use
uk: Будь ласка, вкажіть кількість форм множини мови

en: Please enter the plural equation to use
uk: Будь ласка, вкажіть формальний вираз визначення форм множини

en: Please enter your e-mail address
uk: Будь ласка, введіть вашу адресу електронної пошти

en: Please enter your name
uk: Будь ласка, введіть ваше ім’я

en: Please enter your team's information
uk: Будь ласка, введіть дані щодо вашої команди

en: Plug-ins
uk: Додатки

en: Plural expression:
uk: Вираз форм множини:

en: Poedit settings
uk: Параметри Poedit

en: Poedit's Translation Memory: %(database_language_code)s
uk: Пам’ять перекладів Poedit: %(database_language_code)s

en: Preview failed
uk: Помилка створення попереднього перегляду

en: Previous translations for Free and Open Source Software
uk: Переклади вільного програмного забезпечення з відкритим кодом

en: Previous translations you have made
uk: Переклади, зроблені вами раніше

en: Profiling support is not available
uk: Підтримка профілювання недоступна

en: Project Type
uk: Тип проекту

en: Properties
uk: Властивості

en: Punctuation
uk: Пунктуація

en: Punctuation spacing
uk: Пробіли при пунктуації

en: Pure punctuation
uk: Лише пунктуація

en: Put queries in quotes
uk: Додавати до ключа запиту лапки

en: Qt .qm file
uk: Файл .qm Qt

en: Qt Linguist Translation File
uk: Файл перекладу Qt Linguist

en: Qt Message File
uk: Файл повідомлень Qt

en: Qt Phrase Book
uk: Файл пам’яті перекладів Qt

en: Quality Check
uk: Перевірка якості

en: Quality Checks
uk: Перевірки якості

en: Quality checks
uk: Перевірки якості

en: Quote Query
uk: Додавати лапки

en: Rejected
uk: Відкинуто

en: Rejected:
uk: Відкинутих:

en: Reload File
uk: Перезавантажити файл

en: Reload file from last saved copy and lose all changes?
uk: Перезавантажити файл з останньої збереженої копії з втратою всіх внесених змін?

en: Remote Server
uk: Віддалений сервер

en: Remote TM
uk: Віддалена ПП

en: Repeated word
uk: Повторення слова

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace _All
uk: Замінити _всі

en: Replace with
uk: Замінити на

en: Report a _Bug
uk: Повідомити про _ваду

en: Reviewed
uk: Рецензовано

en: Reviewed:
uk: Рецензованих:

en: Save
uk: Зберегти

en: Save the file for up-to-date information
uk: Збережіть файл, щоб дані було оновлено

en: Search
uk: Пошук

en: Select Checks
uk: Вибрати за способом перевірки

en: Select Look-up Services
uk: Виберіть служби пошуку

en: Select States
uk: Вибрати за станом

en: Select Terminology Sources
uk: Виберіть джерела термінології

en: Select sources of Translation Memory
uk: Виберіть джерела заповнення пам’яті перекладів

en: Select the services that should be used to perform look-ups
uk: Виберіть служби, які буде використано для пошуку перекладів

en: Select the sources of terminology suggestions
uk: Виберіть джерела термінологічних пропозицій

en: Select the sources that should be queried for translation memory
uk: Виберіть джерела даних для заповнення пам’яті перекладів

en: Selected localization terminology
uk: Обрана термінологія локалізації

en: Short
uk: Короткі

en: Should Virtaal try to import settings and data from other applications?
uk: Чи слід Фіртаал спробувати імпортувати параметри та дані з інших програм?

en: Simple capitalization
uk: Проста перевірка великих літер

en: Simple plural(s)
uk: Прості форми множини

en: Single quotes
uk: Одинарні лапки

en: Source text:
uk: Вихідний текст:

en: Spaces
uk: Пробіли

en: Spell Checker
uk: Перевірка правопису

en: Spelling
uk: Перевірка правопису

en: Starting capitalization
uk: Великі літери на початку речень

en: Starting punctuation
uk: Початкова пунктуація

en: Starting whitespace
uk: Початковий пробіл

en: Symbols and less frequently used punctuation marks
uk: Символи та малопоширені знаки пунктуації

en: TBX Glossary
uk: Глосарій TBX

en: TM Source
uk: Джерело ПП

en: TMX Translation Memory
uk: Пам’ять перекладів TMX

en: Tabs
uk: Табуляції

en: Target text:
uk: Текст перекладу:

en: Tcl Translation File
uk: Файл перекладу Tcl

en: Team:
uk: Команда:

en: Terminology Files
uk: Файли термінології

en: Terminology Help
uk: Довідка з термінології

en: Terminology _Files...
uk: Фа_йли термінології...

en: Terminology _file:
uk: Фа_йл термінології:

en: Terminology assistance
uk: Помічник з термінології

en: Terminology suggestions
uk: Пропозиції з термінології

en: Terms from Open-Tran.eu
uk: Терміни з Open-Tran.eu

en: The <b>Original</b> is the language from which you are translating, also called the source language.
    
    If you are translating from English to French then English would be your original or source language.
uk: <b>Оригінал</b> — це мова, з якої здійснюється переклад, її також називають вихідною мовою.
    
    Якщо ви перекладаєте з англійської українською, мовою оригіналу або вихідною мовою буде англійська.

en: The <b>Translation</b> is the language into which you are translating, also called the target language.
    
    If you are translating from English to French then French would be your translation or target language.
uk: <b>Переклад</b> — це мова, якою буде здійснено переклад, її також називають мовою призначення.
    
    Якщо ви перекладаєте з англійської українською, мовою призначення буде українська.

en: The current file has been modified.
    Do you want to save your changes?
uk: До поточного файла було внесено зміни.
    Бажаєте зберегти ці зміни?

en: The e-mail address stored in the file header
uk: Адреса електронної пошти, яку буде збережено у заголовку файла

en: The file contains nothing to translate.
uk: У файлі не міститься рядків для перекладу.

en: The file does not exist.
uk: Файла не існує.

en: The following items were migrated:
uk: Було перенесено такі дані:

en: The initial focus is on software translation (localization or l10n), but we definitely intend it to be useful as a general purpose tool for Computer Aided Translation (CAT).
uk: Початковим призначенням програми був переклад програмного забезпечення (локалізація або l10n), але творці програми мають намір зробити її корисним загальним інструментом перекладу за допомогою комп’ютера.

en: The name stored in the file header
uk: Ім’я, яке буде збережено у заголовку файла

en: The team information stored in the file header. This can be an e-mail address or a URL, for example.
uk: Відомості про команду, які буде збережено у заголовку файла. Серед цих відомостей може бути, наприклад, адреса електронної пошти або адреса веб-сторінки.

en: This file
uk: Цей файл

en: To copy the original string into the target field, simply press <Alt+Down>.
uk: Щоб скопіювати рядок оригіналу до поля перекладу, натисніть комбінацію клавіш <Alt+Стрілка вниз>.

en: To mark the current translation as complete, simply press <Ctrl+Enter>.
uk: Щоб позначити поточний переклад як завершений, достатньо натиснути <Ctrl+Enter>.

en: To mark the current translation as fuzzy, simply press <Alt+U>.
uk: Щоб позначити переклад як неточний, достатньо натиснути <Alt+U>.

en: To mark the current translation as incomplete, simply press <Ctrl+Shift+Enter>.
uk: Щоб позначити переклад як незавершений, достатньо натиснути <Ctrl+Shift+Enter>.

en: Total: %d
uk: Загалом: %d

en: Trados Tag Editor
uk: Редактор теґів Trados

en: Transfer From Source
uk: Перенести з оригіналу

en: Translated
uk: Перекладено

en: Translated units from the currently open file
uk: Перекладені модулі з поточного відкритого файла

en: Translated:
uk: Перекладених:

en: Translated: %d
uk: Перекладено: %d

en: Translation Memory
uk: Пам’ять перекладів

en: Translation Tool
uk: Засіб для перекладу

en: Translation _Suggestions
uk: П_ропозиції перекладу

en: Translation memory
uk: Пам’ять перекладів

en: Translation memory suggestions
uk: Пропозиції з пам’яті перекладів

en: URL
uk: Адреса

en: URL:
uk: Адреса:

en: URLs
uk: Адреси

en: URLs, hostnames and IP addresses
uk: Адреси у мережі, назви вузлів та адреси IP

en: UTX Dictionary
uk: Словник UTX

en: Unable to load %(filename)s:
    
    %(errormsg)s
uk: Не вдалося завантажити %(filename)s:
    
    %(errormsg)s

en: Unchanged
uk: Незмінні

en: Unreviewed machine translations from Apertium
uk: Необроблений комп’ютерний переклад за допомогою Apertium

en: Unreviewed machine translations from Google's translation service
uk: Необроблений комп’ютерний переклад за допомогою служби перекладу Google

en: Unreviewed machine translations from Microsoft Translator
uk: Необроблений комп’ютерний переклад за допомогою Microsoft Translator

en: Unreviewed machine translations from a Moses server
uk: Необроблений комп’ютерний переклад за допомогою сервера Moses

en: Unreviewed machine translations from various services
uk: Необроблені комп’ютерні переклади з різноманітних служб

en: Untranslated
uk: Не перекладено

en: Untranslated:
uk: Неперекладених:

en: Untranslated: %d
uk: Не перекладено: %d

en: Usage
uk: Використання

en: Usage: %s
uk: Використання: %s

en: Use Ctrl+PgUp or Ctrl+PgDown to move in large steps between translations.
uk: Натискайте комбінації клавіш Ctrl+PgUp та Ctrl+PgDown для пришвидшення пересування між віддаленими повідомленнями.

en: Use Ctrl+Up or Ctrl+Down to move between translations.
uk: Натискайте Ctrl+Стрілка вгору або Ctrl+Стрілка вниз для пересування між сусідніми повідомленнями.

en: Use _Default Fonts
uk: Використовувати _типові шрифти

en: Valid characters
uk: Коректність символів

en: Virtaal
uk: Фіртаал

en: Virtaal Preferences
uk: Налаштування Фіртаал

en: Virtaal is a program for doing translation.
uk: Фіртаал — програма для виконання перекладу.

en: Virtaal was not able to migrate any settings or data
uk: Фіртаал не вдалося перенести хоч якісь параметри або дані

en: Virtaal website
uk: Веб-сайт Фіртаал

en: We thank our donors:
uk: Дякуємо нашим спонсорам:

en: Web Look-up
uk: Пошук у мережі

en: Web Look-ups
uk: Пошук у мережі

en: Wikipedia
uk: Вікіпедія

en: Wordfast Translation Memory
uk: Пам’ять перекладів Wordfast

en: Words containing uppercase letters only
uk: Слова, складені лише з прописних літер

en: Words with internal capitalization, such as some brand names and WikiWords
uk: Слова з прописними (великими) літерами всередині, наприклад, назви продуктів

en: Workflow
uk: Процес

en: XLIFF Translation File
uk: Файл перекладу XLIFF

en: XML Entities
uk: Елементи XML

en: XML Tags
uk: Теґи XML

en: XML tags
uk: Теґи XML

en: XML tags, such as <b> and </i>
uk: Теґи XML, наприклад, <b> і </i>

en: You selected the currently open file for opening. Do you want to reload the file?
uk: Ви наказали програмі відкрити вже відкритий файл. Бажаєте перезавантажити цей файл?

en: _Add Missing Language...
uk: _Додати відсутню мову...

en: _Case sensitive
uk: _З врахуванням регістру

en: _Discard
uk: В_ідкинути

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Export
uk: _Експортувати

en: _File
uk: _Файл

en: _Full Screen
uk: П_овноекранний режим

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Localization Guide
uk: _Настанови з локалізації

en: _Navigation
uk: На_вігація

en: _New Language Pair...
uk: С_творити мовну пару...

en: _Next Placeable
uk: _Наступний елемент форматування

en: _Online Help
uk: _Довідка у мережі

en: _Page Down
uk: На с_торінку вниз

en: _Quality Checks
uk: Перевірка _якості

en: _Recent Files
uk: _Нещодавні файли

en: _Regular expression
uk: Ф_ормальний вираз

en: _Source term — %(langname)s
uk: _Оригінальний термін — %(langname)s

en: _Target term — %(langname)s
uk: _Перекладений термін — %(langname)s

en: _Tutorial
uk: Під_ручник

en: _Update to Template
uk: _Оновити за шаблоном

en: _View
uk: П_ерегляд

en: ambiguous option: %s (%s?)
uk: неоднозначний параметр: %s (%s?)

en: complex
uk: комплексне число

en: enable debugging features
uk: увімкнути можливості з діагностування помилок

en: floating-point
uk: число з плаваючою комою

en: http://translate.sourceforge.net/wiki/guide/start
uk: http://translate.sourceforge.net/wiki/virtaal/features

en: integer
uk: ціле число

en: invalid number of arguments
uk: некоректна кількість параметрів

en: long integer
uk: ціле число з розширеною мантисою

en: no such option: %s
uk: такого параметра не передбачено: %s

en: option %s: invalid %s value: %r
uk: параметр %s: некоректне значення %s: %r

en: option %s: invalid choice: %r (choose from %s)
uk: параметр %s: некоректний варіант: %r (можна використовувати лише %s)

en: perform profiling, storing the result to the supplied filename.
uk: виконати профілювання і зберегти результат до файла з вказаною назвою.

en: show program's version number and exit
uk: показати номер версії програми і завершити роботу

en: show this help message and exit
uk: показати це довідкове повідомлення і завершити роботу

en: turn on logging, storing the result to the supplied filename.
uk: увімкнути запис журналу, зберегти результат у файлі з вказаною назвою.

en: use the configuration file given by the supplied filename.
uk: використовувати файл налаштувань з вказаною назвою.
